Sostinėje virė dramatiška NLRL čempionato kova

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje vis labiau įsibėgėja Elektrėnų „Strangers SC", kuri be didesnių problemų susitvarkė su Kauno „Monstrais“ rezultatu 11:4 (3:0, 4:3, 4:1) ir priartėjo per vieną žingsnį prie konferencijos lyderių.

Elektrėnų klubas greitai įgijo persvarą ir pirmavo dvikovoje 3:0, antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai sušvelnino skirtumą iki dviejų įvačių, tačiau „Strangers SC“ greitai pabėgo nuo varžovų ir įgijo saugų pranašumą.

Elektrėniškiai priartėjo prie konferencijos lyderių Kauno „Bizonų“, kurie žengia be pralaimėjimų.

„Strangers SC“ – „Monstrai“ 11:4 (3:0, 4:3, 4:1).

„Strangers SC“: R.Ramaška 4, R.Tauras, V.Januškauskas po 3, M.Stančiauskas po 1 įvartį.

„Monstrai“: L.Balutis, A.Voronovas, T.Ežerskis, D.Palkauskas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Naujasis Rytų lyderis – „Meteoras“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę iškovojo iš konferencijos lyderiais tapo Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai. Sostinės ekipa rezultatu 9:2 (2:0, 3:2, 4:0) nugalėjo Vilniaus „Lokius“  pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Meteoras“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 2:0, varžovai bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau „Lokiams“ pavyko tik kuriam laikui pristabdyti „Meteoro“ puolimą. Trečiajame kėlinyje „Meteoras“ pelnė net 4 įvarčius be atsako iš šventė nesunkią pergalę.

Po pergalės „Meteoras“ kartu su Vilniaus „Ice wind“ pirmauja Rytų konferencijoje.

Šiame straipsnyje: NLRLvilkailokiai