Akcija "Susitikimo vieta"


2007-02-09
Akcija

* “Sveikas, mano mylimasis, trisdešimtmeti Ąžuoliuk. Sveikinu Tavo gimtadienio ir artėjančios šv.Valentino dienos proga. Labai džiaugiuosi, kad mes kartu jau beveik šešeri metai, turime du nuostabius meilės kūrinėlius. Niekada nepamiršiu Tavo siurprizo, kai vasario 14-ąją netikėtai grįžai iš Milano ir... išskridome į Paryžių. Nepamiršiu, kai atsiuntei į darbovietę dėžę su nuostabia, gyva dovana - ta, apie kurią svajojau nuo vaikystės. Myliu Tave, džiaugiuosi Tavimi, būsiu su Tavimi visą gyvenimą. Žinau, kad šiuo laišku Tave irgi nustebinsiu. Neabejoju, kad nuostabiais siurprizais vienas kitą stebinsime visą gyvenimą. Raselė-Triušelė.”

* “Virgi, vasario 14-ąją 18 valandą Tave kviečiu į mūsų pamėgtą Vilniaus restoraną. Dar nesveikinu su artėjančia meilės diena - tam mes dar turėsime galimybę kitą trečiadienį. Tačiau šis laiškas tegul būna įžanga: bučiuoju tave, pasiilgau. Džiaugiuosi, kad tą lemtingą rugsėjo dieną grįžau į darbą ir... sutikau tave. Vaida S.”

* “Sauliau, susitikome praėjusį šeštadienį, apie 22 valandą, prie klubo “Latino”. Tu aukštas, tamsiaplaukis vyrukas, tą vakarą vilkėjai juodu puspalčiu. Rengeisi kažkur važiuoti, tačiau pamatęs mane sustojai ir pasisveikinai. Ir taip prakalbėjome penkiolika minučių. Mane ragino draugės, tau skambino taksi sėdintys draugai. Sutarėme išgerti kavos kitą dieną. Užsirašei mano telefono numerį. Bet įvyko didžiausia kiaulystė. Tik vėliau suvokiau, kad Tau palikau seną ir, deja, jau negaliojantį telefono numerį. Visam savaitgaliui sugadinau sau nuotaiką. Tačiau tikiuosi, kad tu skaitai šį skyrelį, o artėjančios šv.Valentino dienos proga mane pamalonins stebuklas: tu atsiliepsi arba draugai Tau parodys šią žinutę. Tikiuosi, kad pameni šviesiaplaukę merginą su juoda kepuraite, vilkėjusią juodu paltuku. Dariui palieku savo koordinates ir tikiuosi sulaukti tavo skambučio arba elektroninio laiško. Diana.”

* “Miela Auguste T. Sveikinu artėjančios šv.Valentino dienos proga. Tegul tai Tau būna nuostabus siurprizas: žinau, kad skaitai “akciją”, pasišaipai, todėl nutariau Tave nustebinti. Vasario 14 dieną Tau tereikia pasiimti asmens dokumentus, kosmetiką, kitus būtiniausius daiktus ir 6 valandą ryte būti pasirengusiai kelionei į oro uostą. Nepamiršk, kad skysčių su savimi į lėktuvo saloną imti negalima. Kur skrisime? Tebūna tai dar vienas siurprizas. Trečiasis siurprizas - lėktuve. Tave mylintis vyras - Dainius B.”

* “Susitikome vasario 6 dieną, antradienį, apie 14 valandą prie Šilainių poliklinikos. Tu tamsiaplaukis vyras su itališka barzdele. Tą dieną vilkėjai rudu paltuku, avėjai juodais batais. Negaliu pamiršti Tavo skvarbaus žvilgsnio. Mūsų akys susitiko, kai aš ėjau į polikliniką, o tu gatvės link. Prasilenkiant nusišypsojome vienas kitam. Prasilenkus atsisukau: Tu taip pat atsisukai ir pažiūrėjai į mane. Abu vėl nusišypsojome, bet neužkalbinome. Jei dar pameni tamsiaplaukę merginą, kuri vilkėjo baltais kailinukais, norėtum su ja susipažinti ir išgerti žalios arbatos, prašau paskambinti Dariui: jam palieku tik tau skirtą telefono numerį. V.”

Laiškelius į akciją “Susitikimo vieta” galima ne tik siųsti adresu: Vytauto pr. 27 ar atnešti į “Kauno dienos” redakciją, 2 aukštą, 204 kabinetą, bet ir siųsti elektroniniu paštu d.selenis@kaunodiena.lt