Roma Mačiulytė galėjo tapti šeicho žmona Pereiti į pagrindinį turinį

Roma Mačiulytė galėjo tapti šeicho žmona

2008-05-17 13:19

Jau antrus metus laivuose dainuojanti žinoma atlikėja prisipažįsta apie meilę vedusiems vyrams, draugystę su Arvydu Saboniu ir apgailestauja, kad kažkada nesuviliojo Žilvino Žvagulio

(Atkelta iš 1 p.)

“Aš dar kartais kažkur pasirodau, tačiau žinau, kad kai kuriems kolegoms - sunku”, - neabejoja.

Bendraamžių rate R.Mačiulytė su kolegomis pasiguodžia, kad auksiniais laikais gyveno labai išlaidžiai, nors tuomet uždirbdavo daugiau nei gamyklos direktoriai. Mat per vakarą koncertuodavo trijose vietose.

“Gėrėme, valgėme, rengėmės, kaip tik norime, nors į nekilnojamąjį turtą negalėjome investuoti, - guodžiasi. - Džiaugiuosi, kad bent sugebėjau nusipirkti dviejų kambarių butą. Pensija? Net neįsivaizduoju, ar kiek nors gausiu.”

Sumušė
iki sąmonės netekimo

Pastebėjus, kad išsisuko nuo klausimo apie depresiją, Roma susimąstė. Ji gailisi tik nesėkmingo vedybinio gyvenimo. Pirmą kartą ji susituokė, kai jai buvo 22-eji, o vyrui - 20 metų. Abu kartus santuokoje gyveno labai trumpai: metus ir pusantrų.

“Su manimi nelengva, - pripažįsta, bet tvirtina, kad pirmajam vyrui buvo ištikima. - Vyrams sunku suprasti, kad aš priklausau scenai”.

Antrasis vyras, kurį Roma labai mylėjo ir su kuriuo sutuokė Ričardas Mikutavičius, surado kitą moterį. Tačiau po skyrybų su Roma jis su savo meiluže taip ir nesusituokė.

“Visą gyvenimą į mane žiūri tik jaunesni vyrai”, - kvatojasi. Pokalbio metu Roma nenustygo vietoje, tryško energija.

Antrą kartą depresija buvo užpuolusi, kai grįžtančią namo po koncerto “Čarlstono” restorane ją užpuolė ir iki sąmonės netekimo sumušė ir apiplėšė chuliganai.

“Labai ilgai gulėjau reanimacijoje. Tačiau to nenoriu prisiminti, nenoriu”, - purto galva.

Bičiuliavosi
su žalgiriečiais

O Liutauras Čeprackas, Arvydas Sabonis? Prieš keliasdešimt metų vieša paslaptis buvo, kad žavi ir dažnai plaukus mėgusi persidažyti dainininkė draugavo su Liutauru ir Arvydu.

“Čeprackas mane globojo, - už save beveik dešimt metų vyresnį, JAV gyvenantį dainininką meiliai prisimena R.Mačiulytė. Paklausta apie žinomą žalgirietį tyli. Po to kukliai tęsia: - Su Arvydu mes geri draugai. Neseniai buvome susitikę Palangoje, buvo įdomu prisiminti senus laikus. Netrukus atėjo dar keli mūsų draugai, jo žmona Ingrida.”

Prunkštelėjusi R.Mačiulytė prisiminė nuotykį, kai kartą dainininkių, šokėjų kompanija su žalgiriečiais ėjo linksmintis į Kauno “Baltijos” viešbutį. Durininkas vyrų neleido.

“Mes - “Žalgirio” krepšininkai”, - šis argumentas jo neįtikino, tačiau kai viešbučio darbuotojo atpažinta R.Mačiulytė žalgiriečius pristatė kaip grupės “Nerija” narius, kelias atsivėrė.

“Gaila, kad kažkada “nekabinau” man patikusio Žilvino Žvagulio, - kalbą apie žalgiriečius nusuko Roma. - Tuomet jis jau buvo laisvas...”

Beprotiškai
įsimylėjo šeichą

Dar vieną didelę meilę ji išgyveno 1997 metais JAE, kur susipažino su šeichu. Bijojusi arabų, bet koncertavusi prabangiame viešbutyje, Roma atgrasiai reagavo į vieną gerbėją.

“Patrauk tą beduiną, - ji pasakė apsaugos darbuotojui, o šis apgailestavo, kad tai - Adžmano, kuriame ji koncertavo, emyrato šeichas, vienas iš brolių dvynių.

