Įkliuvo su narkotikais Pereiti į pagrindinį turinį

Įkliuvo su narkotikais

2011-08-03 18:00
Kauno policijos pareigūnai šiomis dienomis Panemunės ir Žaliakalnio mikrorajonuose sulaikė keletą asmenų, turėjusius įvairų kiekį narkotikų.

Kauno policijos pareigūnai šiomis dienomis Panemunės ir Žaliakalnio mikrorajonuose sulaikė keletą asmenų, turėjusius įvairų kiekį narkotikų.

Antradienį, apie 15 val., Savanorių prospekte buvo sulaikytas 23-ejų J.Ž. Pas jį buvo rasti 27 plastikiniai maišeliai su narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis ir jų dalimis, taip pat du 7,65 mm kalibro šoviniai, revolveris "Record Chief" su keturiais šoviniais, pistoletas "Blow F92" su vienu šoviniu, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais.

Prieš vidurnaktį A.Juozapavičiaus prospekte pareigūnai sustabdė patikrinti automobilį "VW Golf", kurį vairavo 22-ejų A.F. Pareigūnai salone rado panašios į narkotikus medžiagos, beisbolo, teleskopinę lazdas ir kitų daiktų. Dėl rastų narkotikų taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Trečiadienio naktį, apie 2.10 val., A.Smetonos alėjoje sustabdyto patikrinti automobilio "Renault Scenic" salone rasta į narkotikus panašios medžiagos, o bagažinėje – įvairių įrankių metalui pjauti. Policija pradėjo tyrimą dėl šių rastų daiktų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų