Stanfordo universiteto projektas
"Nuotolinis matymas – būdas gauti bet kokios informacijos apie bet kokį objektą, nepriklausomai nuo jo buvimo laike ir erdvėje, – tikino 54 metų teta bangų gydymo grupių instruktorius Vitalius Prascienius. – Iš pradžių šis metodas naudotas siekiant gauti žvalgybinio pobūdžio ekstrasensorinę informaciją, įskaitant duomenis ir apie sovietinius karinius objektus. Panašia metodika naudojosi KGB ir kitų šalių specialiosios tarnybos."
Vienoje turtingiausių pasaulio aukštųjų mokyklų, Stanfordo universitete (steigiamasis kapitalas – net 17,2 mlrd. JAV dolerių), psichologai, fizikai ir kiti aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasinaudodami naujausiais pasiekimais bei ekstrasensų patirtimi, sukūrė nuotolinio matymo metodiką.
Iš pradžių, naudodamiesi alfa, teta smegenų bangų dažniais, mokslininkai nustatydavo, kas yra paslėpta voke, išmoko apdoroti gaunamą informaciją įvairiais kanalais: spalva, temperatūra, skoniu, kvapu, garsu, tekstūra, forma, energija.
Vėliau buvo išmokta tiksliai apibūdinti reikiamus taikinius, kurių iš anksto nežino.
Baigėsi senaties terminas
"Daugelio mokslininkų pavardes ir informaciją apie "Stargate" projektą jūs galite rasti ir knygose, ir internete, – tikino V.Prascienius. – Tačiau paslaptis dingsta, kur yra du žmonės. Po daugelio metų baigėsi senaties terminas ir neseniai nuotolinio matymo metodika ištrūko iš slaptų laboratorijų bei buvo atskleista pasauliui."
Nuotolinį matymą pradėjo naudoti šimtai ar net tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, įsitikinę jos veiksmingumu.
Ja naudojamasi ieškant gyvenimo prasmės, gydant, versle, lažybose ir kasdienybėje, pavyzdžiui, pamiršus, kur palikai raktus.
"Pasinaudojus šiuo metodu, spontaniška aiškiaregystė tampa dažnesnė ir veiksmingesnė. Ateina žinojimas, matymas, vaizdas ar tarsi žodžių informacija galvoje, – teigė Vitalius. – Kad mintis materiali, mokslininkai pateikia vis daugiau įrodymų. Beje, akademikas Jurgis Brėdikis neseniai rodė skaidrę, kurioje matoma, kaip augalas reaguoja į žmogaus mintis. Augalo auroje matome akivaizdžią reakciją."
Alfa, delta ir teta bangos
"Tai ne ezoterika, bet mokslininkų pripažinta metodika, – įtarimus neigė teta gydymo grupių instruktorius. – Naudojantis šia metodika protas išlaisvinamas nuo triukšmo, nereikalingos informacijos ir pasiekus zen, atsipalaidavimo būseną, kai smegenys dirba alfa dažniu, suformuluojami ketinimai ir gaunama trokštama informacija ar matomas reikiamas objektas."
Vitalius primena: žmogaus smegenys dirba įvairiais dažniais.
Delta bangų (0–4 Hz) dažnis fiksuojamas nesąmoningai arba giliai miegant. Esant šiam dažniui, miegant nesapnuojama. Delta bangos siejamos su gydymo procesu, imuninės sistemos atnaujinimu, organizmo veiklos harmonizavimu. Jų metu išskiriami augimo hormonai. Kombinuojant su teta, alfa dažnio bangomis delta bangos pasižymi radaro prietaisų savybėmis. Delta dažnio bangos lemia gilų atsipalaidavimą ir miego būseną. Beje, šis dažnis vyrauja naudojant hipnozę.
Teta (4–8 Hz) bangos miego, gilios meditacijos metu kaitaliojasi su delta ir alfa bangomis. Esant šiai būsenai, lengviausiai pasiekiama pasąmonė, susiformuoja optimalios sąlygos kūrybingumui ir kūrybai.
Biofeedback (grįžtamojo ryšio aparato) kūrėjai Elmeras ir Alyce Greenai nustatė, kad po kelių minučių teta bangų treniruočių metodikos teigiamai veikiama sveikata, stimuliuojama imuninė sistema ir pagerėja savijauta bei kūrybingumas, vyksta regeneracija.
"Teta bangų dažnis fiksuojamas Tibeto vienuoliams, kurie atšiaurioje aplinkoje, kai temperatūra siekia net 20 laipsnių šalčio, ant savo kūno išdžiovina apie 30 paklodžių", – pavyzdį minėjo V.Prascienius.
Nuo ramybės iki šizofrenijos
Amerikiečių žurnalas "The American Journal of Psychiatry" atliko bandymus su žmonėmis, sergančiais depresija: pirmai grupei davė tablečių, kurios veikė placebo efektu, antra grupė dirbo su veikliąja medžiaga, trečia grupė žmonių neišgijo.
"Išgijusiųjų smegenys dirbo teta dažniu. Beje, placebo efektui veikiant, teta dažnis veikė dar intensyviau", – pasakojo V.Prascienius.
Nustatyta, kad vaikų iki dvylikos metų smegenyse teta bangos generuojamos dažniau nei suaugusiųjų.
Alfa (8–14 Hz) dažnis – transo būsenos ir negilaus miego bangos.
Jos atsiranda atsipalaidavus, esant užmerktoms akims ir nusiraminus. Alfa bangos atitinka budrios sąmonės, esant atsipalaidavus, būseną. Alfa bangas generuoja sveikas organizmas. Esant sumažėjusiam alfa bangų aktyvumui, atsiranda streso, nerimo, susirūpinimo požymių, smegenų veiklos sutrikimų ir ligų indikacijos.
Beta bangos (14–30 Hz) dominuoja esant būdravimo būsenai, esant atmerktoms akims, dėmesį fokusuojant į išorinį pasaulį arba sprendžiant konkrečias problemas. Beta bangos siejamos su koncentracija arba pažinimu, karštligiška būsena, stresu, susirūpinimu, nerimu.
Didelė beta bangų dalis lemia didesnį išskiriamų streso hormonų kiekį. Jei nustatomas hiperaktyvumas, panika, didelė baimė, išgąstis, įtampa, itin produktyvios protinės veiklos aktyvumas, tai dažniausiai pasireiškia esant gama bangų (35–130 Hz) dažniui.
Smegenims veikiant 35 Hz dažniu adekvatus ir normalus aplinkos suvokimas itin sunkus.
JAV psichofiziologas Edgaras Wilsonas tyrinėjo asmenis, turėjusius transcendentinių išgyvenimų. Jis nustatė itin aukšto (net iki 128 Hz) gama bangas.
Gama bangos fiksuojamos ir psichinių ligų (šizofrenijos) atveju, gali atsirasti mistinių ir transcendentinių patyrimų metu. Jos liudija apie savojo "aš" ribų praradimą.
Mokėsi pas garsų amerikietį
Į Lietuvą atvykstantys nuotolinio matymo mokymų specialistai – rusė, psichologė, Silvos metodo mokytoja Natalija Lapšičeva ir teta gydymo instruktorius britas Craigas Koekemoeras mokėsi pas aukščiausios kvalifikacijos dėstytojus ir geriausius nuotolinio matymo specialistus JAV.
"Vienas jų mokytojų – "Stargate" projekto dalyvis, karininkas Josephas McMoneagle, kurio tikslumas, naudojantis nuotoliniu matymu, yra apie 90 proc., – teigė Vitalius. – Rusė ir britas ne tik specialistai, bet ir pora. Gyvena pasiturimai, turi nekilnojamojo turto įvairiose pasaulio šalyse, bet savo sugebėjimais naudojasi išmintingai, nes pagrindinė jų vertybė, žengiant į gilesnius vandenis, jau ne pinigai. Nors seniau jie užeidavo į kazino ir laimėdavo po keliasdešimt tūkstančių dolerių."
Panašius nuotolinio matymo metodus naudojo ir KGB, dabar – FSB.
Rusijoje analogiškas mokyklas yra įkūręs Viačeslavas Bronikovas, kurio paslaugomis naudojosi specialios tarnybos, o dabar – ir verslininkai.
Beje, nuotoliniu matymu, neretai to nesuvokdami, naudojasi ir kariai, kai lieka gyvi, išvengia sužeidimų po daugybės mūšių.
"Jie nejausdami numato ateitį, kur akimirką anksčiau reikia būti", – teigė Vitalius.
Mokslininkai darė eksperimentus, kai reikia staiga priimti sprendimą – užfiksuota, kad tuomet žmogaus smegenys veikia teta ir gama dažniu.
"Žmogus, ištraukęs iš ežero skęstantįjį, neretai nežino, kaip tai padarė – manoma, kad tuo metu jo smegenys veikia keliais diapazonais, – teigė teta gydymo instruktorius V.Prascienius. – Pastebėjote, kad kartais žmonės kelioms sekundėms staiga tarsi atsijungia ir negirdi, kai juos kažkas kviečia? Pašaukiate, o jis krūptelėja? Mokslininkai mano, kad net dienos metu žmogus kas 90 min. kelioms akimirkoms panyra į teta dažnį."
Klastotėmis slepia faktus
Tokijo universitetas bendradarbiavo su Josephu McMoneaglu: mokslininkai, pasitelkę elektroencefalografiją ir kitokias metodikas, nustatė, kad, naudojantis nuotoliniu matymu, vienu metu ta pačia kryptimi veikė abu amerikiečio smegenų pusrutuliai.
Kai byrėjo Rusijos prezidento Boriso Jelcino vyriausybė, mažino KGB etatus, taip pat į viešumą pasklido daug informacijos apie naudojamus nuotolinio matymo metodus.
V.Prascieniaus teigimu, teta bangų dažnio gyduoliai bandė jungtis prie Vladimiro Putino ir Baracko Obamos informacinio lauko, tačiau gavo atkirtį: neabejojama, kad galingiausių šalių prezidentai turi savo apsaugą ir tokiu lygiu.
"Vyriausybės nenori, kad žmonės būtų sąmoningi, naudotųsi nuotoliniu matymu ir kitomis technikomis, – neslėpė V.Prascienius. – Ką jie daro? Paslapčių amžinai neišsaugosi, todėl naudoja seną, patikimą metodą. Kai pasklinda slapta informacija, jie į viešumą paleidžia puikiai parengtas klastotes. Jos išaiškėja, todėl milijonai žmonių juokiasi ir mano, kad viskas yra klastotė. Net ir faktai, kurie būna kruopščiai slepiami."
Naujausi komentarai