Po koncerto paprašiusi vadybininko, kad jis palydėtų pro atsargines duris ir parvežtų namo, išgirdo, nuveš Segaras.

“Segaras - tai Segaras, o paaiškėjo, kad tai ir buvo įkyrus gerbėjas, - juokėsi Roma. - Jis mane nuvežė į viešbutį, o pakeliui mašinoje sėdėjęs mano kolega prigąsdino, kad dabar išveš mane į dykumą ir...”

Tačiau Segaras buvo labai nuoširdus, paprastas, geraširdis ir šiuolaikinis arabas.

“Taip, mes įsimylėjome vienas kitą, - atviravo moteris apie meilę dešimt metų už ją jaunesniam, tuomet 29 metų šeichui, ir atsiduso: - Įsimylėjome beprotiškai.”

Konkuravo
su arabe

Svajingai šypsodamasi ji prisiminė, kaip važiavo su Segaru prie jūros ir maudėsi, vilkėdama suknele ir avėdama aukštakulniais. Segaras buvo sužavėtas valiūkišku ir linksmu kaunietės charakteriu, vežėsi į uždraustus paplūdimius, dykumas, vežiojo vandens motociklu, nuo kurio kartą Roma nukrito ir susilaužė ranką, apipylė dovanomis.

Netrukus jis parodė ir įspūdingus savo namus - prabangią pilį su dviem patrankom bokšteliuose, keliais baseinais ir apsauga. Jautęs silpnybę alkoholiui Segaras buvo mėgstamas vietos gyventojų, nes buvo draugiškas ir paprastas.

“Taip, jis turėjo ir mylimą moterį - labai gražią arabę Mitą, - pripažino Roma. - Mita labai pavydėjo, nervinosi, mėtė taures į mane dainuojančią scenoje, o kartą atėjo iš paskos į tualetą ir ėmė man grasinti. Iš nervų, vargšė, net prisigerdavo, bet nejau aš kalta, jei mes su tuo vyru tirpome vienas nuo kito?”

Nori
išmėginti laimę

Ar tai buvo meilė, kuri neturėjo vilčių? Roma susimąstė. Gal jie ir galėjo susituokti, bet... Tai nebuvo įmanoma, nes jis, arabas, turėjo laikytis tradicijų ir pajuto įtakingų šeimos narių spaudimą. Be to, ir Roma abejoja, ar ji galėjo priimti visus jų papročius.

Ar dabar ji viena? Roma šyptelėjo krestelėjusi stilingai nukirptus šviesius plaukus.

“Esu tyra kaip krištolas, - po to pakelia dideles žalias akis. Susimąsto, tarsi pasiryžta. - Yra vienas žmogus. Mums gera. Ne, ne, jis nevedęs, tiksliau, išsiskyręs. Žinomas politikas.”

Dainininkė vėl nutyla. Po to prisipažįsta, kad jis kviečia gyventi kartu. Vienintelę dukrą ištekinusi, tik su jorkšyro terjere Tėja bute gyvenanti moteris nedrąsiai taria: “Gal reikės pabandyti? Nors šiek tiek nejauku. Gal pradžiai mums užteks dviejų savaičių. O jei viskas bus puiku...”

Ir užsisvajoja.

Jau antrus metus laivuose dainuojanti žinoma atlikėja prisipažįsta apie meilę vedusiems vyrams, draugystę su Arvydu Saboniu ir apgailestauja, kad kažkada nesuviliojo Žilvino Žvagulio

Auksiniais Kauno “Žalgirio” laikais itin populiari dainininkė Roma Mačiulytė draugavo su Arvydu Saboniu, Liutauru Čepracku, jos dėmesio siekė turtingi verslininkai, o už vieno JAE emyrato šeicho ji galėjo ištekėti.

Dabar laivuose dainuojanti dainininkė apgailestauja tik dėl to, kad kažkada negundė jai patikusio Žilvino Žvagulio.

“Tampu vis didesne išdykėle, o po keliolikos metų pertraukos bandysiu pagyventi kartu su vyru, labai žinomu politiku”, - prisipažino 49 metų moteris.

Kelte norėjo užsisakyti taksi

“Glorija”, “Patrija”, “Optima”. Tai - ne gėrimų ir ne prekybos centrų, o keltų, plaukiančių iš Klaipėdos į Švedijos Karlshamną bei Vokietijos Kilį, kuriuose dainuoja R.Mačiulytė, pavadinimai.

“Truputį žemės, truputį saulės, truputį laimės visiems pasauly...” - 1981 metais R.Mačiulytės sukurtos dainos žodžiai ir dabar populiariausi jos repertuare. Šią dainą ji sukūrė važiuodama į koncertą, todėl dar neišmoktą, pirmą kartą atliekamos dainos tekstą pasidėjo ant kolonėlių.

“Į Švediją plaukti atsisakiau, nes į Vokietiją plaukia įdomesnė ir turtingesnė publika, - pripažįsta. - Ir jie labai moka linksmintis, atsipalaiduoti.”

Apsaugos vyrų keltų restoranuose reikia, bet dauguma išgėrusiųjų ne agresyvūs, o linksmi. Kaip vienas gerokai įkaušęs vyrukas, kuris kelto restorane primygtinai reikalavo jam užsakyti taksi, o ne, kaip juokavo kiti, sraigtasparnį.

“Kelte siūliau atidaryti sekso reikmenų parduotuvę, nes vyrai ir moterys taip atsipalaiduoja, kad šoka beveik striptizą ir vos nesimyli, - prunkšteli Roma. - Matydama linksmus vaizdus kartais negalėdavau dainuoti ir tik kvatojausi.”

Koncertuoja ir per štormą

Sužinojusi, kad kelte vykusiose Birutės Petrikytės vestuvėse audros metu daugelis keleivių sunkiai išgyveno jūros ligą, pirmajam plaukimui R.Mačiulytė prisipirko vaistų. Tačiau jos nepykino. Vis dėlto štormų metu ji vaikščioja prisilaikydama sienų, o kartą, darydamasi makiažą audros metu, vos neišsidūrė akies.

“Indai laksto, žmonės vaikšto apgraibomis, kolonėles pritvirtiname, ir koncertas vyksta, - šyptelėjo. - Dainuoju pasiremdama į sieną ar už ko nors laikydamasi.”

Kartą ji bandė užlipti į denį, tačiau po akimirkos grįžo atgal. Nejauku. Neįmanoma išsilaikyti, nors galinga stichija žavi. Romos mama jaudinasi, nes jos sūnus - lakūnas, o dukra pradėjo dainuoti kelte.

“Tačiau adrenalinas man patinka, vairuodama už didelį greitį nekart mokėjau baudas, skridau sportiniu lėktuvu, išbandžiau mirties kilpą, kitus akrobatinius viražus, - stebino R.Mačiulytė. - Tiesa, kartą atsidarė lėktuvo liukas, o mane prilaikė tik diržas. Nuo to laiko neskrendu. Užteks.”

Mažos moterys sutvertos meilei

“Save atradau antroje gyvenimo pusėje. Reikia džiaugtis gyvenimu. Man patinka jaustis vaiku”, - tokia tiesa vadovaujasi dainininkė, kurią pačią mama auklėjo griežtai.

Kompleksai dėl ūgio, antsvorio psichologija besidominčios Romos jau nekankina. 160 cm ūgio moteris kažkada svajojo būti ilgakoje šokėja.

“Bet mažos moterys juk sutvertos meilei, ar ne? - blykstelėjo akimis R.Mačiulytė. - Ir per koncertus nuolat sako, kad dainuos ne Roma, o Romutė...”

Pradėjus kalbėti apie meilę ir vyrus dainininkė nusijuokia.

“Su vedusiai vyrais neprasidedu, bet... - skėsteli rankomis. - Mane labai dažnai apgauna. Tačiau man reikia mylėti. Jei tuo metu kažko nemyliu, bent širdyje susikuriu įvaizdį. Vien meilužio neužtenka. Labai svarbu, kad su žmogumi būtų ir apie ką pakalbėti, ir pašėlioti kaip vaikui.”

Roma prisipažino, kad bendravo ne su vienu ir ne dviem vedusiais vyrais. Tačiau sužinojusi teisybę patirdavo šoką.

“Tai ką, gražuoliai, veikiate?!” - kartą į parankę mylimajam įsikibusią Romą užsipuolė įtūžusi moteris. Po akimirkos paaiškėjo, kad tai - jo žmona.

Kartą R.Mačiulytė į kavinę pasikvietė kito mylimojo žmoną ir išsiaiškino teisybę. Jos vyras ilgai persekiojo dainininkę, netgi susipažino su jos kaimynais.

“Kad visi vedę vyrai, parazitai, meluoja, - kvatojasi. - Arba sako, kad nevedę, arba - išsiskyrę.”

Nebesilinksmina iki ryto

Mėgstanti kompanijas, linksmybes ir savų žmonių rate mokanti visiškai atsipalaiduoti moteris tikina, kad dabar jau negali linksmintis iki ryto.

“Ne tie laikai ir ne ta sveikata, - pripažįsta Roma. - Alkoholis - labai rimta problema daugeliui meno žmonių. Save kontroliuoju, nors šią problemą išsprendžiau nelengvai. Jaunystėje buvo sunku sakyti “stop”.

Roma prisipažino, kad anksčiau gerdavo tik iš depresijos.

“Alkoholis tarsi kažką nužudo, širdyje lieka tuštuma. Anksčiau gerdavau nemažai, nes visur vaišindavo. Svarbu pasakyti sau, kad peržengei ribą. Ateini ryte po baliaus ir pažiūrėk į veidrodį - jis niekada nemeluoja, - susimąsto R.Mačiulytė. - Jei sunku, geriau nueiti pas gydytoją ir prašyti vaistų nuo depresijos.”

Jaunystėje gyveno išlaidžiai

Ar depresija kilo dėl “kritimo” žemyn? Roma purto galvą. Tuomet, kai ji atėjo į “Trimitą” ir išgarsėjo, buvo didesnių už ją žvaigždžių: Čeprackas, Miščiukaitė.

“Aš dar kartais kažkur pasirodau, tačiau žinau, kad kai kuriems kolegoms - sunku”, - neabejoja.

Bendraamžių rate R.Mačiulytė su kolegomis pasiguodžia, kad auksiniais laikais gyveno labai išlaidžiai, nors tuomet uždirbdavo daugiau nei gamyklos direktoriai. Mat per vakarą koncertuodavo trijose vietose.

“Gėrėme, valgėme, rengėmės, kaip tik norime, nors į nekilnojamąjį turtą negalėjome investuoti, - guodžiasi. - Džiaugiuosi, kad bent sugebėjau nusipirkti dviejų kambarių butą. Pensija? Net neįsivaizduoju, ar kiek nors gausiu.”  

Sumušė iki sąmonės netekimo  

Pastebėjus, kad išsisuko nuo klausimo apie depresiją, Roma susimąstė. Ji gailisi tik nesėkmingo vedybinio gyvenimo. Pirmą kartą ji susituokė, kai jai buvo 22-eji, o vyrui - 20 metų. Abu kartus santuokoje gyveno labai trumpai: metus ir pusantrų.

“Su manimi nelengva, - pripažįsta, bet tvirtina, kad pirmajam vyrui buvo ištikima. - Vyrams sunku suprasti, kad aš priklausau scenai”.

Antrasis vyras, kurį Roma labai mylėjo ir su kuriuo sutuokė Ričardas Mikutavičius, surado kitą moterį. Tačiau po skyrybų su Roma jis su savo meiluže taip ir nesusituokė.

“Visą gyvenimą į mane žiūri tik jaunesni vyrai”, - kvatojasi. Pokalbio metu Roma nenustygo vietoje, tryško energija.

Antrą kartą depresija buvo užpuolusi, kai grįžtančią namo po koncerto “Čarlstono” restorane ją užpuolė ir iki sąmonės netekimo sumušė ir apiplėšė chuliganai.

“Labai ilgai gulėjau reanimacijoje. Tačiau to nenoriu prisiminti, nenoriu”, - purto galva.  

Bičiuliavosi su žalgiriečiais  

O Liutauras Čeprackas, Arvydas Sabonis? Prieš keliasdešimt metų vieša paslaptis buvo, kad žavi ir dažnai plaukus mėgusi persidažyti dainininkė draugavo su Liutauru ir Arvydu.

“Čeprackas mane globojo, - už save beveik dešimt metų vyresnį, JAV gyvenantį dainininką meiliai prisimena R.Mačiulytė. Paklausta apie žinomą žalgirietį tyli. Po to kukliai tęsia: - Su Arvydu mes geri draugai. Neseniai buvome susitikę Palangoje, buvo įdomu prisiminti senus laikus. Netrukus atėjo dar keli mūsų draugai, jo žmona Ingrida.”

Prunkštelėjusi R.Mačiulytė prisiminė nuotykį, kai kartą dainininkių, šokėjų kompanija su žalgiriečiais ėjo linksmintis į Kauno “Baltijos” viešbutį. Durininkas vyrų neleido.

“Mes - “Žalgirio” krepšininkai”, - šis argumentas jo neįtikino, tačiau kai viešbučio darbuotojo atpažinta R.Mačiulytė žalgiriečius pristatė kaip grupės “Nerija” narius, kelias atsivėrė.

“Gaila, kad kažkada “nekabinau” man patikusio Žilvino Žvagulio, - kalbą apie žalgiriečius nusuko Roma. - Tuomet jis jau buvo laisvas...”  

Beprotiškai įsimylėjo šeichą  

Dar vieną didelę meilę ji išgyveno 1997 metais JAE, kur susipažino su šeichu. Bijojusi arabų, bet koncertavusi prabangiame viešbutyje, Roma atgrasiai reagavo į vieną gerbėją.

“Patrauk tą beduiną, - ji pasakė apsaugos darbuotojui, o šis apgailestavo, kad tai - Adžmano, kuriame ji koncertavo, emyrato šeichas, vienas iš brolių dvynių.

Po koncerto paprašiusi vadybininko, kad jis palydėtų pro atsargines duris ir parvežtų namo, išgirdo, nuveš Segaras.

“Segaras - tai Segaras, o paaiškėjo, kad tai ir buvo įkyrus gerbėjas, - juokėsi Roma. - Jis mane nuvežė į viešbutį, o pakeliui mašinoje sėdėjęs mano kolega prigąsdino, kad dabar išveš mane į dykumą ir...”

Tačiau Segaras buvo labai nuoširdus, paprastas, geraširdis ir šiuolaikinis arabas.

“Taip, mes įsimylėjome vienas kitą, - atviravo moteris apie meilę dešimt metų už ją jaunesniam, tuomet 29 metų šeichui, ir atsiduso: - Įsimylėjome beprotiškai.”  

Konkuravo su arabe  

Svajingai šypsodamasi ji prisiminė, kaip važiavo su Segaru prie jūros ir maudėsi, vilkėdama suknele ir avėdama aukštakulniais. Segaras buvo sužavėtas valiūkišku ir linksmu kaunietės charakteriu, vežėsi į uždraustus paplūdimius, dykumas, vežiojo vandens motociklu, nuo kurio kartą Roma nukrito ir susilaužė ranką, apipylė dovanomis.

Netrukus jis parodė ir įspūdingus savo namus - prabangią pilį su dviem patrankom bokšteliuose, keliais baseinais ir apsauga. Jautęs silpnybę alkoholiui Segaras buvo mėgstamas vietos gyventojų, nes buvo draugiškas ir paprastas.

“Taip, jis turėjo ir mylimą moterį - labai gražią arabę Mitą, - pripažino Roma. - Mita labai pavydėjo, nervinosi, mėtė taures į mane dainuojančią scenoje, o kartą atėjo iš paskos į tualetą ir ėmė man grasinti. Iš nervų, vargšė, net prisigerdavo, bet nejau aš kalta, jei mes su tuo vyru tirpome vienas nuo kito?”  

Nori išmėginti laimę  

Ar tai buvo meilė, kuri neturėjo vilčių? Roma susimąstė. Gal jie ir galėjo susituokti, bet... Tai nebuvo įmanoma, nes jis, arabas, turėjo laikytis tradicijų ir pajuto įtakingų šeimos narių spaudimą. Be to, ir Roma abejoja, ar ji galėjo priimti visus jų papročius.

Ar dabar ji viena? Roma šyptelėjo krestelėjusi stilingai nukirptus šviesius plaukus.

“Esu tyra kaip krištolas, - po to pakelia dideles žalias akis. Susimąsto, tarsi pasiryžta. - Yra vienas žmogus. Mums gera. Ne, ne, jis nevedęs, tiksliau, išsiskyręs. Žinomas politikas.”

Dainininkė vėl nutyla. Po to prisipažįsta, kad jis kviečia gyventi kartu. Vienintelę dukrą ištekinusi, tik su jorkšyro terjere Tėja bute gyvenanti moteris nedrąsiai taria: “Gal reikės pabandyti? Nors šiek tiek nejauku. Gal pradžiai mums užteks dviejų savaičių. O jei viskas bus puiku...”

Ir užsisvajoja.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų