Namuose šią audringą naktį pasaulį išvydo Jonas: tėvai dėkoja pakaunės medikams

 • Teksto dydis:

Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos centras (GMPS) savo „Facebook“ paskyroje paskelbė jautrų įrašą, kuriame – per audrą šį pasaulį išvydęs kūdikis Jonas ir savo darbą puikiai atlikę Kauno rajono medikai. 

„Kai paryčiais gauni kvietimą, jog į pasaulį beldžiasi nauja gyvybė, visada suspurda širdis ir sutelki visas žinias, pasitinkant naują žmogų. O grįžus namo, dar pasiveja nuoširdi laimingų tėvų padėka, tada supranti, kad dirbi tikrai savo darbą“, – sėkmingai atliktu darbu džiaugėsi Kauno rajono medikai Jolanta ir Viktoras.

Gimusio kūdikio tėvai taip pat labai dėkingi.

„Norime išreikšti padėką 1604 Kauno rajono brigadai ir 1502 Kauno miesto brigadai. Ypatingai 1604, kurie birželio 10 (dieną – red. past.), 4.20 val., atvyko ir priėmė į pasaulį Joną! Esame labai dėkingi už greitį ir profesionalumą. Nors nespėjome gimdyti ligoninėje, tačiau gavome super sklandų gimdymą su Jūsų pagalba. Taip pat dėkojame dispečerei, kuri nuolat palaikė ryšį, kol atvyko greitoji pagalba“, – rašoma feisbuke.NAUJAUSI KOMENTARAI

Malonu

Malonu portretas
Gera skaityti tokius straipsnius. Yra už ką mediciną pliekti, bet yra už ką ir girti.

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Laisvės galėjo trokšti tik banditai arba psichiniai ligoniai. Gyvenimo sistema išaiškino pati save. Visą Lietuvą planavo nusagstyti mažais atsparos taškais kuriuose budėtų ne po daug išdavikų-žvalgų, paruoštų svajotojų, ne tik kautis, bet informuoti, kurstyti tautą.Gyvenimo tariamo socializmo sąlygomis, beviltiškoje tamsoje privalėjome įžiūrėti akinančią šviesą, o tai kas balta-be atodairos trypti ir juodinti. Kurgi ne :vergija-tai palaima, o nepriklausomybės troškimas-ne kas kita kaip liguistas kliedesys. Lietuvos Respublikos Kauno vpk D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, A. Venckus. V. Adamkus, A. Kubilius. D. Šermukšnienė, L. Burbienė, V. Krikščiūnas, J. Raudeliūnienė, Levinskienė, Vaišnys, Š. Jonušas, I. Kvietkauskienė, Sakalauskaitė, Valaitis. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius, atžvilgiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai malonu skaityti tokius straipsnius suteikia džiaugsmą ne tik šeimai,bet ir skaitytojams.Medikams tai didžiausia pagarba jie nuoširdžiai atlieka savo pareigą. Štai ir įrodymas,kad didžiausia vertybė yra šeima vyras moteris ir vaikai.O ta vyriausybė stengiasi mums įrodyti kad lbgt iškrypėliai yra sveiko proto ir kad valdžia yra sveiko proto.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių