Astrologinė prognozė gruodžio 31– sausio 9 d.

AVINAS

Aktyviai bendrausite, provokuosite aplinkinius vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite – sulauksite ir viešo dėmesio, ir įvairių komentarų. Jeigu įtemptai dirbate, turėsite progą pajusti savo svarbą, įtaką, užsidirbti pinigų. Tikėtina, kad išvyksite toli nuo namų sutikti Naujųjų. Šventinis savaitgalis mintimis jus gins tolyn nuo įprastos rutinos.

JAUTIS

Savaitės pradžioje produktyviai padirbėsite ar pasimokysite. Jeigu šiuo metu keliaujate, tikėtini stiprūs įspūdžiai, romantika, bet aktualūs bus ir sveikatos, testavimosi klausimai. Naujųjų išvakarės ramybės nežada. Saugokite sveikatą, vertingus daiktus, pinigus. Neatsargumas kelyje ir su pirotechnika gali sukelti problemų. Regis, sužibėsite originalumu, žiniomis.

DVYNIAI

Kils neblogų idėjų, jeigu ruošiatės keisti įvaizdį ar pirkti modernius daiktus sau, namams ar vaikams. Regis, dosniai išlaidausite, kad mylimiems žmonėms būtų smagu. Jei ne viską padarėte, iki savaitgalio skubėsite atlikti nebaigtus darbus. Šventinis savaitgalis prasidės audringu Naujųjų sutikimu. Svarbu nelikti vienumoje. Saugokitės traumų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje dar nesinorės aktyviai pulti prie darbų. Patiks rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, sukinėtis virtuvėje ir svajoti apie keliones. Dėl svarbių santykių pravartu labiau pasistengti, nes juos pagerinę pasijusite laimingesni. Artėjant savaitgaliui mažės kantrybės ir daugės dirglaus veiklumo. Galbūt atsiras nenumatytų pareigų, darbų arba problemų dėl sveikatos.

LIŪTAS

Nesėdėsite sudėję rankų ir uoliai darbuositės.  Pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas dėl aktualaus reikalo. Artėjant savaitgaliui daug dėmesio skirsite šeimai, šventinei ruošai. Galbūt ne tik puikiai susitvarkysite, bet ir moderniu pirkiniu pagerinsite buitines sąlygas arba savo įvaizdį. Naujųjų vakaras žada audringą vakarėlį, meilės aistrų.

MERGELĖ

Jūsų pastangos užsidirbti, gauti naudos duos neblogų rezultatų. Būsite linkę surizikuoti dėl tolesnio progreso. Regis, jums neabejingas asmuo nustebins savo pasirinktu būdu parodyti dėmesį. Gali įsižiebti romantiški jausmai. Būsite nusiteikę susitikimams su giminėmis, draugais. Geriausia būtų šiuos Naujuosius sutikti jaukiuose namuose su savo šeima.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę kurti ir puoselėti grožį savo aplinkoje, tobulinti įvaizdį. Jeigu norite išprovokuoti mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, atskleisti jausmus, derėtų atsižvelgti į situaciją ir gaudyti tinkamus momentus. Prasidedant Naujųjų savaitgaliui jūsų mintys suksis apie pramogas. Branginkite žmones, kurie jus supa.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia turėtų būti nebloga meninei, psichologinei, labdaringai veiklai. Seksis daug geriau, jeigu neskleisite negatyvių emocijų ir neregsite intrigų. Kita vertus, keistos iliuzijos, nuojautos gali pasitvirtinti. Aplinkinius intriguosite savo taikliais, įžvalgiais ir šmaikščiais pastebėjimais. Būsite nusiteikę gurmaniškai leisti Naujųjų savaitgalį.

ŠAULYS

Būsite linkę bendrauti, lankyti ar organizuoti šventinius renginius. Regis, atsidursite šurmulingoje aplinkoje, kolektyve arba įspūdį darys socialinių tinklų pašnekovai. Galite gauti dovanų. Savaitės viduryje gali varginti negalavimai. Galbūt jūsų užuojautos, paramos prireiks kitiems žmonėms. Jeigu gerai jausitės,  rūpės nuotykiai, o energijos tik daugės.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje turėsite daug pareigų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su reiklia socialinių tinklų publika. Išgirsite intriguojamų naujienų ir patys žarstysite taiklius patarimus, sąmojį. Vis labiau trokšite komforto, prabangos, meilės, pripažinimo, komplimentų. Sutinkant Naujuosius jus labiau džiugintų jauki ramybė nei šurmulys.

VANDENIS

Lydės neramus jaudulys, jeigu ruošiatės kelionei, renginiui, interviu ar egzaminui. Gali nustebinti naujienos iš toli. Stenkitės blaiviai vertinti savo santykius, poelgius. Savaitės viduryje mintys suksis apie darbo aktualijas, politinę situaciją, apribojimus, konkurentus. Šventinį savaitgalį tikėtinas dosnus dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų.

ŽUVYS

Sustiprės susidomėjimas pinigais arba meile. Regis, pavyks palankiai susiderėti dėl nuolaidų prekėms arba dėl atlygio už paslaugas. Vis dėlto prioritetas šiuo metu turėtų būti sveikata ir geri santykiai. Jeigu turite svečių iš užsienio, bus smagu, tačiau netrukus jie ims varginti. Naujųjų šventimą turbūt pradėsite ir tęsite ne namuose. Galite atsidurti tarp įžymybių.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių