Palangoje duris atvėrę siaubo namai ir muziejus siūlo galimybę pažvelgti tiesiai savo baimėms į akis. Jau atsirado norinčiųjų apsistoti viename kambaryje su Fredžiu Kriugeriu ar vampyrais.
Siaubo namų įkūrėjas ir šeimininkas Sergejus prisipažino įgyvendinęs seną svajonę: „Daug mąsčiau apie žmonių silpnybes. Dabar pramogų industrija pasirengusi patenkinti bet kokius malonumų troškimus, tačiau fobijos – dar neišnaudota sritis. Noriu, kad žmonės susidurtų su baimėmis ir paliktų jas šiame name“.
Siaubo namai ir muziejai labai populiarūs Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur Helovino šventė tiesiog garbinama. Palangoje duris atvėrusios analogiškos įstaigos artibutika atkeliavo iš už Atlanto. Siaubo namų įkūrėjas šypsodamasis prasitarė, kad muitinėje krovinys buvo sukėlęs nemažą sumaištį.
Dar vienu nuotykiu tapo siaubo namo prižiūrėtojų paieška. Pasiūlymu buvo susigundę net keli žmonės, užsiregistravę Darbo biržoje, tačiau išvydę vietą, kurioje tektų dirbti, išsyk pasipustė padus.
Košmarų personažai apsigyveno vos keliasdešimties metrų atstumu nuo bažnyčios. „Daugelis teiraujasi, kaip jaučiuosi dėl savotiško moralinio konflikto – kai gėris ir blogis yra visiškai šalia vienas kito. Manau, kad aplinkybės susiklostė gan logiškai. Juk pati bažnyčia kadaise baugindavo žmones demonais, velniais, piktosiomis dvasiomis ir pragarais“, – samprotavo Sergejus.
Išdrįsę įžengti pro duris lankytojai gali išvysti kultiniais jau tapusių siaubo filmų personažus, kruvinos inkvizicijos įrangą. Mistinės kelionės klaidžiais koridoriais metu gūžtis verčia skausmingos dejonės ir klyksmai.
Aštrių pojūčių mėgėjams siūloma apsistoti viename iš svečiams skirtų kambarių. Privaloma sąlyga – naktį nevalia išjungti garsų ir šviesos efektų. Užsakymų jau yra, atsirado netgi drąsuolių, norinčiųjų siaubo name atšvęsti mergvakarį.
Naujausi komentarai