M.Ežerskis - stipriausias

2003-02-03

Vilniuje įvykusiame 58-ajame šalies graikų-romėnų imtynių čempionate iš aštuonių aukso medalių penkis iškovojo Vilniaus imtynininkai. Likusius tris aukščiausius apdovanojimus pelnė Kauno atletai.

Šalies rinktinės lyderis kaunietis Mindaugas Ežerskis (svorio kategorija iki 96 kg) finale 9:0 nugalėjo vilnietį Valdą Šidlauską. Beje, 25 metų M.Ežerskis laimėjo ir absoliutaus svorio kategorijos varžybas, įveikęs Latvijos čempioną Igorį Kostiną ir Mindaugą Mizgaitį (Kaunas). Pastarasis tapo Lietuvos čempionu svorio kategorijoje iki 120 kg bei nugalėjo I.Kostiną.

Svorio kategorijos iki 50 kg finale 17-metis Edgaras Venckaitis aiškia persvara nugalėjo metais jaunesnį savo brolį Steponą. Beje, svorio kategorijoje iki 66 kg bronza atiteko kitam Venckaičių šeimos nariui Valdemarui.

Lietuvos čempionais taip pat tapo Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg), Aleksejus Djakonovas (iki 60 kg), Vladislavas Lukoševičius (iki 66 kg), Laimutis Adomaitis (iki 74 kg, visi keturi - Vilnius) ir Andrejus Trukšinas (iki 84 kg, Kaunas).

Iš kauniečių prizines vietas dar užėmė Sigitas Gikaras ir Egidijus Taujanskas (iki 84 kg).