Rusijos krepšininkės po sunkios kovos nugalėjo korėjietes

Sunkią pergalę Pekine iškovojo Rusijos krepšininkės, kurios A grupės rungtynėse tik po labai atkaklios kovos 77:72 (24:15, 13:20, 21:24, 19:13) palaužė Korėjos rinktinės pasipriešinimą.

Mačo pradžia rusėms nieko blogo nežadėjo. Rusijos krepšininkės jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (24:14), tačiau kur kas sėkmingiau sužaidusios antrąjį kėlinuką Korėjos žaidėjos sumažino savo atsilikimą iki taškų (34:37).

36-ąją mačo minutę dvitaškį pataikiusi Mi-Sun Lee buvo išvedusi į priekį Korėjos rinktinę (69:66), tačiau mačo pabaigą šaltakraujiškiau ir tiksliau sužaidusios rusės iškovojo sunkią pergalę.

Rusijos rinktinė, kuriai tai buvo antroji pergalė, kitas rungtynes žais su dar nė vienos pergalės neiškovojusiomis baltarusėmis. Tuo metu korėjietės susitiks su Australijos komanda.