Serbai Europos čempionate išliko nepralaimėję

Puikią sportinę formą Europos čempionato B grupėje ir toliau demonstruoja Serbijos rinktinė, kuri ketvirtojo turo rungtynėse 75:64 (17:10, 21:18, 19:13, 23:18) įveikė vietą antrajame etape taip pat jau turinčius Vokietijos (2/2) krepšininkus ir pirmenybėse išliko nepatyrę pralaimėjimo kartėlio.

Pirmadienį dėl pirmosios vietos B grupėje serbai susigrums su taip pat dar nepralaimėjusiais Prancūzijos krepšininkais.

Lemiamą persvarą Serbijos krepšininkai įgijo trečiojo ketvirčio viduryje, kai po Nenado Krstičiaus dvitaškio su pražanga Serbijos krepšininkai įgijo šešiolikos taškų pranašumą - 51:35. Dar iki lemiamo kėlinio pradžios Serbijos rinktinės persvara pasiekė šešiolikos taškų ribą (57:41), o per paskutines dešimt minučių Dirko Nowitzkio kompanijai viso deficito panaikinti jau nepavyko.

Po D.Nowitzkio tikslių metimų serijos Vokietijos komandos atsilikimas buvo sumažėjęs iki šešių taškų (56:62), o po Steffeno Hamanno tritaškio ir iki penkių (59:64), Duško Savanovičius tiksliomis atakomis sužlugdė visas vokiečių viltis pakovoti dėl pergalės šiame mače.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos gynėjas Aleksandras Rašičius per 25 minutes surinko 5 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/3) taškus

Serbija: D.Savanovičius 18 (tritaškiai 4/4), N.Krstičius 15, M.Teodosičius 12 (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

Vokietija: D.Nowitzkis 25 (6 atk. kam.), H.Schaffartzikas 11, Ch.Kamanas (11 atk. kam.) ir S.Hamannas - po 10.

Šiame straipsnyje: Eurobasket 2011krepšinis