Telefonų gamintoja "Nokia" ketina bendradarbiauti su interneto pokalbių programos kūrėja "Skype" ir į dalį savo išmaniųjų telefonų diegti pastarosios programą. Telefonai su iš anksto įdiegta programa "Skype" turėtų pasirodyti šių metų rudenį.
Naudodamiesi "Skype", interneto vartotojai gali nemokamai siųsti žinutes ar paskambinti vieni kitiems nepriklausomai nuo buvimo vietos. "Skype" pasitelkiama kaip alternatyva brangiai kainuojantiems tarptautiniams skambučiams.
Kai kurie mobiliojo ryšio operatoriai iki šiol baiminosi, kad nemokama skambučių alternatyva gali atimti dalį jų pajamų, dėl to telefonų gamintojai iki šiol vengė diegti panašią programinę įrangą į savo telefonus. Kita vertus prieš daugiau negumetus Jungtinės Karalystės operatorius "3" pristatė specialų telefoną, skirtą skambučiams per "Skype". Jo pajamos išaugo penktadaliu.
"Nokia" tapo pirmąja bendrove, nusprendusia iš anksto diegti "Skype" į kai kuriuos N serijos telefonus. Nors į kai kuriuos telefonus įsidiegti "Skype" buvo galima iki šiol, "Nokia" telefonuose "Skype" bus iš karto susieta su telefono adresų knygele ir kitomis telefono funkcijomis, todėl ja naudotis bus patogiau.
Naujausi komentarai