VTB: „Lietuvos rytas“ nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“

Pergalingai 2011-2012 metų VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliarųjį sezoną pradėjo LKL vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas".

Antradienį pirmosiose devynių ekipų B grupės turnyro rungtynėse „Lietuvos ryto“ krepšininkai svečiuose 78:71 (22:19, 20:19, 20:14, 16:19) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) komandą.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Tyrece'as Rice'as, 14 - Lawrence'as Robertsas, 11 - Steponas Babrauskas, 10 - Renaldas Seibutis.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Lionelis Chalmersas, Ali Traore (po 15 tšk.), K.C. Riversas (14 tšk.) ir Sergejus Bykovas (12 tšk.).

Nesėkme VTB Vieningosios lygos sezoną pradėjo praėjusių pirmenybių finalininkas Jono Kazlausko treniruojamas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku ir Darjušu Lavrinovičiumi. CSKA krepšininkai pirmadienį išvykoje 81:83 (20:18, 19:21, 21:15, 21:29) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ (abi Rusija) ekipai.

D. Lavrinovičius į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 27 su puse minutės (27:36) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, visus 4 tritaškius, bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

R. Šiškausko sąskaitoje - 12 taškų, 2 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei rezultatyvus perdavimas. Per 29 su puse minutės (29:37) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6, abu dvitaškius bei abu baudų metimus.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininkus svečių gretose žaidė tik po 15 taškų pelnę Milošas Teodosičius, Aleksandras Švedas bei pirmąsias rungtynes sezone žaidęs Andrejus Kirilenka.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Patrickas Beverley (22 tšk.), Yotamas Halperinas, Valerijus Lichodejus (po 12 tšk.) ir Miha Zupanas (10 taškų).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

7. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)           0 0 0   0:0   0
7. Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija)         0 0 0   0:0   0
7. Nymburko ČEZ (Čekija)                     0 0 0   0:0   0

Šiame straipsnyje: VTBLietuvos rytas