„Teismas neįžvelgė pagrindo teigti, kad taikoma nuosavybės teisių apribojimų apimtis šioje tyrimo stadijoje yra neproporcinga ir mažintina“, - rašoma teismo pranešime spaudai.
Anksčiau tokį pat sprendimą priėmė žemesnės instancijos Vilniaus miesto apylinkės teismas.
Teismo atstovė spaudai BNS sakė, kad buvęs politikas prašė nuimti areštą per kratas namuose rastiems pinigams.
Prašymą atmetė ir žemesnės instancijos teismas
Anksčiau skelbta, kad E.Masiulio namuose pernai gegužę pareigūnai rado ir paėmė 250 tūkst. eurų. Todėl įtarimai jam pateikti ne tik dėl kyšininkavimo ir prekybos poveikiu, bet ir neteisėto praturtėjimo.
Dėl teisėsaugos areštuotų pinigų iš pradžių įtariamasis kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą. Tačiau šis teismas vasario 15 dieną prašymą grąžinti pinigus atmetė.
E.Masiulis kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą. Jo skundą teisėjas Ernestas Rimšelis trečiadienį nagrinės rašytinio proceso tvarka, šalims nedalyvaujant.
„Skundžiasi, kad visus pinigus areštavo. Detalių teisėjas neleidžia atskleisti. Prašo nuimti areštą per kratas namuose rastiems pinigams“, – BNS sakė teismo atstovė spaudai Raimonda Jagminaitė.
Ji nedetalizavo, kokia suma nurodoma E.Masiulio skunde.
Prokuratūra yra skelbusi, jog teisėsauga tiria įtarimus, kad pas tuometinį parlamentarą E.Masiulį buvo rasta didelė suma, kurią galbūt perdavė verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis.
„Yra įtarimų, kad pas gerbiamą Seimo narį E.Masiulį rasta didelė pinigų suma. Jos šaltinis yra R.Kurlianskis“, – žurnalistams yra sakęs prokuroras Justas Laucius. Pasak prokuroro, tyrime figūruoja 106 tūkst. eurų suma.
Teisėsauga įtaria, kad E.Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento R.Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.
E.Masiulis savo kaltę neigia - jis pateikė versiją, kad pinigus iš R.Kurlianskio gavo kaip paskolą. Sulaukęs įtarimų E.Masiulis pasitraukė iš politikos.
Naujausi komentarai