Marselyje – N. Kyrgioso ir L. Pouille pergalės

Trečiadienį Prancūzijoje paaiškėjo keletas pirmųjų „Open 13 Marseille“ ketvirtfinalio dalyvių.

Nesunkią pergalę pirmenybių starte iškovojo skandalingasis australas Nickas Kyrgiosas bei ketvirtasis pagal skirstymą kortų šeimininkas Lucasas Pouille.

Australas rezultatu 6:4, 6:2 nugalėjo Maleką Jazirį, o prancūzas per pusantros valandos trukusią kovą įveikė Aljazą Bedene 7:5, 7:5.

N.Kyrgiosas dalyvauja vos antrame ATP turnyre šiemet, o „Australian Open“ pirmenybėse jis patyrė netikėtą nesėkmę prieš italą Andreasą Seppį. Tai buvo vos septintasis tenisininko mačas šį sezoną bei penktoji pergalė.

Tuo tarpu L.Pouille šis sezonas kol kas klostosi itin nesėkmingai. Prancūzas per penkis mačus iškovojo vos dvi pergales, o pirmame etape krito turnyruose Roterdame bei tame pačiame „Australian Open“.

Dar vieną bilietą į ketvirtfinalį trečiadienį laimėjo šeštasis pagal skirstymą Richardas Gasquet. Jis 7:5, 6:2 nugalėjo Rusijos tenisininką Michailą Južną. Gilles'į Simoną taip pat išvysime tarp aštuonių stipriausių pirmenybių tenisininkų, nes jam pavyko iškovoti pergalę 6:2, 2:6, 6:3 prieš tautietį Julieną Benneteau.

Trečiąją varžybų dieną paskutinį kelialapį į aštuntfinalį iškovojo rusas Danilas Medvedevas. Jis pateikė staigmeną ir pabaigė aštuntosios turnyro raketės Benoito Paire pasirodymą šiame turnyre rezultatu 5:7, 7:5, 7:6 (7:4).

Į „Open 13 Marseille“ turnyro ketvirtfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei beveik 18 tūkst. eurų piniginę premiją.