E. Dobrowolska atsiprašo Domeikavos gyventojų: pirmadienį važiuoju tiesiogiai išgirsti bendruomenę

Grįžti į straipsnį

gaila

gaila portretas
Mano nuomone be reikalo kaltinam Ministre ir tuos ,,ateivius'' is kalejimu dapartamento as savo nuomone isitikines kad viskas pries tai buvo derinta su rajono meru Makunu bet kaip tikras GASPADORIUS jis neinformavo Domeikavos gyventoju Skausmingas buvo vakarykstis Mero pasisakymas kada pareiske kad as parasiau ,,RASTA'' .....viskas tuo ir baigesi o toliau savo sneka stengesi susirinkusius gyventojus ,, UZHIPNOTIZUOTI'' nukreipti demesi nuo susirinkimo tikslo ir pradejo destyti kur pils ant keliu zvyra kur remontuos sena pastata kur dengs stoga Labai slykstu ne tam vakar buvo susirinkusi gausybe Domeikavos gyventoju vakar buvo susirinke kad pareikstu protesta pries kalejimo irengima tarp gyvenamuju namu Mano nuomone siam gyventoju protestui Mero palaikymas ,,NULINIS''Neturiu jokio tikslo kad sulaukciau pritarimo mano nuomonei

AŠ portretas
Jei ruošiama statyti, tai kam listi į gyvenviečių centrus?

Jeberis \\\\\.../////

Jeberis  \\\\\...///// portretas
O kaip nodėjau jos badytus papus pamatyit,iš kart stojasi prieš "ministrę".___Kiaušinių užteko,"mistrei" pagerbti?

bliuska

bliuska portretas
čia tokia bliuska

.... STEBŪKLAS...atsiprašo...kas įvyks ?

.... STEBŪKLAS...atsiprašo...kas įvyks ? portretas
Šitaip išsimarginusi ta EVELINA DOBRAVOLSKA....Kiek kartų cypei sėdėjo kur ir už ką ? Atsiprašinėja.... Gal saulė pradėjo tekieti iš vakarų ,o ne iš rytų...?

Joana

Joana portretas
Būtų gerai po švarku bliuskę užsidėt.

Ona

Ona portretas
Kaip vistik mūsų valdžia rūpinasi nuteistaisiais.miela malonu klausyti.ne žmonėmis kurie dirba bet va kaliniais

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Kas ten parašyta?

konservatsocdemų CHUNTA ž l u g d o valstybę,

konservatsocdemų CHUNTA ž l u g d o valstybę, portretas
DOBROVOLSKOS veiksmai rodo, jog didelę ŽALĄ daro, kai ž i o p l a s žmogus tampa ministru, o tokių žioplų ministrų šioje CHUNTOS valdžioje apstu, o būtent:- KREIVYS , NAVICKAS , DULKYS ir eilė kitų , tiesiog susidaro tokių žioplių BANDA, kuriuos valdyti ir ganyti - CHUNTA įteikė BOTAGĄ ne ką gudresnei piemeniui/piemenei/ ŠIMONYTEI , o pagal tradiciją šeimoje - bandą visada ganė ž i o p l i a u s i a s ŠEIMOS narys, tad nėra ko nustebti , jog CHUNTA šią ž i o p l ų valdžią sąmoningai sudarė, kad d a m u š t i valstybę

Nu

Nu portretas
Kaimo jepai pabazaryjot jau su šudlenke

Kada \\\\\.../////

Kada  \\\\\...///// portretas
prekyboje atsiras kiaušiniai ir nukainuoti papuvę pomydūrai?___"ministrė" jau išvžiavo?

W

W portretas
džiautusi gyventojai tokia bagadėlnia , pigi darbo jėga [gali malkas skaldyti 3 dienas , o atlyginimo i snuki] , kas kur ka pavogs - pasodins pusiaukelieti , jaunimui bus ant ko tobulinti karatė igudžius , padidins gimstamuma bei odekolono pardavima . saugotis nauju piliečiu tereikia perėjose , mat labai mėgsta po ratais šokinėti , - nes reikia susimokėti kad nekviest policijos [nors kiti toki uždarbiautoja dar ir suspardo .

..

.. portretas
man, tai kazkaip atrodo, kad tie pakeles namai turetu but kazku miesto centre netoli savivaldybes, kad buve nuteistieji ziuretu i musu miesto valdzia ir is ju mokytusi but sazingais ir dorai pilieciais

Kada tas susitikimas !?

Kada tas susitikimas !? portretas
Jau 14 val. , o dar jokio atgarsio ?!..

qq

qq portretas
Prasideda politikavimas. Sudlenke pradeda nuo opozicijos ir ne tik. Svarbu gyventoju saugumas, o ne kokiai partijai kas priklauso.

Rici

Rici portretas
Turniškėse pilna negyvenamų namų,kelkit ten ,jie gi auksiniai žmonės.O mes pažiūrėsim ar bus nepatenkintų

Panašu

Panašu portretas
kad Lietuvos teisėsaugoje dirba tikri "verslininkai" - pagal nusikaltimus įstatymais nustato bausmes, o paskui per lobistus skelbia "akcijas" nusikaltėliams. Gal geriau nustatytų realias bausmes ir nereikėtų jokių pusiaukelių, bet ko gero už "pusiaukeles" kažkas neblogai uždirba......

pusiaukelės namai

pusiaukelės namai portretas
turėtų būti pusiaukelėje su visa savo infrastruktūra, skirta užimtumui ir darbui. Šie žmonės turi duoti suprasti, kad jie nori ir gali būti naudingi bendruomenei. Tai turi įrodyti savo darbais.

Rimai

Rimai portretas
tai jeigu nera vietos tiems naujiems kalejimams tai tegul kaliniai buna ten kur yra dabar.

Petrutė

Petrutė portretas
Siaubinga žmoga. Neišsilavinus ,nekultūringa mužikė. Matyt nuo narkotikų atsičiūkino...

Rima

Rima portretas
Per daug išsikalinėja vietiniai,kas yra Domeikava šventa žemė.Nėra Lietuvoj dykumų jei ne ten tai kitur visur gyvena aplink žmonės .O tai Pravieniškėse ne žmonės gyvena dar nei vieno ten nružpuolė.

Anonimas

Anonimas portretas
Šita padara reiktu pacia uždaryti nes ji atrodo iš dzeku šaikos

manau

manau portretas
Mano nuomone kas ka gali klausti ir is anksto derinti kada si avantiura kvepia dideliais pinigais as manau kad cia yra sugalvotas savotiskai pelningas verslas

Ar atsiklausė

Ar atsiklausė portretas
Susilenkinusi rusė jokiu būdu nebūtų net į tą pusę pažiūrėjusi jei ne piliečių protestas. Jei nesi kaltas tai kam atsiprašynėti?

kokia

kokia portretas
visuomenė tokia valdžia. O tokią valdžią išsirinko patys rinkėjai balsuodama už ją arba nedalyvaudami rinkimuose. Dabar džiaukitės, nes išrinktieji "sunkiai" dirba liaudžiai.

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
TĖVUI , tai , kad dabar nedatraukia iki pragaro ,PRIEŠ TAI SUDEGINA ARTIMIEJI , vargu ar tokius galima vadinti ARTIMAISIAIS .

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
KAI OKUPACINIU PERIODU VISKĄ SPRĘSDAVO VIENAS PARTINIS ''ŠVANCAS'' ,TAI D A B A R LYGIAI TAIP PAT NUSPRENDĖ KONSERVATORIŲ ''SVANCAS'' ,pasakykit kuo skiriasi sovietinė okupacija nuo KONSERVATORINĖS .

pp

pp portretas
Gal pasitarė su akademine bendruomene,t,,y D.Žalimu ,kuris yra jų kandidatas į prezidentus?Nes forume vis mekeno ,kad visais klausimais jai pataria ir pritaria akademinė bendruomenė,tik kaip keista kad tos bendruomenės pavardžių taip ir nepasakė,Liūdna ,kad po 33m nepriklausomybės,kai tiek daug yra išsilavinusių ir protingų piliečių ministru tapti užtenka tik būti partiniu valdančioje daugumoje, Net tarybiniais metais be partinio bilieto atsakingoms pareigoms reikėjo ir kvalifikacijos ,kompetencijos, tik pavaduotojai galėjo būti dundukai,

Aurelijus V

Aurelijus V portretas
Pusiaukelės namai veikia įvairiuose miestuose. Baikime vieną kartą stigmatizuoti nuteistuosius.

Tam anonimui

Tam anonimui  portretas
Tai kad nei vieno padoraus, dirbančio Lietuvai ir jos gyventojams NĖRA. Didžiausi, ne klaunai, o kenkėjai tai landzbergis, bilotaitė, armonaitė dulkys, šitą išsimaliavojusią asabą tikrai priskičiau prie klaunų.

pažanga .........

pažanga ......... portretas
pažadėjo rezultatyviai paslėpt tatuiruotę siekiant ''politinius dividendus'' padidinti .................

Anonimas

Anonimas portretas
Tokiai klaunei tiktai cirke vaidinti. O ne ministre buti. Geda visai Lietuvai del tokios ministres.

nu

nu portretas
as gal ir buciau uz kalejima jeigu ji ant gaktos tpfu kaktos issitatuiruotu Norvegijos veliava.

cia

cia portretas
cia specialiai Ewelina tik pries kelias valandas paskelbe, kad atvaziuoja susitikti? Tam, kad kuo maziau zmoniu ateitu? NIeko baisaus svarbiausia visi zmones pries ir ta irodo surinkti parasai.

Apie

Apie portretas
Ka galima kalbet su baidykle

Kazkokia ciucela

Kazkokia ciucela portretas
Stora, taturuota, neissilavinus, neaiskiu paziuru. Apie ka su tokiu zmogum kalbetis? Domeikaviskiai, meskirea ant teisininku ir nusiteikit ilgam procesui.

Anonimas

Anonimas portretas
jaučiasi kad artėja rinkimai.

Kažkas

Kažkas portretas
iš Lietuvos piliečių labai pasityčiojo.

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Kam dar tas atsipršymas, jei jau centrinė valdžia, prisiuosčiusi senojo ožio kuris labai labai nekenčia Lietuvos bezdalų, nusprendė kad pusiaukelės namai ir probacijos tarnyba gali būti šalia mokyklų, darželių ir padorių gyventojų taip ir bus, nes pagal kalėjimų departamento vadovo, tai tik nieko nereiškentis ŠARŠALAS. Lietuvoje diktatūra iš viršaus daug kartų didesnė nei Baltarusijos Rusijos Š.Korėjos kartu sudėjus.

Čia

Čia portretas
Žmonių nuomonė nulio vietoje , prisidengia vadžiažmogiai kad juos išrinko žmonės. tada laisvė daryti savo darbelius, nieko su tokia demokratija nebus jeigu žmones negalės atšaukti tokių išrinktųjų kurie nepaiso daugumos žmonių nuomonės.

Melage veidmaine

Melage veidmaine portretas
Mato kad konservai jau palaidoti rinkimuose tai bando sukti uodega su savo pigiu piaru

gal

gal  portretas
neturejo tureti tokiu pareigu.

kažin ar tik neapgaus

kažin ar tik neapgaus portretas
standartinė schema. atsiprašo, apgailestauja, pareiškia kad svarsto kitas galimybes. Iš tikro nieko nedaro ir po kokių 3 mėn procesas juda toliau....

Eik tu!!!

Eik tu!!! portretas
Atsipraso????? O ka reke pries pora savaiciu?? Kad lenkas atsiprasinetu NEITIKETINA !!! REISKIA KEDE SIUBUOJA!!!LAISVES PARTIJOS BUDULIAMS .

Anekduotas

Anekduotas portretas
Tatuhine zeke uztrigo pusiaukeleje vaziuojant i pusiaukeles centra.

kokie dar pusiaukelės namai

kokie dar pusiaukelės namai portretas
a... ir dar: paprašykit, gal gali tą tatuiruotę pasinaikint, labai jau šlykščiai atrodo, ar bent tegu paslepia ją po rūbais

kokie dar pusiaukelės namai

kokie dar pusiaukelės namai portretas
tegu sėdi tiek kiek priklauso, bet kokiu atv kai išeis vistiek prisidirbs ir gryž atgal kalejiman. geriau kalejime priestatą pastatykit, kad visas tas brudas ten tilptų

Tik \\\\\.../////

Tik \\\\\...///// portretas
dabar supratau kodėl vakarinė buvo be kiaušinienės,pasirodo badytos "ministrės" Demeikiečiai laukia,"maloniam" pokalbiui.

CVP IS

CVP IS portretas
senia kalėjimų departamentasi paskelbė konkursą remonto darbams,pasiūlymo pateikimas 11.27d. Tai kurie čia makafronus kabina?Kaip jūs įsivaizduojat,įmonės sėdi skaičiuoja,o dobravolska atsibudo-atvažiuoju.Tai jau nuspręsta,kad bus kalėjiimas

kokiu tik suku neprigimdo ant svieto

kokiu tik suku neprigimdo ant svieto portretas
narkomanes su zeku pagelba...

manau siai tatujruotai W durai pirmiausiai ka nors darant

manau siai tatujruotai W durai pirmiausiai ka  nors darant portretas
reiketu galvot su galva ,o ne su siknaskyle ir kitom isdralintom skylem...

patriot,,

patriot,, portretas
paziurekit i to snukio auskarus....klaunas blll...

Anonimas

Anonimas portretas
Sita dolbajobine suka tyciojasi is Domeikavos gyventoju. Apsimeta slanga lygtai nieko nezinotu nors VISKA SUPLANAVO ir ZINOJO nuo pat pradziu. Vaziuoja kad dar karta pasitycioti.

tevas

tevas portretas
sitiems iskrypeliams atsiprasymai nepades...degsit pragare..

Anonimas

Anonimas portretas
...bet ta boba pati is kaliniu tarpo, ,visa tatuiruota ...Kas galejo tokio "lygio" boba i ministerius istumti...geda

labai

labai portretas
aiski nuomone,zmones nenori,kad butu salia mokyklos,darzeliu,tai kelia didziuli nerima,o viskas buvo padaryta po tyliai

šaukštai po pietų ! -- ši " ministrė" p a v ė l a v o ir

šaukštai po pietų ! -- ši " ministrė"  p a v ė l a v o ir  portretas
privalo palikti postą --- kad s e k a n t y s tokie DEBILAI ne savivaliautų ir nesityčiotų iš gyventojų.

ponas

ponas portretas
Nr 1 vykdo tik ta kas buna liepta ,jis savo sprendimu neturi ,diriguoja tie, kurie Ji pasistate .

apgailėtina

apgailėtina portretas
tuteiša įsirioglino į Lietuvos valstybės teisingumo ministrus , tai kokių "dovanų" tikėjos Nausėda ?

Kaimynas

Kaimynas portretas
Įdomu, kodel bendruomenes atstovai neinformavo Domeikavos bendruomenes kad pats ministeris atvažiuoja……į susitikimą. O gal po stalu nori aptarti reikaliukus be bendruomenes……!!!!!!keista labai keista. Čia bendruomenes atstovų klaida kad neinformavo apie susitikimą…..

tai

tai portretas
kad bendruomene jau viska pasake, ar cia ministre tik is kokio penkto supranta kas jai sakoma? W Domeykawe nie będzie więzienia.

Tai gerai su Makūnu

Tai gerai su Makūnu portretas
Lai pasirašo popierius , kad parduoda tą pastatą Makūnui , o tuos nelaimelius lai įkurdina kažkur toliau nuo vaikų įstaigų ...

Nebus

Nebus portretas
Jokiu susitikimų su jokeis tem gyventojais nes visiem po barabanu

Iś Sargenu

Iś Sargenu portretas
Tai su kuo ji ten susitikinès jei gyventojai geriausiu atveju suzinojo iś spaudos tik šiandien???Vel su Makünu?

Aš portretas
O kam nusikaltėliui pusiaukelės namai? Kiek gavo, tiek ir atsėdi kalėjime! Užtenka su jais žaisti! Čia ne Norvegija! Kas partempė tą naujovę iš Norvegijos, tai šalia tokio namų ir reikia kurti pusiaukelės namus - kitur ne! Tegul pajus rezultatus savo kailiu!

kas

kas   portretas
ji ?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Iš kur tokių kūtvelų imasi Lietuvėlėje! Jai su visokiom w,q ir tokiu nusistatymu o prieš lietuvių kalbąvueta ne Lietuvoje. Juk šalia yra šalis, kur be jokio iškraipymo gali rašyti tą w! O jei per kitus rinkimus netyčia į vyriausybę pateks musulmonė kitos šalies turinti šaknų, tai keis ir mūsų apsirengimą! To jau aš bijau, nes visko gali būti! Taip pist, ir mutūriuojasi mūsų moterys!

Rr

Rr portretas
Prie ko čia politika jei kalbama apie jos Dobrowolskos kaip ministrės kompetenciją ir ignoravimą visų,išskyrus savo LGBT partijos interesus ir tikslus.Ten tai jau būtų tekina nubėgus ir fotosesiją padariusi.Jei tie namai tokie geri tai kodėl jie ne Vilniaus centre,tuo labiau, kad ten visos policijos ir kitos įstaigos.Be to Vilniuje daugiausia darbo vietų .

Pavaišins

Pavaišins  portretas
Supuvuseis keušineis

nereikia nei karo

nereikia nei karo portretas
Užtenka ir vienos Dobrowolskos - žmonės nežino net į kurią pusę bėgti ir kaip gintis. :)

jolanta

jolanta portretas
pasiimk iniciatore valalyte is kauno, damute kuri ir delioja su turtais kaip savam kieme

Min IASTERIJA

Min IASTERIJA portretas
Jums padarys MAX Isteriją.

Ašai

Ašai portretas
Kas eis gyventi į tuos namus:ant krutines istaturuoti Dobrovolskos tatuiruote ,tada zinosim kad zmogus pasirengęs paklusti jos įstatymams.

Bendruomene

Bendruomene portretas
Nerima kelia ministre su tatuiruote.

Anonimas

Anonimas portretas
Pirma padarė, dabar galvot pradėjo. Nieko naujo.

Klausimelis

Klausimelis portretas
Kas cia, Jakutijos samane?

Galerijos

Daugiau straipsnių