Astrologinė prognozė gegužės 17–23 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Šios savaitės pradžioje po truputį išsilaisvins jūsų kūrybingumas, humoro jausmas. Nors problemų gali kilti dėl vaikų, piniginių reikalų, skolų, mokesčių, situacija netrukus pagerės. Augs noras rūpintis sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Savaitgalį tikėtinos prieštaringiausių jausmų peripetijos. Jei norite darnos, teks derintis prie kitų žmonių, sujungti jėgas.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks spręsti darbo, verslo, mokslo problemas. Regis, kils nesutarimų, susijusių su partnerystės santykiais, šeimos gerove. Visa tai tuoj pat išsisklaidys, jei atvirai pasitarsite su artimaisiais, kolegomis. Seksis dirbti kūrybinį, protinį darbą. Regis, daug dėmesio teks skirti augančiai kartai. Savaitgalį uoliai rūpinsitės sveikata, grožiu ir įvaizdžiu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje teks daug kuo pasirūpinti, ypač jei ketinate imti kreditą, investuoti į projektą, verslą. Tikriausiai pavyks rasti ar gauti aktualią informaciją ir ją tikslingai panaudoti. Trikdys nepažįstamų žmonių komentarai, apkalbos internete. Pasitelkite kantrybę. Savaitgalį norėsis neįprastų įspūdžių. Aktyvesnė kūrybinė veikla gali suteikti tokių galimybių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje seksis dauguma reikalų. Jeigu aktualu, aiškinkitės klausimus, susijusius su kreditavimu, nuoma. Antroje savaitės pusėje turėsite stropiai padirbėti prie kompiuterio ar pasėdėti prie knygų. Protinio darbo bus daugiau, nei susiplanavote, kritikos – juo labiau. Galite net nesistengti visiems įtikti. Savaitgalį pajusite poreikį iš pagrindų tvarkyti namus, sodybą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje tam tikrų galvosūkių savo keistoku elgesiu jums gali sukelti kolega ar kitas asmuo. Pasistenkite neprarasti emocinės pusiausvyros. Lengva įgyti priešų, kurių įgūdžiai oponuoti ir kenkti yra gerai išlavinti. Saugokite sveikatą. Galimi sumanymai, susiję su įsidarbinimu, gyvenamosios vietos keitimu. Savaitgalį jūsų dėmesio sieks giminės, draugai. Nesnaus sukčiai.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje erzins ir vargins rutina, darbai ir aplinkiniai. Miglotai suvoksite realybę ir perspektyvas. Galbūt paaiškės, kad pažeidėte įstatymą ar etinį kodeksą. Nuo ketvirtadienio jūsų aktyvumas ims kilti. Seksis labiau atsiskleisti darbe, versle. Aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Savaitgalį uoliai dirbsite viską, kas leidžia užsidirbti pinigų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis. Vis dėlto galite šiek tiek nusivilti atskleidę to dėmesio motyvus.  Lengvai galite tapti apkalbų, intrigų taikiniu. Turbūt ieškosite saviraiškos kelių ir galimi netikėti atradimai. Savaitgalį norėsis prisišlieti prie stipresnio peties arba kaip tik paguosti, paremti silpnesnį. Viena naujiena gali sukelti sentimentalių jausmų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia jums leis pasijusti svarbiems ir reikalingiems. Regis, teks bendrauti su kompetentingais specialistais arba kils idėjų, susijusių su profesijos, karjeros sritimi. Vis dėlto aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Bet kuriuo atveju būsite nusiteikę bendrauti, atnaujinti senas pažintis, sutvirtinti naujas. Savaitgalį norėsis ne draugijos, o pasyvaus poilsio.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikriausiai pavyks gauti reikiamos informacijos, atlikti intelektinę užduotį, tačiau prireiks pastangų. Nuo trečiadienio daug kas priklausys nuo jūsų ryšių ir įtakos. Galite gauti svarbių žinių. Turbūt nerimausite dėl savo autoriteto, pripažinimo. Savaitgalį apie save primins draugai ir turbūt pavyks su jais susitikti, surengti iškylą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje sugebėsite viską atlikti nepriekaištingai ir išlaikyti korektiškus santykius su aplinkiniais, vadovybe. Vis dėlto nelabai seksis tartis dėl paskolų ar ryšių su žmonėmis, kurie galėtų vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis jus paremti. Teks kantriai aptarinėti naujus projektus, sutartis, derėtis. Savaitgalį gali tekti dalyvauti viešuose renginiuose.

VANDENIS

Savaitės pradžioje daugiau dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui, partnerystei. Tikėtini ginčai su oponentais, konkurentais. Nederėtų nertis iš kailio, kad pramuštumėte sieną, ir kaltinti kitų, kad jums nepadeda. Antroje savaitės pusėje imkitės mokesčių, investicijų, paskolų, paveldėjimo reikalų. Savaitgalį jus itin domins teisės, moralės, socialinės temos.

ŽUVYS

Šią savaitę bus nelengva, jeigu turite dalyvauti darbo interviu, parengti pranešimą, informaciją. Kažkokia žinia, informacija gali jus sunervinti – ji atrodys skubota, tendencinga. Apskritai jums nelabai seksis atskirti melagienas nuo tikrų faktų. Būkite diskretiški, neskubėkite kritikuoti, gebėkite pripažinti savo klaidas ir trūkumus. Rūpinkitės sveikata. Saugokitės sukčių.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių