Gimtadienis, sukėlęs ant kojų publiką


2002-12-02
Remigijus JURGELAITIS
Gimtadienis, sukėlęs ant kojų publiką
Šeštadienį Sporto halėje populiarūs muzikantai ir tūkstančiai kauniečių 10 metų jubiliejaus proga sveikino koncertinę agentūrą “Combo”

Jau seniai vienu metu Kauno sporto halėje buvo tiek daug žvaigždžių, kurios žiūrovams atliktų savo populiariausius šlagerius. Pasak renginio vedėjo Arūno Valinsko, tiek lietuviškos popmuzikos žvaigždžių susirinko pasveikinti kone geriausią muzikos agentūrą mūsų šalyje.

Šventėje galėjo dalyvauti visi bilietus įsigiję kauniečiai. Tuo tarpu svečiai sėdėjo prie specialiai jiems serviruotų staliukų, ant kurių stovėjo šampanas, įvairūs vaisiai. Ir bilietus įsigiję kauniečiai, tiesa, už pinigus, galėjo vaišintis alumi, kepta duona, kitokiais tokioms šventėms įprastais užkandžiais.

“Džiaugiuosi, kad į mūsų gimtadienį susirinko tiek daug firmos “Combo” draugų”, - džiaugėsi netikėtai A.Valinsko ant scenos pakviestas koncertinės agentūros vadovas Rimas Kišonas ir pajuokavo, kad tikri draugai visuomet nepraleidžia progos iškrėsti kiaulystę.

Jau koncerto pradžioje žiūrovus stebino neįprasti halės palubėje skraidančių kaskadininkų triukai ir fejerverkų bei lazerių šou. Daugelis žiūrovų labai susidomėjo koncertą pradėjusia dainuojančia mergaite ir ant scenos “siaučiančiais” pripučiamais žaislais.

Ko gero, labiausiai žiūrovai palaikė Stasį Povilaitį, pastaruoju metu vaikiškų motyvų kupinas dainas pradėjusią dainuoti atlikėją Gintarę Karaliūnaitę, klaipėdiečius “B’Avarus” ir “Geltona” atlikėjus.

Publiką ant kojų sukėlė tik su arkliu į halę atriedėjęs Virgis Stakėnas, kuris uždainavo “Kelelį tolimą”. Susirinkę žiūrovai kartu su kantri atlikėju ne tik dainavo populiarios dainos priedainį, bet ir emocingai lingavo bei prašė biso.

Šventinį koncertą filmavo Lietuvos televizija. Daugiau nei tris valandas trukusį šou Lietuvos televizija ketina rodyti net du vakarus.

Po įspūdingo koncerto muzikantai ir firmos “Combo” partneriai gimtadienį šventė muzikos klube “Combo”.