D. Stagniūnui per pasirodymą Sočyje suplyšo kelnės, Lietuvos pora liko 17-oje vietoje

Uždeganti melodija Jameso Bondo tema tapo Lietuvos ledo šokėjų koziriu. Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas Sočio olimpinėse žaidynėse šįvakar atliko laisvąją programą.

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo šokių ant ledo varžybose debiutavusi Lietuvos pora 22-jų metų Isabella Tobias ir 28-erių Deividas Stagniūnas užėmė septynioliktąją vietą.

Uždeganti melodija Jameso Bondo tema tapo Lietuvos ledo šokėjų koziriu. I.Tobias ir D. Stagniūnas Sočio olimpinėse žaidynėse šįvakar atliko laisvąją programą. "Iceberg“ arena prapliūpo aplodismentais, kai mūsų šalies atstovai baigė šokį, pastatytą pagal „Skyfall“ kino filmo garso takelį.

Per pasirodymą neapsieita be kuriozo – D. Stagniūnui atliekant paskutinį pakėlimą suplyšo kelnės.

22 metų I.Tobias ir 28 metų jos partneris po trumposios programos buvo 17-oje vietoje.

Pirmadienį Lietuvos čiuožėjų laisvoji programa įvertinta 82,60 balo (18-a vieta), o iš viso surinkęs 139,0 balus mūsų šalies duetas sugebėjo aplenkti Kanados, Vokietijos ir Australijos čiuožėjus.

Šiuo pasirodymu I.Tobias ir D.Stagniūnui nepavyko pagerinti geriausio šių metų lietuvių pasirodymo - debiutantės devyniolikmetė Agnės Sereikaitės, kuri užėmė šešioliktąją vietą greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1500 m varžybose, rezultato.

Aukso medalius šokių ant ledo varžybose atliko Vankuveryje sidabrą iškovoję pasaulio čempionai amerikiečiai 27-erių Meryl Davis ir 26-erių Charlie's White'as (195,52 balo), net 4,51 balo aplenkę olimpinių čempionų titulus gynusius planetos vicečempionus kanadiečius Tessą Virtue ir Scottą Moirą.

Bronzos medaliai atiteko Rusijos porai Europos vicečempionams Jelena Iljinych ir Nikitai Kacalapovui (183,48 balo), o vos prieš mėnesį Senojo žemyno pirmenybėse triumfavęs Italijos duetas Anna Cappelini ir Luca Lanotte - tik šeštas: