Atskleisti nebylūs moterų troškimai sekso metu

Vyrų žurnalas “Men’s Health” atliko kruopštų tyrimą, kurio metu apklausė 700 moterų, o taip pat kalbino virš 20 santykių su moterimis ekspertų. To rezultatas – 12 moters paslapčių, kurias ji norėtų, jog žinotumėte.

Paversdami moterų sekso fantazijas realybe, ji vis labiau “įsileis” jus į savo pasaulį ir išpildys jūsų fantazijas (juk jų turime kiekvienas). Taip pat ji norės mylėtis vis dažniau, tad “reikalai” tik įsivažiuos reikiama linkme.

Nesiblaškykite

Koks geriausias būdas pažadinti fantazijas moters galvoje? “Aistra”, – atsakė net 42 proc. moterų. Kitaip tariant, jūs turite norėti sekso ir nesiblaškyti.

Psichologas ir knygos “Geresnio sekso paslaptys” autorius, Džoelis Blokas (Joel Block) teigia: “Seksas yra dialogas, o jo metu niekas nenori, kad imtumėte tikrinti savo el. paštą.”

Preliudija

"Preliudija” arba “įžanga” yra labai netikslūs žodžiai, nes nesąmoningai nurodo, kad po jų laukia kažkas svarbesnio”, – teisingai pastebėjo knygos “G taškas” autorė, Beverli Vipl (Beverly Whipple). Deja, geras seksas, visų pirma yra gera preliudija. Nėra geros preliudijos – nėra gero sekso.

Jums ir jūsų partnerei bus daug geriau, jei džiaugsitės ir atradinėsite vienas kitą dar gerokai prieš “finišą”. Du penktadaliai apklaustų moterų prisipažino, kad orgazmą patiria ne sueities, o būtent preliudijos metu.

Laimei, moteriai galite suteikti abu, tačiau yra subtilus skirtumas. Malonumas patiriamas tam tikru momentu, o pasitenkinimas yra viso sekso akto (taip pat ir preliudijos) rezultatas. Šis skirtumas svarbus dėl mažiausiai vienos priežasties.

Tarp pasitenkinimo ir malonumo

Abi lytys sutaria, kad seksas be prezervatyvų yra malonesnis, tačiau bendras moterų pasitenkinimas – ne. Kodėl? Todėl, kad kai vyras užsideda prezervatyvą, jos jaučias saugesnės, jog pasaulio neišvys “pagrandukas”.

Švelnumas

Kuo didesnis nervų junginys yra toje vietoje, kurią dirginate, tuo atsargiau su ta vieta turi būti elgiamasi.

Orgazmas

Tyrimo pradžioje tik 50 proc. moterų džiaugėsi patirdamos orgazmą. Likusioms buvo pasiūlyta sekso metu užsimauti storas medvilnines kojines. Po kiek laiko orgazmu džiaugėsi jau 80 proc. moterų.

Paslaptis yra ne kojinės, o klimatas bendrąja prasme. Tyrimo vadovas, Gertas Holstedžas (Gert Holstege) teigia: “Maloni aplinka, kurią sudaro kambario temperatūra, yra nepaprastai svarbi – tik jos dėka moteris gali jaustis saugiai ir komfortiškai.”

Geriausios sekso pozos

Banali, tačiau tiesa: geriausios sekso pozos yra pačios paprasčiausios, t.y. tos, kurių metu jūsų penis lengviausiai pasiekia moters klitorį. Jeigu trumpiau, tos sekso pozos yra: misionierius, moteris viršuje ir šuniukas.

Varijuoti galite ne tarp daugybės sekso pozų, o tarp šių trijų, pvz., mylėdamiesi misionieriaus pozoje, po merginos užpakaliuku padėkite dvi ar tris pagalves, kad jūsų penis klitorį pasiektų dar lengviau. Tada seksas bus nepakartojamas.

Liežuvio glamonės

Tik penktadalis moterų prisipažino orgazmą patyrusios skverbimosi metu. Australijos sekso ekspertė Džiuljeta Richters (Juliet Richters) teigia: “Dauguma moterų nori, kad jų partneriai sulėtintų tempą ir daugiau glamonėtų ją rankomis bei laižytų liežuviu.”

Ji pati atlikto tyrimą, kuriame dalyvavo net 19 tūkst. moterų ir išsiaiškino, kad 90 proc. moterų orgazmą patiria po oralinio ir rankinio vyro stimuliavimo. Tačiau ir čia slypi pavojus – neužsitęskite, nes moteris (ypač brandesnio amžiaus) gali atšalti.

Jokių „ačiū“

Anot 2009-iais metais atliko tyrimo, kurio rezultatai buvo išspausdinti “Journal of Sexual Medicine” žurnale, nei pusė moterų nepatiria orgazmą per dešimt ar mažiau minučių trunkantį seksą. Tai reiškia, kad “greitukai” yra malonūs tik jums.

Jeigu ji nepatiria orgazmo, po “greituko” pažadėkite merginai, kad vėliau seksas bus skirtas tik jai – kiek ji nori, kaip ji nori. Svarbiausia, laikykitės savo pažado, nes ilgainiui nebegausite nei “greitukų”.

G taškas

Jūs orientuotas į tikslą. Tai gerai. Tačiau G taškas ir klitoris nėra vieninteliai malonumo centrai. Naujausi anatominiai tyrimai rodo, kad žodį “klitoris” reikėtų pakeisti žodžiu “klitorio sistema”, kur visos jos dalys “dirba” išvien, o ne atskirai.

Pasiruošimo būsena

Faktas, kad moteris yra užsilubrukavusi, dar nereiškia, jog ji pasiruošusi seksui. Tikrasis laikas seksui yra tada, kai jūsų moters vagina gerokai padidėja”, – teigia Džiuljeta Richters.

Pasiekti šią būseną gerai dar ir dėlto, kad skverbimasis tampa minkštesnis ir daaaaaug malonesnis. Kartais pasiekti šią fazę užtruks vos minutę, o kartais ir, na, visą amžinybę. Kaip išvengti pastarojo varianto? Atsakymas – puiki preliudija.

Jei moteris yra ko nors išblaškoma – darbo, miego stygiaus, konflikto su drauge, buitinių dalykų – mažai šansų, jog ji patirs orgazmą. Blogiausia tai, kad mes, vyrukai, tik pabloginam visą padėtį.

Jeigu išplaunate indus, išsiskalbiate drabužius ir dar paruošiate vakarienę – jūs genijus! Paprastai, geras vyras yra laikomas tas, kuris bent jau nepridaro papildomų rūpesčių, o kątik išvardytų trijų dalykų iš jų nereikalaujama.

Kad ir ką darytumėte sekso metu, neklauskite savo merginos kas pusę minutės: “Ar jau pasiekei orgazmą? O gal dabar? Na?”. Tai paprasčiausiai blaško, kad ir kokie geri jūsų ketinimai bebūtų.

Ir jeigu norite patirti orgazmą skverbimosi metu, tai patirkite pirmas, vietoj to, kad pusvalandį darytumėte beprasmius judesius. Merginos puikiai žino, kad kartais orgazmo nepatiria dėl savo pačių bėdų – jūs dėlto nekaltas!


Šiame straipsnyje: seksasmoterų troškimai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ekspertas

Ekspertas portretas
“Klitoris yra ypatingai jautri vieta, kurią reikia apšildyti. Jei mergina rikteli ir prarija orą jūsų peniui patekus į klitorį, savo “ginklą” ištraukėte per anksti.” Nesu sioje srityje naujokas, bet kas gal paaiskintu, kaip tai imanoma. CIa gal koks tolerantiskas vyras rase staripsni, neskirdamas maksties nuo klitorio?

senelis

senelis portretas
gyvenime negirdejau kad kas i klitoriu varpa ikistu Kaip ta varpa turetu atrodyti Gal uztenka straipsniu kaip patenkinti moteri o rasykite kaip abu turi pasitenkinti Nes atsirado tokiu fifu ,kojytes praskleidzia ir viskas ,tenkink

milda

milda portretas
MANAU KAD TIK DVIEJU VYRO IR MOTERS REIKALAS. KAIP ABIEMS PATINKA TAIP IR DARO. O KAIP ABU SUSITARIA. NETURIT APIE KA DISKUTUOT?
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių