Metų iniciatyva – interaktyvusis turas po žydiškąjį Kauną

Grįžti į straipsnį

Anoninmui

Anoninmui portretas
Patikslinu tavo istorinių žinių spragas. Lietuvą rusai buvo okupavę 1795 -1915, 1940-1941 ir 1944-1990. Taigi, skaičiuok - 167 m., neskaitant 6 metų vokiečių okupacijos.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Nesuprantu, ko jus pavydyte zydams, jus lietuviai nekalti gi kad buvote paskutiniai eileje, kai Dievulis prota dalino. O zydai buvo pirmieji, kaip visada ir visur. Susitaikykite su tuo, gerbiamieji.

Uzknisot

Uzknisot portretas
Nebijok, neapsilankys zydas pas toki ubaga kaip tu, nes tavo saldytuvas tik voblu prikrautas.

Virgiui

Virgiui portretas
Tai tikra tiesa, vaikai seka tevo pedomis.

Virgis

Virgis portretas
Skaitau komentara , lipo zydas kopeciom, ir nesistebiu, kad tavo vaikai tapo zmogzudziais, juk jie nuo mazens girdejo tokias tevo lopsynes.

Romas

Romas portretas
Kodel Kaunas ju? Mazai Žydų čia apie 3000!

pagonybes simbolis

pagonybes simbolis portretas
Tiesa kaip toliau:Ch. Knobloch, kuri yra ir Centrinės žydų tarybos Vokietijoje viceprezidentė, konferencijoje pažymėjo, kad Lenkijoje ir Baltijos šalyse žydų turtas nuolat nusavinamas, o sinagogos - griaunamos. Tu, skaitytojau, kuri ateitį - tai kurk ją Dorai ir Šventai, taip, kaip kūrė mūsų protėviai - Žemaičiai, Lietuviai, Kuršiai, Prūsai, Jotvingiai -Sarmatai, prieš kurios buvo skelbiami Kryžiaus žygiai, kurių atžvilgiu buvo vykdomas genocidas. Atleisk užmigusiems amžinybėje ir kurk laisvą - Dvasingą Lietuvą.

užknisot

užknisot portretas
aiškiai perlenkta lazda- jau baisu šaldytuvą atsidaryti, kad žydo galva neišlįstų.

šiaip žymiausias kauno žydas yra

šiaip žymiausias kauno žydas yra  portretas
teroristas kovneris.o visų žymiausias-izraelio PREMJERAS beginas.kaip čia žydeliai užmiršo paminėt

prisidėsiu ir aš-siūlau kiek kitokį turą

prisidėsiu ir aš-siūlau kiek kitokį turą portretas
sunaikinta-tiesa taškas jimdofree taškas com/blog

pagonybes simbolis

pagonybes simbolis portretas
Svarbus Lietuvių baltiškos pagonus kalendorinės šventės... Lietuvos istorijos; žydai blefos ir pasaulio išdidus žemynima.žydai melo kaip okupacijos LT.nepasiduoda.. Apžvalga“, kuriame buvo stengiamasi parodyti žydų lojalumą Lietuvos valstybei, jų norą taikiai bei draugiškai sugyventi su lietuviais bei puoselėti abipusį kultūrinį bendradarbiavimą: kad lietuviai susipažintų su žydų vidiniu gyvenimu, kuris daugumai yra uždaras – apie jį dažnai gauna pikta valia iškraipytos informacijos: „Skaitytojas ras mūsų savaitraštyje objektyviausią visų mūsų klausimų bei vargų nušvietimą bei išgirs kritikos bei paaiškinimo žodį. Lietuvos istorijos; žydai blefos ir pasaulio išdidus žemynima.

anonimas

anonimas portretas
Kaip cia dabar yra .Kaip pasauline izymibe net is lietuvos kilusi tai zydas.Kai zmogzudis , gangsteris bandytas Vatikane pakartas po tiltu lietuvis.

romas

romas portretas
Gerbiamieji pulkime Izraeliui po kojomis ,tai gal ir jus paskepis nuo covid-19.

romas

romas portretas
O lietuvos Prezidentas pabego su Lietuvos auksu .Uz tai Cikagos lietuviai padejo ji vieta tai yra po zeme.

romas

romas portretas
Zydelis Romas.O kas pastate.Ir kaip kalbejo ,kokioje kalboje buvo iskabos .Galiu atsakyti Lietuvisku knygu nebuvo kalbejo rusiskai daugiausia lenkiskai ,pradedant prezidentu ir ministrais .Zymiaussi lietuvos zmones mokesi Rusijoje.80% Kauno pastatu pastate zydai,ir izymiaja kauno sporto hale.Lietuviai pastate slabotke.o zydas Volfas Engelmanas alaus darykla.Ir dabar geriat zydiiska alu.

o

o portretas
kas siandien visam pasauly globalizma kuria iliuminatu pagrindu jei ne zydai sionistai ir lenda i visu tautu gyvenimus juk sovietus jie sukure ir hitleriui padejo buti valdzioje kol nepradejo ju paciu naikint stai ir visa /jahovos/ireminta/ tauta?...

pirmasis

pirmasis portretas
...visą tą paveldą surašė sovietmečiu Karo (prostite,LTSR Istorijos) muziejuje dirbęs tovarišč Z... ir tuos sąrašus išsivežė į Izraelį. O ten, kiek teko girdėti, prasigyveno, aiškindamas tautiečiams, kurioje konkrečiai vietoje atvykus į laisvą Lietuvą, reikalauti savo (ar ne savo, kaip išėjo su Žydų ligonine, dėl kurios net 5 žydų organizacijos bylinėjosi, ir nė viena neįrodė turinti paveldėjimo teisę), palikimo. Bet kadangi dabar mada tarnauti dėl tos tautos gerovės, tai lietuvaičiai ir ėmėsi projekto. Matyt, ir finansavimą be vargo gavo, nenustebkim, jei taip.

romas

romas portretas
Zydelis romas.Kovotojui uz Lietuvos nepriklausomybe.Tu taip kovojai, kad vos paskelbus Nepriklausomybe, is Lietuvos pabego beveik puse jos gyvenoju, tame tarpe, gydytojai, statybininkai, dailydes, mokytojai, vairuotojai ir t.t. Ar ta kova buvo verta tiek auku? Kitose pasaulio salyse atkovojus nepriklausomybe, sugrizta tauta i savo gimta sali.

Anonimas

Anonimas portretas
Parašyta po žydiška Kauną . Mes nepamirškime kad Kaunas buvo Lietuvos sostinė .Neklaidinkim žmonių ,kad gyveno žydų tautybės žmonės tai mes visi žinome.Kaunas grynų tiesos lietuviškiausia miestas.

romas

romas portretas
O kur lietuviu paveldas.

anonimas

anonimas portretas
Tavo karta iskovojo nepriklausomybe.Man jau nereikia raminanciu.Taip prajuokinai kad pasveikau.O tu..

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Žydų paveldas tai didžiausia Kauno gėda , nėra nė vieno jų statinio kuris nedarkytų miesto veido , kad ir choralinė sinagoga Ožeškienės g. , o ką jau kalbėti apie chasidų sinagogą Gimnazijos g. ir eilę kitų pastatų , susidaro įspūdis , kad žydai laukia kas už juos sutvarkys jų turtą .

Anonimas

Anonimas portretas
As tau palinkejau gyventi 100 metu.O tu chamas.Gyvenk 100 metu .Vienus metus taip kaip gyveni ir 99 ant nuotraukos.

romas

romas portretas
Zydelis romas.As zinau kas as esu ir nesimokiau rusu mokykloje. KAS tu gal sudlenkis arba tarybinis pionierius arba komjaunuolis gal ir komunistas ismestas i siukslyna.

žydeliui a la romui

žydeliui a la romui portretas
išgerk raminamujų.

romas

romas portretas
Dzinsai zydu vokiski automobiliai kaip MB zydu .Ne nesiuok dzinsu vaiksciok be kelniu nevaziuok su mersu.vaziuok su bricka.issuk elektros lemputes..Gyvenk 100 metu.

žydeliui a la romui

žydeliui a la romui portretas
apie deržava”anonimui”rašiau,nes tiek klaidų daro tik rusų kolonizatorius.o žinau kas deržava,nes į mokyklą ėjau rusų okupaciniais laikais.mano karta atkovojo nepriklausomybę,o dabartinė -viską prašiks.

romas

romas portretas
AS tai tikrai ne derzavoi o tu tai tikrai.Nors ir nesuprantu sito zodzio .O jeigu tu supranti tai aisku kas tu. su........

romas

romas portretas
Parasykit kad lietuviai zaidzia krepsini zydu komandose kaip zalgirije nba ir kitose salyse.

anonimui

anonimui portretas
o ko pats Lietuvoj,ko ne savo deržavoj

romui

romui portretas
šiaip tai kelnės mongolu išradimas,lempute išrado edisonas,konvejeri fordas ir t.t, ir t.t.tik visa tai žydų bankininkų aferų dėka atsirado žydų rankose.

anonimas

anonimas portretas
Lietuva 350 metu buvo rusu kolonija tai daug ka ismokot. Atimt ir pasidalint ir gyventi zemliankoi.Buvot girtokliai ir likot .zydu nemyli kad jie protingi ir turtingi.O jumis anglijoj myli kad jus bandytai ir zudot vienas kita.

Labai

Labai portretas
Remonto reikalaujantys pastatai.

romas

romas portretas
Zydai dirbo ir jums padejo O jus geret ir prageret .jeigu ne zydai tai dar siandien be kelniu vaiksciuotum..

lipo zydas kopeciom

lipo zydas kopeciom portretas
ir nukrito netyciom-imkit vaikai pagaliuka ir...toliau nesakysiu

musu sventieji,

musu sventieji, portretas
ZYDAI su brazausko zentu ir dukrele sukure gera bizni,visa lietuva apsvarino,dar parama dave bizniui,o jie pinigelius sau i kisene dejo,tris miestus apsvarino,rado durnius ir pasinaudojo,,kur zydas prisidejo ten gero nelauk,SIO ZAKONA,

taigis-kaipgis

taigis-kaipgis portretas
o jau kaunas zydu ,kas dar zydu visa lietuva jau zydu,

parodykit kur zydas dirba del zmoniu kitu tautu,

parodykit kur zydas dirba del zmoniu kitu tautu, portretas
aiadomu,is kur zydai tiek aukso,turtu susikrove,jie i lietuva atbego basi su vienu risuleliu,per mela apgaule,zmones isnaudojo taip ir susikrove turtus,tegu irodo kokius darbus zydai dirbo ,paprasti zmones dirbdavo nuo ryto iki nakties,net vaikai mazi eidavo dirbti uz kasnio duonos,o siandien zydai su pasididziavimu rodo kiek turtu turejo ,o kodel nerodo kiek zmoniu ivare i bankrota,seimos budavo netekdabo savo zemiu,trobu,,AR YRA KUOM DIDZIUOTIS ZYDAMS TURTAIS ,KAI KITI MIRDAVO IS BADO gala su galu nesudurdavo,o mes dar jiems mokam uz savo turtus pavogtus milijonus, tegu zydai parodo ka jie sukure del zmoniu geroves,viska tik sau asmeniskai savo vaikams,uz tai zydu niekas pasaulyje nemegsta,kur jie begyventu visus isnaudodavo savo gerovei,

o kodėl nėra tam žemėlapyje

o kodėl nėra tam žemėlapyje portretas
komunistinių kuopelių susirinkimo vietų,kuriuose buvo beveik vie žydai.nkvd bustinių-irgi žydų mėgstama darbo vieta.ir butinai parodykit kuriose gatvėse buvo daugiausiai žydų,kai su gėlėmis sutikinėjo rusų tankus.

...aktualu visuomenei....????

...aktualu visuomenei....???? portretas
skaitau toliau,ka dar idomaus parašysit......

Galerijos

Daugiau straipsnių