Naudingiausias Eurolygos aštuntojo turo žaidėjas - M. Teodosičius

Prastai sezoną pradėjęs Maskvos CSKA komandos įžaidėjas Milošas Teodosičius tapo naudingiausiu Eurolygos aštuntojo turo krepšininku.

Serbas surinko 25 naudingumo balus, o CSKA svečiuose 97:89 įveikė Bambergo „Brose Baskets“, rašo tritaskis.lt.

M.Teodosičius per 34 minutes įmetė 19 taškų (4/4 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, bet 4 kartus pažeidė taisykles.

Antrą vietą užėmė Luka Zoričius , kuris surinko 33 naudingumo balus, bet neišgelbėjo Malagos „Unicaja“ nuo nesėkmės prieš Sienos „Montepaschi“ rezultatu 72:91.

Puolėjas rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 29 taškus (11/13 dvit., 7/10 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas ir dukart pats pažeidė taisykles.

Laipteliu žemiau žengia 25 naudingumo balus surinkęs Bracey Wrightas , kurio atstovaujama Zagrebo „Cedevita“ 73:81 pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

Gynėjas į turkų krepšį per 38 minutes įmetė 24 taškus (6/8 dvit., 3/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau prarado 5 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.