E. Dobrowolska: pusiaukelės namus būtų galima steigti atsižvelgus į bendruomenės reikmes

Grįžti į straipsnį

Įdomiausia tai

Įdomiausia tai portretas
Kad tie namai pastatyti rekomenduojant norvegams ir už jų pinigus Pagal norvegų modelį ir us jų pinigus sutvarkyta taip vadinama vaikų teisiu apsauga Kiek žinau kažkadatai sveikatos apsaugos sistemos pertvarkai irgi vadovavo dėdė iš norvegų Visur dabar didelis šūdas Klausimas kas vadovauja Lietuvai

Registru centras

Registru centras portretas
rase, kad savininkas buvo uzsienietis. Ten buvo viesbutis ir pagrinde gyvendavo darbo jega is Ukrainos. O kaip oficialiuose dokumentuose neaisku. Jeigu as is savo gyvenamo namo noreciau padaryti viesbuti, kalejima ar gamykla, man reiketu keisti paskirti ir gauti savivaldybes palaiminima. O kaip cia viskas vyksta neaisku.

Ar

Ar portretas
Patiko runkelem ta boba va kas idomeuse

Klausimui

Klausimui portretas
a ko dabartine integracija netinka? Nu jeigu atsakyti i klausima tai as is vis sakyciau nesodinkit jo i kalejima, jis toks geras, tegul namie kaip ir iki nusikaltimo buna, jis gi nekaltas, nori namie buti su seima, auginti vaikus,... Domeikavos atveju nereikia pamirsti, kad kalejimo langai nukreipti i mokyklos langus ir niekas nenori, kad vaikai per mokyklos langus matytu seksualinius iskrypelius, recydivistu gestus ir girdeti ju sukaliojimus einan jiems pasivaikscioti.

Tam-užduočiai klausimą

Tam-užduočiai klausimą portretas
O tu ką darytum?

Ar negalima Registrų centre

Ar negalima Registrų centre portretas
Užsakyti info, kas savininkas? Kas anksčiau buvo savininkas?

Užduočiau klausima

Užduočiau klausima portretas
susirinkusiems, o jei jūsų artimas būtų tų namų gyventojas taip pat ignoruotumet jį kaip žmogų kad galėtų integruotis į visuomenę?

P.ministre , žmonės puikiai suprato esmę , su kuria

P.ministre , žmonės puikiai suprato esmę , su kuria portretas
Jie nesutinka ir nesutiks .....

Ups

Ups portretas
Dėl rodiklio, kad kalėjimuose sėdi mažiau nusikaltėlių, ispleskime kalėjimų ribas iki visos šalies ribų...pasaka, ne planas...o paprastų žmonių gyvenimas nerūpi?

nn

nn portretas
Bakalaurė ministrė ,kuriai Lietuva su jos piliečiais lietuviais visai nerūpi,Vietoj ministro darbo keičia pavadinimus įstaigų pavadinimuose ,lyg š į blizgantį popieriuką suvyniotas ne dvoks,,išsikėlė virš teisingumo ministerijos LGBTq vėliavą ir toliau sąžiningai dirba tik dėl seksualinių mažumų. europiniu mastu

nuomonė

nuomonė portretas
Įdomu, kodėl tokie namai nesteigiami Vilniaus rajone- juk aplink Vilnių ir Vilniuje daug darbo vietų, tad pusiaukelės namų gyventojams būtų lengviau rasti darbą ir integruotis į visuomenę?

Be jokios abejonės

Be jokios abejonės portretas
Didžiausias DobroWolskos darbas su PIŠ pagalba "išprievatata" lietuvių kalbos abecelė,net okupantai nekišo kruvinų rankų prie didžiausios Lietuvių tautos vertybės, o štai ši sulenkėjusi rusė nesudvejojo. Neturim prezidento kad ragus nulaužyu, tačiau Domeikavoje pirmą karta ji pajus ką gali lietuviška vienybė.

Idomu kieno is ko nupirko

Idomu kieno is ko nupirko portretas
Ar tik vyriausybė nenupirko to pastato is kokio nors gero zmogaus, kuris netyčia ir netiketai pasirodys be esąs koks nors pedopartijos narys ar kreivo ministro pusbrolis?

PA KE LĖS NAMAI !!!....

PA KE LĖS NAMAI !!!.... portretas
Būtent - pakelės , o NE VIDURY KIEMO !!! Į sisuko , kaip erkė į triusikus - į šilčiausią , jaukiausią vietelę !... Tarkim , tie laikini gyventojai kažką bjauraus iškrėtė ... Ir sulekia ivairiausios tarnybos ! Ulitėlė prie mokyklos ir darželio pilna susidomėjusių smalsuolių , o tame tarpe - mūsų vaikučių pabiručių ....

Alvis

Alvis portretas
Esu nustebintas ir sužavėtas Domeikavos ir Šakių gyventojų susitelkimu.Tokios gausos protestuotojų nebūna net Vilniuje prie seimo.Tai pavyzdys visiems Lietuvos žmonėm, kovoti už savo teises.Jie privertė bijoti ir aiškintis sostinės.valdžiažmogių elitą. Sekmės visiems

iš sargėnų

iš sargėnų portretas
Kiek aš suprantu, nebuvo tokių įstaigų steigimo patvirtintų teisės aktų, tai ministerijos teisininkai juos ir surašys dabar pagal esamą situaciją, tam kad turėtų popierėlį vienai vietai pridengti. Man taip pat neaišku, kodėl atviro tipo kolonija vadinama pakelės namais? Čia kad gražiau būtų? Na, kodėl ministrė atvažiavo atsiprašyti gyvevntojų ir jų nuraminti -irgi aišku, rinkimai artėja. Tik gyventojams nuo jos vizito nei remiau, nei geriau. Nejau jų partija dar tikisi būti išrinkta į valdžią?

Ministre meto karsta bulve

Ministre meto karsta bulve  portretas
Šitie finansų virtuozai tikrai sugeba puikiai įsisavinti Norvegų paramos euriukus. Labai geras pvz Domeikava. Skubos tvarka nuperkamas nelikvidus turtas ir negana to dar į jį investuojama…argi ne finansų valdymo virtuozai juk geriau negu Mačiulis ar Mauricas supranta teorinę ekonomiką - reikai kuo greiciau išleisti euriukus. O kas paneigs kad uz viso šito stovi neskaidrus sandoris, kuris naudingas finansine prasme abiem pusėm…Saunuoliai Domeikavieciai manau dar išlįs yla iš maišo tik reikia gerai tą maišą pakratyti…o dabar belieka mėtyti kaip karstą bulvę juk niekas nieko nezinojo.

Aurelijus

Aurelijus  portretas
O ka jie ne zmones ?

**

** portretas
Prie Adamkaus irgi tautai buvo sakoma, kad Lietuvoje nėra jokio amerikiečių CŽV kalėjimo ir ne bus. Tik paskui nežinia iš kur atėjo bauda už kalinio kankinimus tokiame kalėjime Lietuvoje. Melavo valdžia ir niekas neliko už tai atsakingas. Tas pats vyksta ir dabar- sukama uodega ir viskas melas apie pusiaukelės namus neva gėrį.

H

H portretas
Tai gal ... Mokyklas Pravieniškių įstaigon perkelti , kad saugiau vaikams būtų . Dabartinė ministrė tikriausiai ne visai susigaudo kas darosi ir ką ji šneka

Stebiuosi, nes

Stebiuosi, nes portretas
Kauno rajono meras Valerijus Makūnas sakė: ",,,,bendruomenei nerimą kelia didelis probuojamų asmenų skaičius – per mėnesį jų esą gali būti iki tūkstančio.

Tap ir

Tap ir portretas
Vėl melas."Pusiaukelės namai" tokio pavadinimo visuose LR teisės aktuose nėra. Nauju norima tik pridengti "Specialaus režimo atvirojo tipo kolonija skirta laisvės atėmimo bausmei vykdyti.". Gražiau skamba, bet niekas nepasitekeitė. esmė išlieka ta pati. Kas norėtų greta gyventi???

nu

nu portretas
jeigu ministre, kaip sako, isitikinusi, kad niekas tokiu kaimynu Lietuvoje nenori tai gal ir nereikia tokiu kalejimu steigti jeigu ju nori tik ministre, kalejimo direktorius ir kaliniai. Ar jie cia jauciasi protingesni uz visa Lietuva?

Toks vaizdas , kad Makūnas tik uodegą pavizgino

Toks vaizdas , kad Makūnas tik uodegą pavizgino portretas
Pažadėjęs norįs perpirkti tą pastatą domeikaviškių kultūrinimosi reikmėms.... O žodelis - ne paukštelis .... Pažadėjai - tesėk , nes melagio rinkėjai tikrai neberinks ....

Geruoliai

Geruoliai portretas
Vienas toks geruolis, už gerą elgesį net anksčiau laiko paleistas, apsinarkašinęs savo vaiką pro langą išmetė... O čia gyvens dar netinkami paleidimui, tai apie kokią gerovę ir jų atsakomybę kalbama?

Rici

Rici portretas
Tik Turniškėse.Namai suremontuoti,laisvi ir tvora ,apsauginiai yra.IDEALUS PASIRINKIMAS.

TOKS VAIZDAS...

TOKS VAIZDAS... portretas
Kad ta tatuiruota kalba bele kalbėti. KOKIOS GALI BŪTI BENDRUOMENĖS REIKMĖS PUSIAUKELĖS NAMAMS?...

kaunietis

kaunietis portretas
būtų galima, bet nebus

Ėi ėi , o kur Makūno pasiūlýmas perpirkti tą pastatą ?!

Ėi ėi , o kur Makūno pasiūlýmas perpirkti tą pastatą ?! portretas
Nei "komunikacijos" papildymai , bei žodžių žaismo ekvilibristika ESMĖS NEPAKEIS ! Norėjosi išgirsti , kad ministrė , pripažinusi klaidas , turėtų moralinių jėgų jas IŠTAISYTI ir užsiimtų kitų patalpų paieška.

?

? portretas
kokias dar reikmes? ar bendruomenei reikia kolonijos salia mokyklos?

Ka ka

Ka ka portretas
Prie tatuhines zekes namo geriausiai kaleima irengti. Jai ne taip liudna bus nàrkasintis ir lesbijasintis.

šios keistos ponios bukalaurės, paklausčiau

šios keistos ponios bukalaurės, paklausčiau portretas
Gal galite šiuos namus steigti Gulbinų kvartale, ar prie Nausėdos stiklainio draustinyje? Ne? Tai gal tada Svencelėje, naujame liberalų šutvės kvartale ant Marių kranto, kur liberastos net kanalus vos ne iki savo namų durų prasikasė - bet ministeris nei sypt, nes turbūt ir pats ten.... Gydomasis poveikis garantuotas - grožio ir mielų vaizdų terapija, ten žmonės sotūs, aptekę gerove, taigi ramūs ir geri, draugiškumas būtų garantuotas.

O

O portretas
Norejau tam bažnitkaimy namą pirkt visa laimė kad ta tatuiruota curwa pasakė kaip bus

Zenonas

Zenonas portretas
Tu gaidi akiniuotas atsakei i nieka. Nepusk propogandos valkata

Gal zekai galės eit į mokyklą mokytojauti

Gal  zekai galės eit į mokyklą mokytojauti portretas
Ar net darželio auklėtojais? Taip sakant ugdyti jaunąją kartą: vagių, sukčių, chuliganų Dobravolskai labai trūksta Lietuvoje.

tevas

tevas portretas
suka blll

o kokio

o kokio portretas
velnio cia leido isikist NO. ta jie tegu pas save daro,ten žmones žmoniskesni ,o cia zmones žiauresni .

tadas

tadas portretas
tai wilniaus seimo kiaule rinkimams ruosiasi...

Galerijos

Daugiau straipsnių