Aistros dėl P. Cvirkos biusto persikels į teismą?

Grįžti į straipsnį

MUMU

MUMU portretas
Tadas Blinda buvo prisišveitęs komunizmo raugo, tata ne.

Stabus i Gruta

Stabus i Gruta portretas
Reikia ir Cvirka, ir Vyti parkleti i istorijos siukslyna Gruto parke.

Tikriausiai

Tikriausiai portretas
Dabar ponas Edmundas teigiamas,Tadas Blinda neigiamas,ponų valdžia?

to <Jau \\\\\.../////

to &lt;Jau \\\\\...///// portretas
Tu ką veikti,kaltus išteisinti,nusikaltėlius paleisti į laisvę,kad ir Jurbarko pavyzdys,Lianzborgų,Paleckiuko,N.Venckienės.Sąrašą galima tęsti be galo.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Blogai, kad spjaudome ant savo Tautos talentingų kūrėjų. Pravartu būtų visiems, taip agresyviai nusiteikusiems prieš šį Lietuvių literatūros klasiką, paskaityti jo sukurtų kūrinių vaikams ir suaugusiems. Beje, rašytojo biustas yra sodelyje to namo (K. Donelaičio g. 13), kurio pusrūsyje P. Cvirka kurį laiką gyveno, kai prieš tai čia gyvenęs jo svainis A. Venclova išvyko į Klaipėdą mokytojauti. Tai buvo rašytojo pirma atskira pastogė, ir jaunam rašytojui tai buvo labai kūrybingas laikas: parašyti romanai “Frank Kruk” ir “Žemė maitintoja”, kūriniai vaikams – “Cukriniai avinėliai”, “Rainiukai” bei kiti. Beje, ar niekam nekyla įtarimų, kodėl tokie talentingi kūrėjai kaip P. Cvirka, S. Nėris ir L. Gira taip greitai lyg dirigento lazdele pamojavus netrukus po karo vienas paskui kitą iškeliavo į dausas? Matyt, galiausiai praregėjo ir supratę, jog buvo suklaidinti, pradėjo gailėtis ar net garsiai reikšti savo nepasitenkinimą, nes to laikmečio tikrovė nepateisino jų siektų idealų...

Jau

Jau portretas
Teismai neturi ką veikt?

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
yra daug vertesnių rašytojų kuriems reikėjo pastatyti paminklus,pvz. Marcinkevičius,Brazdžionis,kad ir Širvys,kuris su ginklu kovojo fronte su fašistais,o kai kurie jo eilėraščiai tapo liaudies dainomis....o Cvirkai tai paminklų pristatė stalinistai už jo Judo darbus....tai tie jo anūkai tegul pasiima ir išsiveža tas statulas prie savo namų.

Kartonas

Kartonas portretas
Cvirka ir Vyti abu reikia vezti i Gruto parka

Ką gi

Ką gi portretas
ponai paminklų griovėjai ir jų "palaikytojai", ar jeigu P. Cvirka nebūtų nuvažiavęs į Maskvą Lietuva būtų likusi nepriklausoma?

,.

,. portretas
Petrai taves laukia teviske Klanguose

puikis

puikis portretas
Knutas Hamsunas palaikė ne laimėjusią pusę-ką, jis blogai rašė? O caro Aleksandro paminklas Helsinkyje? Nenugriovė, nors minčių buvo.Jei vokiečiai būtų nugalėję kare, Rusnėje stovėtų paminklas ne Žydui su Mahatma Gandžiu, o Hitlerio ir galbūt Landsbergio statula. Nepainiokite politikos su kultūra

Anonimas

Anonimas portretas
cha cha koncervai tarybineje LIETUVOJE socialistineje mokesi stropiai pasieke aukstu raudonu mokslu net kgb uzslaptino .savus ...

Anonimas

Anonimas portretas
Kada šioje durniu šalyje baigsis tas idijotizmas. Vienus griauna kitus stato bepročiu šalele

giedre

giedre portretas
į Grūto parką

Sigitas

Sigitas portretas
Tai tariamai jeigu P. Cvirkos biūstą nuimti ar nugiruatu, tai ką tada toje vietoje norima įprūdytĮ? Nejaugi to liaudyje vadinamo patriarho prievaizdą?

Reikia

Reikia portretas
paskelbti pranesima, kad tam tikra diena visiems prijauciantiems, giminems ir guodejams atvykti atsisveikinti su Lietuvos "patriotu".O po to, biusta tiesiai i Gruta.
Anonimas portretas
Vienas idiotas kokį 30 komentarų prišiko, susikišk tą cvirką į savo raudoną revą..

Vandalai - taip juos vadino gilioje senovėje

Vandalai - taip juos vadino gilioje senovėje portretas
Teisingai rašė Einšteinas, kad kai kurių žmonių bukumas neturi ribų. Atėję į valdžią pasislėpę po trispalvėmis, nieko bendro su meile Tėvynei neturintys, nieko nekuriantys sugeba tik griauti.

Apie muilą

Apie muilą portretas
Norėtumei, kad Lietuvos Prezidentą būtų supūdę kaip ir latvių Ulmanį ar estų prezidentą gulaguose? Jungtinėse Valstijose prezidentas A. Smetona buvo kaip legitimus Lietuvos vadovas, jis buvo Stalinui kaip kaulas įstrigęs gerklėje. Užtat ir platinama Prezidento pasitraukimo į vakarus aktas kaip bailumas, kaip nedoras aktas. Tai ar pateisintume Lietuvos vadovo nužudymą?

Gramatika ir esmė

Gramatika ir esmė portretas
Anuprai, prie baudžiavos nelankei mokyklos. Patriotas rašomas be J, o spJauti, spJūvis, rugpJūtis rašoma su J raide. Sutinku su komentatoriumi, kad ne pats Cvirka esmė, o kolaboravimas, tėvynės išdavystė yra esmė!

Tam kur "labai pritaria"

Tam kur &quot;labai pritaria&quot; portretas
Tai koks skirtumas kas kada statyta, jei griaut viską kas ne tavo tėvo statyta- tai viską nx.Kas tas Smetona, išnešė muilą kaip ir Adamkus, paskui susikūrė daina"mes vėliau atėjom- kai audra jau tilo.

Antoniukas

Antoniukas portretas
Labanoro girią, Punios šilą, Žaliosios botaninį-zoologinį draustini iškerta ne patriotai , o pažaliavę valstiečiai. Pavyzdžiui, patriotai kultūros veikėjai, aplinkinių kaimų žmonės susiėmę rankomis demonstratyviai gynė Šimonių girią nuo kirtimų. Atrodo, jog „patriotais" vadini dabartinėje valdžioje esančius, prie kurių atsiranda ištisos miškų plynios, o tiremiškai ataugs po 100 metų

Ne pats Cvirka esmė

Ne pats Cvirka esmė portretas
Reikia užkurt skandalą, kokiai nors aferai prakišti, gal skiepų, gal taip kokių š, tai ir užvirė triukšmą, o jei reikės griaut- tai ir nugriaus. Juk šiuolaikiniai pederastai pasiryžę sunaikint visą savo protėvių prisiminimą, nes jiems gėda kad gimė ne pro rūrą. Sovietai čia ne prie ko, tiesiog tada buvo tokia santvarka, dabar lybersosinė tvarka, paskui bus gal kokia skiauterinių santvarka- griaus Vytauto paminklus debilai.

Mein Rid´as

Mein Rid´as portretas
Visiems maurams, kai jie atlieka savo užduotis, baigiasi tragiškai: ir poetei, ir rašytojui ir kitiems. Stalinas įsakydavo nužudyti net žmogžudžius, kurie jo įsakymu pašalindavo politikus, karvedžius, saugumiečius

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Antonui .''.kas man ta Labanoro giria'', dėl to ale patrijotai ir baigia ją iškirsti .

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kas buvo tai buvo, bet čia istorija

ALGIS

ALGIS portretas
Istorijos naikintojus reikia įzoliuoti nuo visuomenės

Antonas

Antonas portretas
Humoras: patriotas, nors reiškia tėvynės meilę, yra keiksmažodis. Reikia laikytis Tarbų Lietuvos koncepcijos, jog patriotai yra buržuaziniai nacionalistai, fašistai, proletariato priešai. Patriotus reikia tremti į Sibiro gulagus, o galima ir stipriau... Trumpiau - patriotai niekšai, o tarybiniai patriotai - patys tikrieji didžiosios, plačiosios tėvynės mylėtojai. Широка стана моя родная. Kas man tas Nemuno vingis, kas ta Labanoro giria. Man Kamčiatka mieliausia...

Ridas

Ridas portretas
Norintieji griauti sovietams dirbo daug ilgiau nei P.Cvirka.Kodel bijome savo praeities?Rasytojo paskutinieji gyvenimo metai buvo labai tragiski.

Taip,

Taip, portretas
ir prie ko čia p. (ponas) Cvirka? Pagerbiant reikia rašyti draugas Cvirka.

ne

ne portretas
dėl biusto , o dėl žemės sklypo ir prie ko čia p. Cvirka?

Antanas

Antanas portretas
Patriotai, ške, ar nors vienas žinot kas yra patriotas? Be jokios abejonės, nežinot. Jeigu toks daiktas egzistuotų, jeigu, tai patrioto vardas būtų pats aukščiausias, valstybės suteiktas vardas, aukščiausias apdovanojimas. Dėje tokių žmonių nėra, kaip ir nėra tokio supratimo, patriotas. O štai idiotų, ar šiaip visokio raugo politikierių, prisidengdami aukštoms materiojom, nors vėžimu vežk. Patriotizmas paskutinis niekšų prieglauda. Samuelis Džonsonas.

nuomonė

nuomonė portretas
Nepasibodėjote išdavikiška veikla , kai tankai traiškė žmones o dabar garbinamų, net į prezidentus rinkote. Dabar jums užkliuvo kažkoks biustas. Tiesiog juokas pro ašaras.

to labai pritariu

to labai pritariu portretas
tamsta dar ne visa Lietvuva, matyt jus mokė tik viena nuomonė ir kitos būt negali tai mūsų tokia demokratinė šalis

nuomonė

nuomonė portretas
Kai išslaptins visus KGB veikėjus ,kurių apstu ir seime, tuomet tegul iškelia ir biustą. Tiesa turi būti liesti visiems vienoda. Dabar gi labai daug drąsuolių, pasislėpusių po 75-erių metų įslaptinimo. užraktais.

to labai pritariu -

to labai pritariu - portretas
pirmiausiai kastruosim valkatas šarikus, kad nesidaugintų.

"Jonui"

&quot;Jonui&quot; portretas
Koks tu Lietuvis? Nuo kada Lietuviai yra susmirdę vatnikai ruski

Penktakolončikui vatai

Penktakolončikui vatai portretas
Sporto halė, zoologijos sodas yra pastatyti prie smetonos laisvoje Lietuvoje

Vytautui

Vytautui portretas
Matijošaitis pats-buvęs sovietinės represinės struktūros politrukas, turintis verslo šaknis Rusijoje.

Labai pritariu.

Labai pritariu. portretas
Tai kada griausit soborą, sporto halę, zoologijos sodą... Asilai

Skaudi tiesa

Skaudi tiesa portretas
Klausimuks,o ką daryti su gyvais paminklais koncervatorių sarašuose,kurie sekmingai save įslaptino kgb sarašuose.Tai jei norit griauti,tai tada išslaptinkit KGB*istų sąrašus,manau Cvirka tikrai mažiau žalos Lietuvai padarė nei tie sarašiniai kgbistai sulindę i valdžią.

Anonimas

Anonimas portretas
Griauti visu kolaborantu biustus ir kitas ju baidykles.

prasidėjo

prasidėjo portretas
idiotizmo spektaklis ..........matyt , po apmokamų diskusijų , pradėsit ir antkapinius paminklus nukelinėt ''raudonų'' kaulų ieškodami

Kaip suprasti

Kaip suprasti portretas
Visus anksciau statytus paminklus tik ir griauna. Lietuvius tikrai nori paversti runkeliais. Visi vyresni prisimenam tuos (Cvirka,Neris ir kt) zmones, na o dabartiniam jaunimui apie tai zinoti neverta. O lietuviu vaikaiciams ir provaikaiciams jau nieko nebus zinoma. Jie tures garbinti tetusi Landsbergi su visa jo gimine. Tada jiem paminklus vietoje nugriautu statys.

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Sako žemas lygis griauti paminklus , na gerai , tada atstatom paminklus leninui , stalinui , dzeržinskiui , hitleriui .

Jonas

Jonas portretas
Nelieskit paminklų mankurtai!! Man gėda kad aš lietuvis, kaip talibane kokiam gyvenam.

Anonimas

Anonimas portretas
Petras cvirka su raudona birka

Nu jo

Nu jo portretas
Puikus rasytojas, kures ankstyvaisiais tarybu laikais. Jis tikejo socializmu, tuo kuris yra tikrasis, o ne toks, koki suprantam dabar. Teisingai - reikia griaut, nes neatitinka siuolaikiniu vertybiu. O nugriovus pastatyti 3 m fala - siuolaikine vertybe!

Anonimas

Anonimas portretas
>Vytautas,prie ko čia Matijošaitis,jo išprusimas visiems aiškus,be to jam jokio intereso šiame reikale.

FTW

FTW portretas
Versti ko greičiau pavelda mat atrado zarazos o beto to paveldo miletojai gali pas save ji prie lovos pasistatyt

ar kolaboravimas su Tėvynės priešais yra genuose ?

ar kolaboravimas su Tėvynės priešais yra genuose ? portretas
matome dinastijas,- paleckiukas,..............

oho koloradas sujudo

oho koloradas sujudo portretas
nesugebėjo išsaugoti lenino, stalino, berijos... paminklų, tai dabar į cvirką dantimis įsikabinę bliaus apie paveldą.

Pastatyt negalima nugriaut

Pastatyt negalima nugriaut portretas
Salia salia iskilaus sovietmecio dainorelio. Vienas saule veze , o kitas uoliai tanavo. Abu labu tokiu. Tik vienam pastate teatro foje, o kita nori nuverst. Kazkoks balaganas. Pagaliau apsispreskit su tom komuniakiskom idejom, ar tai buvo blogai ar visgi gerai.

koki ten pederastai niekaip nenurimsta su tais griovimais

koki ten pederastai niekaip nenurimsta su tais griovimais portretas
gal pirmiausiai isslaptinkit ir isviesinkit dabartinius uzslaptintus 75 metams kadrinius ir rezervo KGBesnikus , ,,stukacius,, ir agentus --isviesinkit ju nusikaltimus ir vygdyta pries lietuvos tauta nusikalstama veika.... na , o veliau galesit susirinke su Sauliais grauzt betoniny Cvirkos paminklo pamatus , zinoma jei po KGBesniku isviesinimo toj organizacijoj aplamai ,liks nariu......

Ponai griovikai

Ponai griovikai portretas
Ką dar ruošiatės nugriauti, ką sunaikinti? Kol tai jums nepasisekė noriu nusifotografuoti prie istorijos objektų.

Kaip vadinami istorijoje kultūros paminkų griovėjai

Kaip vadinami istorijoje kultūros paminkų griovėjai portretas
Stabdykime barbarus. P.Cvirka puikus rašytojas ir jo indėlis į Lietuvos kultūrą nenuneigiamas. Jis neveidmainiavo, kailio nekeitė, neįsislaptino kaip lansbergeriai 75 metams, o turėjo tvirtus įsitikinimus už kuriuos kovojo. O kad jo pažiūros kažkam šiandien nepatinka, tai jau ne rašytojo bėda.

Tegul stovi.....niekam netrukdo...

Tegul stovi.....niekam netrukdo... portretas
Nerimsta konservatorių šunauja.....jiems viską naikinti.....

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai artimieji! Labai zemas lygis salinti paminklus

Vytautui

Vytautui portretas
Tu mentas, ar tik pederastas?

€ portretas
Į Grūto parką jį!

Ruošia \\\\\.../////

Ruošia \\\\\...///// portretas
vietą papuniui wė wė wė Fon lianz.Kada bus paskelbti 75 metams KGB-isto užslaptinti "preziento"-KGBisto-komunisto-"profesoriaus" Lietuvos kirvarpos nurodymu.

Anonimas

Anonimas portretas
Autore abejoja savo rasiniu..kam klausimas? Sau?

Grūto Parkas

Grūto Parkas portretas
Biustą priims Grūto parkas.

Vytautas

Vytautas portretas
Ar reikalingas Lietuvoje teismas, kad butu galima nukelti Lietuvos priešo biustą? Ar nepakaktų pono Matijošaičio sprendimo? Nesuprantu, apie ką čia dar gali būti svarstoma. Nejaugi stuburo Matijosaitis neturi? Krabas?

ŠIAIP

ŠIAIP portretas
reikia šiandienos kolaborantų pavardžių, ar patys žinot? Pilnas laikraštis mordų.

tfu

tfu portretas
Cvirka tiesiog raudona birka. O va Kubilinskas su Petkevičium buvo stribai, šaudė partizanus, po to vaikams knygutes rašė išgamos...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių