Astrologinė prognozė birželio 29–liepos 5 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Jums gali pavykti išsirūpinti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų, nuostatų. Nuo ketvirtadienio labiau seksis publikuoti, tvarkytis su mokslais, užsieniu susijusius reikalus. Savaitgalį nebūkite kategoriški bendraudami, ypač su tėvais, globėjais, paaugliais. Nors ir sunku, ieškokite kompromiso, siekite taikos.

JAUTIS

Gali įvykti tam tikras lūžis, susijęs su ateities perspektyvomis. Gali atsirasti naujų interesų bei tobulėjimo galimybių. Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Savaitės pabaigoje galite būti pakviesti į renginį, svečius arba patiems teks ką nors organizuoti. Gali paskambinti ar atvykti žmogus, kuris jus ypač domina. Įtemptai mokysitės, jeigu laukia egzaminas.

DVYNIAI

Pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Tačiau bus nelengva, nes teks derinti skirtingus interesus. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus. Savaitės pabaigoje pajusite permainų troškulį. Derėtų pasitelkti dvasios stiprybę ir psichologinę įžvalgą, nes gali tekti aiškintis santykius su svarbiu jums žmogumi, reikalauti to, kas jums priklauso, bet nepavyksta susigrąžinti.

VĖŽYS

Būsite nusiteikę kūrybinei veiklai, užsiėmimams su vaikais bei romantiškiems pasimatymams, pobūviams. Aplinkinius žavės jūsų originalumas, iškalba. Tikėtinas jūsų pastangų, gebėjimų įvertinimas. Gali būti pasiūlytas įdomus projektas ar darbas. Netgi komplikuotuose reikaluose, susijusiuose su profesine veikla, pinigais, gali atsirasti neblogų išeičių. Kiek prastesnis gali būti savaitgalis. Nuotaikų kaita trukdys taikiai bendrauti.

LIŪTAS

Šią savaitę stenkitės įkūnyti savo kūrybinius sumanymus, realizuoti planus, susijusius su pradėta perspektyvia veikla. Gali pavykti įgyvendinti slaptą svajonę. O jeigu turite vaikų, tai turbūt jums labiausiai rūpės jų reikalai, poreikiai ir perspektyvos. Verčiau nesakykite visko, ką galvojate antrajai pusei ar mylimam žmogui, jeigu nesate tikri, kad tai sukels pageidaujamus padarinius. Pasirūpinkite sveikata, išvaizda.

MERGELĖ

Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną. Visgi didžiausio pasitenkinimo ir net naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Gali kiek papilnėti piniginė arba dėl bendrų pastangų jūsų aplinkoje padaugės komforto. Savaitės pabaiga gali patikrinti jūsų jausmus ir toleranciją artimųjų, vaikų ir patinkančio asmens atžvilgiu.

SVARSTYKLĖS

Galimos permainos praktinėje veikloje, šeimoje, nuosavybės reikalų srityje ir pan. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Savaitės pabaigoje daugiau būkite gryname ore, sportuokite arba darbuokitės žemės ūkyje, meistraukite. Nederėtų pykti, jeigu šeimos nariai turi kitų planų. Būkite supratingi, puoselėkite šeimos židinį.

SKORPIONAS

Šią savaitę aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai pokalbiai, pažadai glostys ausį ir širdį, o susitarimai išties žada gerų perspektyvų. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių. Įmanomos piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai. Savaitės pabaigoje nuobodžiauti nebus kada. Tikriausiai stropiai mokysitės arba imsitės reikalų, susijusių su remonto ar ūkiniais darbais.

ŠAULYS

Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Galite aptarti naujus planus, o gal ir pradėti svarbius darbus. Tikriausiai daugiau dėmesio ir lėšų skirsite sveikatos ir grožio sričiai, augintinių priežiūrai ar pan. Tikėtini susitikimai su giminaičiais. Savaitgalį gali kilti ūpas vaikščioti po prekyvietes, apsipirkinėti. Apdairiai rinkitės perkamus vertingus daiktus, kad neliktumėte nusivylę.

OŽIARAGIS

Tikėtinas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile. Jums gali labai pasisekti, jei tiksliai žinote, ko norite. Išlaikykite dvasios ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas. Savaitės antroje pusėje labiau saugokite sveikatą. Su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo taktiškiau ir šilčiau, nes kitaip neatsikratysite nemalonios įtampos.

VANDENIS

Teks iš peties padirbėti. Daugiau pasieksite veikdami drauge su kitais, o ne versdamiesi per galvą vieni. Pažįstamas žmogus arba tarpininkas gali pateikti viliojantį pasiūlymą, pranešti svarbią žinią. Artėjant savaitgaliui jau jausitės pavargę nuo darbų ir bendravimo. Regis, geriausiai jausitės atsiriboję nuo kompanijų, susibūrimų, ramioje aplinkoje. Nemėtykite kur papuola piniginės, raktų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite dalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų klausysis, vertins, daugės bendraminčių. Kai kurie reikalai, projektai turėtų pajudėti į priekį. Stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama. Galite tikėtis draugiškų patarimų, supratimo, dėmesio. Žymiai nemaloniau bus išgirsti kritikos, kurios turbūt neišvengsite savaitės pabaigoje, bendraudami socialiniuose tinkluose.NAUJAUSI KOMENTARAI

ramas

ramas portretas
jus ten kazkaip susitarkit tarpusavy kaip meluot,"astrologai":)).kiekvienas su savo pasakom.Nuotaika pakelet is pat ryto:))
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių