Kovoje dėl teisių laimi mažiausieji

George'o Orwello knygoje "Gyvulių ūkis" yra scena, kurioje ant pakylos palypėjusi kiaulė dėstė, esą visi gyvuliai lygūs, tačiau kai kurie lygesni už likusiuosius. Metai bėga, o situacija nesikeičia. Vieniems šuneliams liūdnomis akimis žvelgiant į duris, kol nešinas didžiuliais maišais iš prekybos centro išeis šeimininkas, kiti keturkojai naudojasi privilegija prekes apžiūrinėti iš po šeimininko pažasties.

Pastarieji – mažieji jorkšyrų terjerų veislės šuneliai, kuriuos išsipusčiusios moterys rankinėse nešioja lyg kvepalų buteliukus. Ne vieną kauniečiai gali išvysti ir didžiuosiuose prekybos centruose: keturkojis draugas netrukdo miestietėms sukiotis tarp duonos, mėsos ir drabužių.

Namuose pati turiu amsintį draugą, todėl pagalvojau: jei gali jos – galiu ir aš. Už pavadžio vesdama savo kiemsargiuką, pravėriau vienos maisto prekių parduotuvės duris ir patraukiau duonos skyriaus link. Tačiau jau netrukus kelionę buvau priversta tęsti viena.

"Atleiskite, bet paprašysiu keturkojį draugą palikti parduotuvės prieigose. Ten įrengti specialūs stulpai, prie kurių galite jį pririšti", – maloniai kreipėsi juodai vilkintis parduotuvės apsaugos darbuotojas.

Kodėl tokia neteisybė didesnių šunelių atžvilgiu? "Ant visų mūsų tinklo parduotuvių durų rasite ženklą, kuris draudžia naminius gyvūnėlius nešti į parduotuvės teritoriją", – tikino bendrovės "Maxima LT" atstovė ryšiams su visuomene Renata Saulytė. Šis draudimas taikomas dėl elementariausių higienos reikalavimų, mat parduotuvėse, be buities, higienos ir kitų prekių, yra nemažai maisto produktų.

Paklausta, ką tuomet prekybos centruose neretai veikia mažieji keturkojai, atstovė spaudai tikino, esą nieko blogo, jei nykštuko dydžio šunelis iškišęs nosį iš šeimininkės krepšio stebės aplinką.

Tad jei sugebėsite į moterišką rankinę įsprausti senbernarų veislės šunį – esate maloniai laukiami bet kuriame prekybos centre.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Jane

Jane portretas
Maciau ne karta parduotuvese besinesiojant sunis, koks skirtumas, kad jie maziukai, suo yra suo. Prie maisto skyriaus stovi vyrukas ir rankose laiko suni, ji glosto, o paskui su tom paciom rankom ima prekes, SLYKSTU !!! Tai kur elementari higiena, kai pagloscius suni ar kate reikia rankas nusiplauti ? Kodel as paskui turiu imti kazkuria preke, kai jinai pries tai buvo apciupineta suniuotom rankom. Zmones, jauskim riba tarp sunu ir zmoniu ! P. S. Esu gyvunu myletoja bet sunu, kaciu ir kitokiu gyviu maisto prekiu parduotuveje netoleruoju.

a

a portretas
as taip pat visada visur nesiojuosi jorksyriuka rankineje ir sutinku su siuo pasakymu,, Tad jei sugebėsite į moterišką rankinę įsprausti senbernarų veislės šunį – esate maloniai laukiami bet kuriame prekybos centre,,

AS

AS portretas
O jau tas, kuris pririso suni lauke, tai jau dezinfekuotom rankom prekias liecia, ar kaip cia suprast? Man labai idomu, ar jus ristumet suni, kuris kainuoja 3000 lt ir ramia sirdim eitumet i prekybos centra?
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių