Gyventojai nerimauja: vietoje medinuko iškils daugiabutis?

namo gyventojas

namo gyventojas portretas
Zaliosios erdves gerai, bet kai savo masinas uzstato ant zaliosios erdves tos namo dalies gyventojai kuriems uzstos saule tai nieko, po langais prisiparkavot masinu ant pievos gausit is kitos puses dabar.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Geriau pastatykit mokamą automobilių aikštelę, ir naudos kažkokios turėsit ir žmonėms bus gerai, nereiks draudžiamose vietose statyti.

Anonimas

Anonimas portretas
visos komunikacijos vilioja"vystytojus".Niekam nesvarbu,kur teiks mašinas statyt.

žmonės, prigriebkit tuos godžiuosius

žmonės, prigriebkit tuos godžiuosius portretas
mieste nebeliks kuo kvėpuoti, parašiukų dėliotojai pasirašo po kiekvienu gaujos projektėliu ir STR reikalavimus apeina pėda po pėdos. Prigriebkit juos, visi būsim dėkingi.

Nu jo

Nu jo portretas
Visa bėda, kad daugiaaukščio daugiabučio nenudžyrinsi kaip "užstojančio šviesą" medžio...

Nežiniukas

Nežiniukas portretas
Savo norus apginti nieko neišeis. Valdžia apsistačiusi visokiomis normomis, paskaičiuota iki milimetro ir baigta. Galite paimti pavyzdį iš "Ąžuolyno" namų komplekso statybos. Žmonėms šalia užstatė saulę ir viskas. Matavo milimetrais. Kas tas normas rašė niekas nežino. Jos galioja, nors ir absurdiškos. Sėkmės kovose su architektais, jie paprastai būna gerai patepti.

Anonimas

Anonimas portretas
vel ARVYS koncervas

Amžini verksniai

Amžini verksniai portretas
Geriau supuvusi troba prieš i langus, negu modernus daugiabutis. Verkiai ir verkia tie lietuviai, amžinai blogai. Jokio progreso. Jokio aplinkos tvarkymo. Reikalaukite, kad mainais, įrengtų jūsų daugiabučiui automobilių stovėjimo aikštelę, vaikų žaidimo aikštelę, sutvarkytų įvažiavimus ir šaligatvius, atnaujintų želdynus. Verkti ir šaukti lengviausia.

aida

aida portretas
Liūdna, nuosavų namų kvartale, jei nusiperka sklypą tai, kaune leidžiama, virtoj vieno namo atsirasti keliems namams. Darosi Bangladešas. Mums užstatė visą pietinę pusę. Dabar puse sklypo tik sąmanos, o ir pro langą saulės nematyti. Esame ne pietiečiai. Mūsų Lietuvos regionui turėtų būti kitokie normatyvai, kitaip visi čia greitai depresuosime.

to Arvys

to Arvys portretas
Tamstai norėčiau priminti kad žmonės ten ja gyvena nuo seno - nauji paskoliniai gali pyzd... į savo tėvų chalupas ir negadint gyvenimo senbuviams.

užuojauta

užuojauta portretas
Pastatys jums po langais "paskolinių daugiabutį" kuris ir šviesą jums užstos negana to pastoviai šimtai snukių stebės jūsų langus ir aptarinės jūsų gyvenimo sąlygas.....

ar

ar portretas
Ar architektas nežino,kokiu atstumu nuo gyvenamo namo langų turi būti 20 vietų automobilių stovėjimo aikštelė?

aš portretas
Pirmiausia ten ne šabakštynas, buvo gražiai prižiūrima sodyba.Gyventojai neprieštarauja prieš nauja nama, tegul stato , bet žemesni nama, o ne toki masyva. Arvi labai tau linkiu, kad tau pastatytu, nauja gražų daugiabuti, su gražia aplinka ir 10 metru nuo tavo lango.

To gėda pelėda

To gėda pelėda portretas
Apie kokias žalias pievas čia nusišneki? Čia seną būdelė stovi, o ne pievą. O aplamai mieste apleistų, apaugusi žalių erdvių yra ir vietoj jų tikrai geriau matyti modernų, gražu, pastatą nei sabakstyna. Jei nepatinka miestas Visada gali važiuoti gyventi į kaimą. Ten žalių pievų į valias.

Arvys

Arvys portretas
Na čia viršūnė , kažkoks cesna nepatenkintas, kad nematys saulės. Kai buvo sukriosysi lusna ir akis badė, tai buvo gerai, o kai naujas gražus daugiabutis tai matai jam saulė užstoja. Reikėjo nupirkti ta sklypą, pasisemti žolytė ir būtų liuks, bet dabar ji įsigijo kiti ir daro jame ką nori. Taip ir turi būti. Beje naujojo daugiabučio gyventojai irgi gali būti nepatenkinti anų kaiminyste, nes namai baisus, nerenovuoti. Jiems gal irgi bus nemalonu juos per langus matyti... :)

Tevas

Tevas portretas
leidima dave- sunus pastatys grazu pastata!

Reikia griaut

Reikia griaut portretas
Kai kurie medinukai grynos lūšnos vaizdas nekoks

daugiaaukščiai užsičiaupkit

daugiaaukščiai užsičiaupkit portretas
daugiaaukščiai užsičiaupkit... kai tuos baisius daugiaaukščius statė , žmones iš medinukų per prievarta išvijo ir vietoj nuskriaustų gyventojų namų pastatė baisius daugiaaukščius namus ir užgrobe jų sklypus

aha

aha portretas
o jus galvojat to medinuko savininkai labai dziaugesi, kai ji apstate jusu daugiabuciais?

Geda peleda

Geda peleda portretas
Kaune verslo veikejai neranda vietos namas statyti,tai bruka i kiekviena laisva ploteli taip sudarydami tik daugiau nepatogumu gyventojams ir sumazindami zalias erdves.

MARIUS

MARIUS portretas
AIŠKIAI PASAKĖ ARCHITEKTAS - TAI DAR NE TECHNINIS PROJEKTAS! Bus normalus penkiaaukštis namas su sutvarkyta aplinka ir visa infrastruktūra, - o ne brūzgynas su sugriuvusia trobele vidury miesto, su kuria seniai gąsdinami vaikai... Turėkime savigarbos ir džiaukimės, būkime dėkingi! Kai aiškiai kalbama, kad viskas yra tik rengimo stadijoje, o pavieniai žmonės, gyvendami brūzgynuose, purkštauja dėl saulės, tuo tarpu net negali naudotis ir gėrėtis kiemu - kvailystė, į kurią raginu saikingai kreipti dėmesį!

Rasa

Rasa portretas
Ko čia purkštaujat ,sutvarkys aplinką, namukas nedūmins ,erdvės yra

Nonsensas

Nonsensas portretas
Prisistatė savo dėžučių o dabar reikalauja ramybės runkeliai.

gyventoja

gyventoja portretas
Numatomas statyti penkiaaukštis namas, petrašiūnu mikrorajone, ir bandoma įkišti masyvų namą i mažą plotelį.Jei tai būtų daugiausia 3 aukštu kotedžas,nesukeltų tiek prieštaravimų.

gyventoja

gyventoja portretas
to nu nu Namai aplink medinuką buvo statomi prieš 40 metų ir daugiau, buvo atsižvelgta ir palikta erdvės tarp namų , jei nežinote visų niuansų geriau nekomentuokite.Tikri lietuviai esame, vietoj palaikymo,pilame pagieža vieni kitiems.

nu nu

nu nu portretas
o kai aplink medinuka state daugiabucius tai viskas ok buvo :) ir vaizdo neuzstojo ir masinu nepadaugejo:)

Kira

Kira portretas
Kotedzas tai bendrabutis,kaip perka tokius butus neisivaizduoju.Tik kaimo zmones

hm

hm portretas
čia turi būti tokios pačios paskirties kotedžas,-maksimum 2 butų

Alis...

Alis... portretas
tas statybų sutankinimas jau viršija bet kokiassanitarines normas... viską lemia greito pelno troškimas... naujieji viarslininkai siautėja... jiems visos durys ir visi dar laivesni ploteliai atviri... kada baigsistas nepažabotas siautėjimas?...

L

L portretas
Didele problema kai ne viena šeima name turi po 2 ar 3 mašinas. Visai nebelieka žaliųjų plotu prie namų.

Ontė

Ontė portretas
Nieko baisaus tik 20 butų namas. Kaune jau tapo tradicija, kai statybos, tuoj verkšlenimai. Aš gyvenu Eiguliuose. Ten prie visų daugiabučių namų stovėjimo aikštelės.

Anonimas

Anonimas portretas
Autorei sunku parasyti kokiam kaime.ar mieste aprasomi ivykiai vyksta..

Taškas

Taškas portretas
Bus daugiabutis.

Anonimas

Anonimas portretas
kas savininkas ?

Statykite

Statykite portretas
Žemės sąvininkas turi spręsti ką su savo žeme daryt

Neleiskite

Neleiskite portretas
Tikrai protestuokite prieš žaliųjų vejų ir kiemų užstatymą naujais daugiabučiais. Dabar visi nori prasisukti statybų versle. O architektams nusispjauti dėl gyventojų gerovės. Juk reikia versliuką prasukti. Ir laisvas erdves užpildyti.Nenusileiskite, tegu ieško sklypo už miesto.

meile

meile portretas
kovokite
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių