Kur Kaune švęsti Jonines?

 • Teksto dydis:

Antradienį kauniečiai kviečiami į Senosios prieplaukos amfiteatrą, kur taip pat vyks įspūdinga Joninių šventė. Čia pasilinksminimą pradės folkroko grupė „Marga muzika“, ant scenos pasirodysianti 19 val. Vėliau juos pakeis folkroko grupė „Ūkanose“, ant scenos žengs ir moterų ansamblis „Šerkšnas“, vyrų grupė „Ugniavijas“.

Kai kurie kauniečiai Jonines pradęs švęsti jau šįvakar. Tačiau linksmybių netruks ir antradienį bei trečiadienį.

Šiandien 19.30 val. Joninės bus švenčiamos Amaliuose. Bendruomenės centras „Amalė“ ir folkloro ansamblis „Žaisa“ kviečia į pievelę prie Ateities pl. ir Intako g., priešais Amalių kryžių.

Rytoj, antradienį, kauniečiai kviečiami į Senosios prieplaukos amfiteatrą, kur taip pat vyks įspūdinga Joninių šventė. Čia pasilinksminimą pradės folkroko grupė „Marga muzika“, ant scenos pasirodysianti 19 val. Vėliau juos pakeis folkroko grupė „Ūkanose“, ant scenos žengs ir moterų ansamblis „Šerkšnas“, vyrų grupė „Ugniavijas“.

Planuojama, kad šventė baigsis vidurnaktį. Po jos iš stotelių „Kauno pilis" išvyks 4-ojo, 10-ojo, 20-ojo (tik link galinės stotelės „Bitininkų g."), 37-ojo maršrutų autobusai ir 1-ojo (link A. Juozapavičiaus pr.), 2-ojo, 5-ojo (link Petrašiūnų), 7-ojo (link galinės stotelės „Partizanų g."), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

Tą pačią dieną, birželio 23-iąją, nuo 20 val. Romainių bendruomenė kviečia į Rasos šventę, vyksiančią prie Lampėdžių karjero, šalia „Pakelės svirnelio“. Tuo pačiu metu Joninių gegužinė startuos ir Kačerginės miestelio Liepų parke.

Trečiadienį 17 val. Joninių šventė prasidės Vaišvydavoje, Pakalniškių piliakalnio papėdėje.

Tuo pačiu laiku, trečiadienio pavakarę, Joninių šventė įsisiūbuos ir Čečėnijos aikštėje. Dalyvaus „Chorų karuose“ nugalėjęs Kauno studentiškasis choras, auksinius „Nerijos“ šlagerius dainuos Antanas Čapas, gražiausias operečių ir miuziklų melodijas atliks jaunosios operos žvaigždės Andrius Apšega, Ieva Goleckytė, Jurgis Jarašius ir pianistė Audronė Eitmanavičiūtė, koncertuos vaikų muzikos studija „Saulutė“,  Kaunėnų bendruomenės ansamblis.


Šiame straipsnyje: kaunasrenginiai Kaunejoninės

NAUJAUSI KOMENTARAI

AGIS

AGIS portretas
As aplamai ne nichilistas, bet kas link tu "snukiu dauzymo " paziuresime rytdienos naujienose. Na ir jei zodeliuose , kaip raso komentaruose " uzsidarysime buteliuose " -tai ziurint kur desim kirti zod. " buteliuose " ant U ar ant E... pagyvensim - pamatysim!? Labai noretusi, kad svente ivyktu be nuotaiku sugadinimo.

kaunietė

kaunietė portretas
Na ir kodėl mūsų žmonės tokie bjaurūs. Iš karto ,,snukių daužymas"...Nevisi gi daužo snukius, geria alų. Užsidarykime kiekvienas savo butelyje ir smaksokime per langus ir tai gyvenimas... Gerai, kad organizuojamos šventės. Ačiū organizatoriams.

tam ne joas

tam ne joas portretas
pamiršai "n" raidelę įrašyti? kas tau neduoda ramiai gyventi, kodėl visur matai tik "snukių daužymą"? Prisidėk prie bendros tvarkos, pats negerk ir kitus paragink švęsti kultūringai, ko vis verki ir verki? kas tave skriaudžia? Bendrai tvarkai palaikyti, be abejo, bus skirtos policijos brigados ir pati visuomenė bus nepakanti chuliganiškiems asmenims.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių