„Alytaus“ nesėkmių serija toliau tęsiasi

Jau šeštąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė ir į devintąją poziciją turnyro lentelėje smuktelėjo "Alytaus" klubas, kuris trečiadienį savo žiūrovų akivaizdoje 80:93 (20:30, 20:24, 23:16, 17:23) pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiam Panevėžio "Techasui", rašo Krepsinis.net.

Panevėžiečiai šiose rungtynėse nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą ir didžiąją laiko dalį dominavo aikštėje. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkams, po šešių Vytauto Tatarūno taškų, buvo pavykę sumažinti deficitą iki keturių taškų (61:65), tačiau "Techasas" kėlinį baigė atkarpa 5:2 ir vėl šiek tiek atitolo - 70:63.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams nepavyko kiek rimčiau pakovoti dėl pergalės. Likus žaisti tris minutes, "Techasas" jau turėjo septyniolikos taškų persvarą (89:72), o rungtynes laimėjo 93:80.

"Alytus": R.Adomavičius 18 (11 atk. kam.), S.Kazevičius 16 (baudos 6/6), Ž.Urbonas 14 (8 atk. kam.), V.Tatarūnas ir M.Janišius - po 10, N.Varnelis 6.

"Techasas": D.Boldsas 18 (dvitaškiai 8/11), P.Williamsas (9 atk. kam.) ir Ch.Hillas - po 15, P.Staškūnas (10 atk. kam.) ir A.Stašaitis - po 13, D.Griškėnas 7.

Šiame straipsnyje: krepšinisTechasas