Į Kauną netrukus atkeliaus Trys Karaliai

  • Teksto dydis:

Kauno tautinės kultūras centras rengia tradicinę miesto šventę "Trys karaliai atvažiavo – visas svietas uždainavo" ir kviečia Kauno miesto bendruomenę sausio 6-ąją pasitikti Tris Karalius.

Šventės rengėjai šiais metais vėl žada įspūdingo dydžio Trijų Karalių lėles, kurias tradiciškai lydės persirengėlių svita, nešina žibintais. Eiseną 17.30 val. nuo Daukanto g. ir Laisvės al. sankirtos, Vilniaus g. iki prakartėlės ves Angelas, nešinas kelrode žvaigžde. Prie miesto eglutės Rotušės aikštėje Tris Karalius ir jų palydą pasitiks Šeimininkas ir Šeimininkė, kurie paskelbs, kad jau baigėsi svečiavimosi ir linksmybių laikas, kvies susirinkusiuosius dainuoti, šokti, primins, kad jau metas nupuošti Kalėdų eglutes, vėl kibti į darbus.

Aikštėje 18.30 val. koncertuos folkloro ansambliai "Žaisa", "Kupolė", "Sodailio". Šokio su ugnimi studija "Ugnies valdovai" parodys išskirtinę programą. Koncertą vainikuos nuotaikinga muzikos grupė "Sadūnai". Vėliau vyks atsisveikinimo su kalėdinėmis eglutėmis akcija. Renginys nemokamas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių