Imigrantai Lietuvoje nedirba už grašius

Anonimas

Anonimas portretas
Belgijoje gyvena virš 10 mlj. , Olandijoje virš 16 mlj. , o šalys plotu labai mažesnės už Lietuvą. Atvykėliai tikrai kelia Lietuvos ekonomiką. Algos pas mus per mažos, o darbdaviai žmones išnaudoja. Vot tep...

M

M portretas
Pradėkit statyt cerkves slavų imigrantams,tuoj bus,kaip Rygoj,dauguma slavai.

geriau ukrainiečiai ir baltarusiai,negu negrai kolonistai

 geriau ukrainiečiai ir baltarusiai,negu negrai kolonistai portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

MUMU

MUMU portretas
Pas mane niekas minimumo negauna.Pridedu viena centa ,kad nebutu minimumas.

Es milionierius

Es milionierius portretas
paprasta ES proteguojamas planas verslo kaip tapti milionieriumi. 1 pateiki nma paraiska kad steigi dar vietas kuri versla/pleti versla pasiimti tukstanciu eur paramos. 2 idarbinti ukrainiecius, balbasus ir t.t. nes jie pigiai dirba. Jokiais budais neieskokite darbo jegos is vietiniu ES ir lietuvos pilieciai, nes tai ES pinigai (lietuvos ir ES pilieciu surinkti i bendra ES biudzeta). 3. pletojant ikuriant versla dembinguoji su pigia darbo jega paslaugas, prekes aplinkiniams gamintojams. (kurie gauna tukstanciu eur algos, priversti atleisti esamus darbuotojus arba naikinti versla arba priimti kaip ir konkurentas pigia darbo jega, ukrainiecius, balbasus...). 4. valio, sveikinam, del pigios darbo jegos, ir numustu kainu, pas jus kreipiasi daug klientu ir jums i saskaita byra pinigai, kad darbuotojams po kurio laiko nereiketu dar kelti algu, patartina ir nusipirkti koki nors pigu busta ir po kelis ukrainiecius, baltarusius apgyvendinti... :D idealu...

Anonimas

Anonimas portretas
Kas nedirba mielas vaike, tam ir duonos duot nereikia. Viskas paprasta. Ir vieni ir kiti zmones. O laga gauna didesne tas kuris daugiau ir geriau padare. Bet kazkodel isvazduojam, kad tau visi skolingi ir skaiciuoti svetimus pinigus. Jai tokie protingi tai sukurkit savo versla, darbo vietas, darbinkit Lietuvius, mokekit jiems nors 5000 ir dekites pilnas kisenes pinigu.... Juokdariai.

Akibrokštas

Akibrokštas portretas
Straipsnis matos užsakytas jame tik naudinga tiesa - taip emigrantai nedirba už mažesnį atlygį KURIĖ jau seniai nusistovėjo ir mažina visiėms jei mažina neatsižvelgiant kad liėtuviui mažinimas kaip peilis ir pragyventi daros sunkiau O jei pasakai kad nesurinko su mažinimu tai tuoj pat gausi ATSAKYMĄ EIK LAUK Į TAVO VIĖTA 100-TAI DARBO IMOGRANTU TAIKOS !!!!!!! KURIĖ NESISKUNDŽIA ?????? LT verslas jau seniai nutukęs ir dabar važiuoja tiė patys Lt darbuotojai svetur ir statybininkai ir vairuotojai - tiesos neatskleidžia ir įdarbinimo agentūros jos įdarbina su LT sutartimi užsienyje dirbti. Taip kad Lietuvoje lietuvis tampa kliūtis LOBTI geradariams verslininkams VALIO KOKIĖ MES ŠAUNŪS, pasiplokime sau!

To Briuseliniam kopūstui

To Briuseliniam kopūstui portretas
Ir vel didysis nosiniu zinovas issiziojo:))). Gerai jau, gerai, ne tu kaltas, o aplinka kalta, rusofobija, visa kita... uzjauciu tave, mulki.

nuomone

nuomone portretas
Juokingai atrodo imigrantams skiriamas toks didziulis demesys,kai musu lietuvaiciai vergauja prekybos centruose ,zmones dirba uz trys ,ar keturis zmones ,o gauna minimuma ,Baltarusijos remejai rankuciu susiemejai apsidairykit ,kas jusu panoseje vyksta ,tik po to galesit ,,gelbeti ..kitos salies gyventojus

bbd

bbd portretas
tai kad uzbekam ir haholam moka daugiau nei vietiniam-plius bustas ir maistas

Briuseliniam kopūstui

Briuseliniam kopūstui portretas
Ir apskritai eik bent vakarinę pabaigti, gal bent rašytį išmoksį......

To briuseliniam kopustui

To briuseliniam kopustui portretas
Norejai tokio gyvenimo, dabar ji ir turi. Nekaltink kitu, kad pats esi luzeris. Ka pasesi, ta ir pjausi. Ilgiau ant rusisko paeciaus miegok, tada tikrai tavo gyvenimas pageres. Vatinis nusmurgelis.

Briuseliniam kopūstui

Briuseliniam kopūstui portretas
Jei jau gyvename ES ir kainos kaip ES tai ir atlyginimai kaip ES privalo būtį. Palyginimui kasininkė Lidl, Kaufland, ar Aldi, be aukštojo ( pagal tave vatinkė) Vokietijoje uždirba apie 1500 eurų. Kiek gauną kasininkė pas mus?

Briuseliniam kopūstui

Briuseliniam kopūstui portretas
Pagal tave tai darbininkas baiges vakarinę jau ne žmogus ir jam neprivalu mokėti normalaus darbininko atlyginimo? Esi tik eilinis įrodymas jog aukštojo diplomas proto neprideda... Kreipkis tu gal pas psichiatrą nes pats aiškiausias paranojos atvejis, visur ir iš visur tik rusai puolą, vata vaidenasi....

Vatnikams i akis

Vatnikams i akis portretas
Ne musu reikalas, kad Lietuvos vatnikai pabaige vakarines mokyklas negali rasti darbininkisko darbo. Jiems geriau is viso nedirbti Lietuvoje ir gauti uz tai pinigus, kas yra 3x daugiau nei Rusijoje nei eiti dirbti uz kad ir minimuma, kas yra vel 3x daugiau nei Rusijoje. Geriau jau darbstus uzsienieciai is Ukrainos, Baltarusijos ir kitur nei tinginai rusu vatnikai.

Ramūnui

Ramūnui portretas
Rašyk NORMALIAI o ne PAUKŠČIŲ KALBA

Taigis

Taigis portretas
TIKRA TIESA, jie dirba VELTUI, kaip turkai Kaune......Vos tik pabandė sukelti STREIKĄ kaip mat buvo IŠPIRDOLINTI iš Lietuvos.....taigi gavo ŠPYGĄ......O galėjo gauti ir valdiškų guminių bananų....va TEIP

Ramunas

Ramunas portretas
Im Lithuanian citizen Ramunas Šulcas(BENEDIKT 17).Im living in city Utena.. My family is a criminal victim. Kuzma family , and Lebionka family and other gangsters robed from me my daughter in 2011 year 12 month.Her name and surname is Smilte (Švegždaitė) Šulcaite . She is a pedophil victim.I think bad gangsters must be punished.VSD (government security organisation)in lithuania protect Gangsters and bad people who is a terrorists , police officers are criminal guys.Corruption is a real big problem in Lithuania.Bad people returned me into a homelessman.Please help me if you can

matta

matta portretas
visiskai niekinis uzsakytas straipsnis,smegenu plovimas

to nu jo

to nu jo portretas
Reikalinga rimta imigracinio darbo kontrolė, ne dėl akių. padlaižiaudami kontrolieriai darbdaviams bloginą bendrą situaciją. Atkreipk dėmesį su mūsų vežėjų (furistų) situacija Europoje, ten su tokia konkurencija nesitaiksto.

to nu jo

to nu jo portretas
Tu apie vergovę vėl kalbi. Kaip darbdavys mažindamas soc. garantijas ir blogindamas darbo sąlygas susikiša sau į kišenę pinigus. Aišku, kad pigiau. Suprask pagaliau, kad Lietuvoje euras atnešė daug gerų dalykų, bet ir kartu kainų augimą- dabar 1 € = 1LTL, o valiutų stiprumas 1:3,45, todėl mes pralošime konkurenciją su pigia darbo jėga "į vienus vartus".

Vatnikus saudyti

Vatnikus saudyti portretas
Reikejo daugiau nei devynes klases baigti, nereiketu dabar verkti apie mazus atlyginimus. Darbo ir valatieciu klases yra buki iki grabo lentos, matau.

Straipsnis tendencingas

Straipsnis tendencingas portretas
Tokį ilgą straipsnį parašė, bet apie Darbo kodekso pakeitimo pasekmes nuo 2017 metų - nei vieno žodžio. O juk statistika akivaizdi, kasmet atvežtinių skaičius auga. Būtent darbdavių ir juos aptarnaujančių politikų pastangomis pakeitus senąjį Darbo Kodeksą, į Lietuvą imta masiškai įsivežti trečiųjų šalių darbo jėgą, šitaip dempinguojant savo rinką.

yja

yja portretas
o mūsų jaunimas su aukštuoju išsilavinimu, nenupirktu, dirba už minimalkę nes daugiau nieks neduoda arba bėga laimės ieškot į svečias šalis. O apie darbą pagal specialybę tai mažai kas ir pasvajoja, net jei ta specialybė ir prestižinė. Tam pasirodo yra užsieniečių su nupirktais diplomais

#

# portretas
Kol užseniečiai dempinguos atlyginimus tol lietuvių atlyginimai nekils, o 700- 800 eurų bruto ir yra grašiai prie mūsų vokiškų kainų.

Da da

Da da portretas
Minimalke+komandirote ir dar butus jiems nuomoja. Darbdaviui migranta išlaikyti yra pigiau nei Lietuvi. Viršvalandžiai šventiniai mamadieniai atostoginiai soc.reikalai pamirškit:)

Tam tek dirbti Airijoj

Tam tek dirbti Airijoj portretas
Tai ir dirbk toj Airijoj. Ten matai gali dirbti kaip zmogus ir nervuojasi kad Airis nedirba ir gauna daugiau uz tave. O Lietuvoj tau netinka. Dirbti reikia. Keista logika. Tik kaltinti ir keiktis tesugebi. Kulturos jokios. Buvau Airijoj ir mačiau kaip jus ten dirbat ir kaip gyvenat. Nereikai cia pasakoti pasaku. Butum patriotas dirbtum LT.

PR

PR portretas
užsakytas straipsnis. kvepia naftalinu

Nu jo

Nu jo portretas
Lietuvaiciams betonavimo darbai porai dienu uz 800 i rankas netiko. Ukrainieciai atvare ir padare per pusantros dienos ir labai dziaugesi, kad tiek daug gavo.... ir neissikalinejo, kad jiems vaziuot reikes, kad nebus duso ir pan.

tam --..cihaha,, palauk apsiniuchins

tam --..cihaha,, palauk apsiniuchins  portretas
apsidairys ... nespesi ragus nuo galvos pjaustyt su ..nazofke,, o jobariai tave patys sikinyke nuskandins...

tam -,,pider-patrijotuj barmalejuj,, teko dirbt Airijoj

tam -,,pider-patrijotuj barmalejuj,, teko dirbt Airijoj portretas
statybose ... tai airis ten auksciau visko , uzsienietis -nulis , prieme dirbt kazkoky tai apsususy airy -dirbdavo maxsimum nuo 7 val iki 11 ...11.30 ... darbe uzplesdavo susisukes marichuanos suktine , pradedavo zvengt ir dainuot . airiai palydedavo iki vartu ir viskas ok ..algos gaudavo dvigubai daugiau nei kad mes ir taip menesis po menesio po to dingo..skirtumas tame ,kad tau tautieciai lietuviai --padugnes ,o atejunai --broliai esme sestiorkos ,subinlaizio ,padlos mentalitete .... toki kaip tu tai linkevicinio , grybauskaites tipo kosmopolitines globolistines iskrype padugnes

cihaha

cihaha portretas
Ir zmona uzseniete parsiveziau. Dirba, mokosi Lietuviu kalbos, namie tvarka, jokiu pliku subiniu interneta nededa, nesitranko kekviena savaitglai po visu barus iki paryciu.

tam -,,nereikia rasyt neteisybes,, --teisingai sakai

tam -,,nereikia rasyt neteisybes,, --teisingai sakai portretas
nereikia meluot -siuo metu lietuvoj ne 85 tukst ,,,uzsienieciu,,, ju skaicius jau senai persoko 200 tukstanciu.... is kuriu tik 85 tuk gyvena pasoviai ysikure , kiti bludina panasiai kaip lietuviai tai y uzsieny uzdarbiaut ..tai atgalios y tevyne uzdirbtus pinigus pragert...

nereikia rasyti neteisybes

nereikia rasyti neteisybes portretas
kad siuo metu šiuo metu Lietuvoje gyvena beveik 85 tūkst. užsieniečių.Didzioji dauguma tu imigrantu tik teoriskai gyvena Lietuvoje o jie isvyksta senosios europos ciabuviams dempinguoti atlyginimu su darbdaviu zinia.

Barmalejus

Barmalejus portretas
Nezinau gerai, negerai... Zinau viena, kad atleidau beveik visus Lietuvius ir dirba visi Baltarusai. Vienas Baltarusas lygu dviem Lietuviams. Visada buvau patriotas. Bet Lietuviaciu logika man nebesuprantama. Visi jiems visada skolingi, bet jie niekam. Noriu i darba einu, noriu neinu. Apie darbo klutura tyliu. Liks pakabinti viena spintele, bet jau penkios, leks namo. Kita diena vaziuos vel pakabinti viena spintele. Dar pakleiui uzvaziuos i penkias parduotuves nes namie varzto reikia, pagers kavutes. Mensio gale sakys kaip mes sunkiai dirbom ir taip mazai algos.

tam -,,kaunietis,, tu idiotas ?[2]

tam -,,kaunietis,, tu idiotas ?[2] portretas
5.. Belgija Olandija -yra mazesnes uz lietiva be giventoju gyvena zymiai daugiau .....teisingai siose salyse gyvena 7-10 milj .. tk kad olandu ar belgu surasymo metu jais uzsiregistravo 0,7 -ir 1,2 milj gyventoju kurie dar atsimena gimta kalba .. tu matomai to pacio nori lietuvoj kad 0,5% kalbanciu rusiskai ,lenkiskai, baltarusiskai ir angliskai ,,,lietuviu,,, gyventu tarp 10 milj .atvykeliu ... gimtoj saly ..ir y kuriu norus jiems bus didziai nusisikt...

tam --,,kaunietis,,, tu idiotas ???

tam --,,kaunietis,,, tu idiotas ??? portretas
ar idiotu ieskai tarp lietuviu ? 1,- pirma mokescius vereslianykai moka uz atsivezta darbininka -y lietuvos biudzeta minimalu ,ir uzdirbtus pinigus isveza is lietuvos y savo saly ,o lietuvos pilietis--mokescius moka maksimalius ir uzdirbtas lesas palieka savo saly lietuvoj, 2..baltarusiu sarages atvyke dirbt y lietuva atsiveza ir savo kvalifikuotus darbuotojus , ir vel jiems lietuvos URM ir Prezidentura suteikia 5 metu mokesciu nemokejimo y lietuvos biudzeta salygas , veliau- minimalu mokejima , ... atvykus sioms saragems ---lietuva nekuria savo verslo , nemokina ir nekuria savo specialistu.4;- atvykeliai - [ pagal kriminaline statistika ] tarp sunkiu nusikaltimu, aferu, vagysciu ,kontrobandos , prostitucijos uzima pirma vieta , valstybe bus ypareigota steigt jiems mokyklas , darzelius ,-tokiu budu bus naikinama lietuviu kalba , kultura, istorinis paveldas, tauta , ir tautiskumas,

Klaipėda

Klaipėda portretas
Tokiais kiekiais vežti pigią darbo jėgą iš trečiųjų šaliű,kai Lietuvoje kone mažiausios algos ES,yra nusikaltimas.Vežėjų sektoriuje vietiniai vairuotojai yra beveik išstumti iš darbo rinkos dėl sumažėjusių vokelių,dienpinigių,didžiosiose įmonėse lietuvių vairuotojų bėra iki 5%.

jis

jis portretas
700-800 € už 12 valandų + viršvalandžiai, ir šie žmogeliai dirba su mielu noru iš Ukrainos ir Baltarusijos, nes ten uždirba 300-400 €. Bet ar mes Lietuvoje nesame Europoje? Ar mes negalime išsikovoti didesnių atlyginimų? Tol kol taip bus- konkurencija akivaizdi, niekas mums, Lietuvoje lietuviams, nemokės daugiau tų 700-800 € už 15 valandų. Tai klausimas: ar tai ne vergystė? Mums pragyventi reikia daugiau pinigų išleisti negu Ukrainoje ir Baltarusijoje. Ar tai teisinga konkurencija? ekonominis emigrantas užsienyje dirbs tik tada, kai pragyvenimo lygis šalyje kur dirba ir gimtojoje šalyje smarkiai skirsis, faktas.

Taip pat kaunietis

Taip pat kaunietis portretas
700-800 po mokesčių ir aria po 12-15 valandų. Kas paskaičiavus į valandinį ir gausime minimalų apmokėjimą....

kaunietis

kaunietis portretas
1.Kad atvyksta dirbti pas mus, kelti šalies ekonomiką ir mokėti mokesčius į mūsų biudžetą , yra gerai. 2.Kad imigracijos tarnyba dirba atbulomis rankomis [ kad ir tie atvejai, kai iš Lenkijos komandiruoja pas mus, bet jie moka mokesčius tai šaliai...], tai faktas. 3. Dabar labai stipriai reikia pasistengti visais atžvilgiais su baltarusių verslais ir žmonėmis, nes iš ten nori atvykti daug aukštos kvalifikacijos žmonių, o ir visos įmonės. 4. Atvykėliai tikrai mums nieko blogo nedaro, apart gera [ gražėja šalis, mokami mokesčiai, didėja pensijos...]. Jie užima pabėgusių į užsienį žemiečių vietas...5. Kas dėl "perkrautos Lietuvos", tai priminsiu , kad tokios šalys kaip Belgija ar Olandija yra žymiai mažesnės už mūsų šalį, bet gyventojų gyvena [ o ir dar kaip gyvena...] kelis kartus daugiau. 6. Kas dėl algų [ 700-800 ] , tai tikrai mažos [ pvz., kauniečiai troleibusistai už birželį, liepą, rugpjūtį uždirbo apie 700...o valdžia tyčiojasi, nedamoka...] .Štai tokios tokelės.

tam-,,vatomas,,,- susikisk savo laisvas eurozopos sienas

tam-,,vatomas,,,- susikisk savo laisvas eurozopos sienas portretas
sau y subine ir konservatlyberastine vata uzkisk.....niekas lietuvoj to pederastinio bordelio nenorejo -- cia toki pydrai kaip tu uz kruopu maisely stojai y ES su 18% balsu nuo visos lietuvos

pensininkė

pensininkė portretas
verslininkai pamsta o vergai skurdo riboje štai ką turime kol versininkams neprivers mokėti didesnius atlyginimus tol taip ir bus galės valstybė mokėti pašalpas o verslas moka dejuoti mes bankrutuosime negalime mokėti didesnių algų tada mokėkite didesnė pelno mokestį kad būtų iš ko pašalpas dalinti

Antanas

Antanas portretas
Visiškas niekalas, užsakytas straipsnis! Atsiveža, moka mažiau, arba apgaudinėja. Pinigai, svarbiausia, kas dirbs nusišikt, svarbu pigiai. Patriotizmas, čia nelimpa.

Anonimas

Anonimas portretas
juk palankesni mokesciai darbdaviams idarbinant uzsieniecius nei lietuvius,stai jai mokescius suvienodintu tu uzsienieciu niekam nereiketu

Vatoms

Vatoms portretas
“...savua isvijo...” Vata, laisvos ES sienos ir tariamo politinio prieglobscio nereikia prasyti kaip kad rusams ar baltarusiams is savo salies dirbti vakaruose - mokiniesi, dirbi ir gyveni kur tu nori, o ne kur tau liepia.

issigimeliu sukurusiu lietuvoje

issigimeliu sukurusiu lietuvoje portretas
stai tokia politine ir darbo situacija ,,,paaiskinimas,,, vietiniams aborigenams ...savus isvijo [mazai mokejo] dabar kitus svetimus suveze ir moka tiek kiek savi prase kad moketu jiems pries metus..... todel savu nebeliko --vieni svetimi lietuvoj sedi .... cia lietuvos gyvatyno uzslepas troskimas ir vizija .. kad kada juos savi pjaus , suvezti -svetimi - juos apgins....

Anonimas

Anonimas portretas
LT vergams visai nemokeciau

Kotryna

Kotryna portretas
O mes dirbam ir uz 450-500 is idejos....

#

# portretas
O 700- 800 eurų ne grašiai? Todėl ir sakoma taip, kadangi kol tokių bus tai ir lietuviams atlyginimai nekils.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių