NBA: pergalingas metimas aidint sirenai ir dviejų pratęsimų trileris

J.R.Smitho dvitaškis aidint finalinei Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynių sirenai išplėšė pergalę Niujorko „Knicks“ (21/8) klubui, kuris svečiuose 99:97 (27:29, 27:15, 22:32, 23:21) palaužė Fynikso „Suns“ (11/18) komandą.

Antrąją vietą Rytų konferencijoje užimančiam Niujorko klubui 27 taškus surinko J.R.Smithas (dvitaškiai 11/23), 23 – Jasonas Kiddas (6 atk. kam., 8 rez. perd.), po 14 – Tysonas Chandleris (12 atk. kam.) ir Chrisas Copelandas.

Reikia pažymėti, jog „Knicks“ klube nežaidė nei Carmelo Anthony, nei Amare'as Stoudemire'as, nei Rasheedas Wallace'as, nei Raymondas Feltonas.

Aikštės šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Jaredas Dudley, kurio sąskaitoje 36 (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 5/8, baudos 9/9) taškai ir 5 atkovoti kamuoliai.

13 taškų tryliktąją vietą Vakarų konferencijoje užimančiai „Suns“ komandai, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės, pridėjo Marcinas Gortatas (9 atk. kam.), po 11 – Shannonas Brownas ir Sebastianas Telfairas, 10 – Michaelas Beasley (7 atk. kam.).

Atlantoje - du pratęsimai

Įspūdingose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse pergalę iškovojo Atlantos „Hawks“ (17/9) klubas, kuris namuose po dviejų pratęsimų 126:119 (28:13, 22:32, 31:17, 20:39, 7:7, 18:11) palaužė Detroito „Pistons“ (9/22) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai galėjo laimėti ir paprasčiau, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1,8 sekundės Alas Horfordas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir sugebėjo tik išlyginti rezultatą – 101:101.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje jau Detroito komanda turėjo puikią progą švęsti pergalę, bet vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Willas Bynumas likus penkioms sekundėms visiškai laisvas nepataikė iš po krepšio.

Antrojo pratęsimo metu aikštėje jau dominavo trečioje pozicijoje Rytų konferencijoje žengiantis Atlantos klubas, kuris iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojams 31 tašką pelnė Joshas Smithas (10 atk. kam., 6 rez. perd.), 22 – A.Horfordas (10 atk. kam.), 18 – Louisas Williamsas (8 atk. kam., 7 rez. perd.), 17 – Jeffas Teague (11 rez. perd.), 16 – Anthony Morrow.

Dvyliktąją poziciją Rytų konferencijoje užimančiame Detroito klube išsiskyrė W.Bynumas (31 tšk.), Rodney Stuckey (16 tšk. ir 11 atk. kam.), Andre Drummondas (16 tšk. ir 12 atk. kam.), Tayshaunas Prince'as (14 tšk. ir 7 atk. kam.), Charlie Villanueva (14 tšk. ir 7 atk. kam.) bei Gregas Monroe (10 tšk.).