Darbo rinkoje paklausiausi pardavėjai

Lietuvos darbo biržos duomenimis, rugsėjo 27 dieną šalyje įregistruota 199,5 tūkst. bedarbių – 9,9 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų. Paskutinį kartą panašus savaitinis registruotų bedarbių skaičius buvo fiksuotas 2009 metų birželio pabaigoje.

Teritorinės darbo biržos užimtumą rugsėjo 21-27 dienomis suteikė daugiau nei 7,4 tūkst. bedarbių: padėjo įsidarbinti 5,2 tūkst. darbo ieškančių žmonių, pasiūlė dalyvauti laikino užimtumo rėmimo priemonėse – 2,2 tūkst. Daugiausia iš jų – 31,3 proc. –pradėjo savarankišką veiklą, įsigiję verslo liudijimus. 30,7 proc. dirbs viešuosius darbus, 16,3 proc. įdarbinta subsidijuojant, 14,6 proc. dalyvaus kompetencijų ugdymo programose.

Darbdaviai per savaitę pateikė 5,1 tūkst. darbo pasiūlymų – tiek laisvų darbo vietų pasiūlyta kiekvieną rugsėjo savaitę. Darbo rinkoje paklausiausi išliko pardavėjai – 432, rinkimų komisijų nariai – 257, sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojai – 222, rinkodaros specialistai ir pardavimų vadybininkai – 140, dažytojai, dailidės, staliai ir kiti statybų darbininkai – 398, virėjai – 120, siuvėjai – 113.

Teritorinės darbo biržos rugsėjo 21-27 dienomis bedarbio statusą suteikė 6,2 tūkst. darbo ieškančių žmonių, iš jų 1,6 tūkst. (26,3 proc.) buvo jaunesni nei 25 metų amžiaus.

Praėjusią savaitę gautas vienas pranešimas apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, kuri planuoja atleisti 37 darbuotojus.

Nedarbo socialinio draudimo išmokos buvo mokamos 31,9 tūkst. (16 proc.) registruotų bedarbių.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos ir gaujos vadeivos Algio Čapliko; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat nedaleiskim lendančių į seimą svetimšalių Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, ruso Viktor Uspaskich darbo partijos ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai. Planuokim didžiausiųjų permainų ir pasitvarkymų laikmetį. Suteikim galias doriems Lietuvos patriotams kurti tobulą laimingų žmonių bendruomenę – didingą Lietuvos valstybę.

ipas

ipas portretas
kaip kvalifikuotas specialistas uk.prie negeriausiu laiku gaudamas 12 svaru i val.plius atskaicius 25 %mokesciu.uz 8 darbo val.siandien nusipirkau 30 kiausniu 3,49 svaro,4 skardines alaus,4 svarai,2lt.poka sulciu 1,50 svaru.vista ,4 svarai,jeigu jus skaitot ,jog cionai krize,sekmes linkiu jums gyventi Lietuvoje

ala tikrai

ala tikrai portretas
o zinot kokia alga moka pardavejai,tai nera cia ko stebetis ir vaidinti ,kad yra pardavejoms darbo,moka 650,bet ne vien ta darba dirbi ,o dar tris uz tuos pinigus,dirbkit patys uz 650,linksmu startu
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių