Ispanijoje - itin kovingos „Real Betis“ ir „Athletic“ lygiosios

Ispanijoje sužaistos paskutinės „La Liga“ pirmenybių XX turo rungtynės tarp Sevilijos „Real Betis“ ir Bilbao „Athletic“ komandų.

Kovingos rungtynės, kuriose buvo parodytos net aštuonios geltonos kortelės baigėsi taikiai 1:1.

Vos 2 mačo minutę „Real Betis“ žaidėją baudos aikštelės pakraštyje pargriovė „Athletic“ vartininkas Gorka Iraizos. Arbitras nedvejodamas vartininkui parodė geltoną kortelę ir į „Athletic“ vartus paskyrė 11 m. baudinį, kurį tiksliai realizavo Rubenas Castro.

Besibaigiant pirmam kėliniui, vienas „Athletic“ lyderių Aritzas Adurizas po „Real Betis“ gynėjų klaidos atsidūrė vienas prieš vartininką ir per šį lengvai permetė kamuolį - 1:1.

Antrame kėlinyje, kaip ir pirmame, parodytos dar keturios geltonos kortelės, o progų turėjo abi ekipos, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

„Real Betis“ stipriausiame Ispanijos futbolo divizione išsaugojo 4 vietą (35 tšk.), tuo tarpu „Athletic“ rikiuojasi 14-oje pozicijoje (22 tšk.).

Ispanija, „La Liga“  XX turas:

Sevilijos „Real Betis“ 1 - 1 Bilbao „Athletic“

• 2' [1 - 0] R.C. Martin (iš 11 m. baudinio)
  • 41' [1 - 1] A. Aduriz

Šiame straipsnyje: Real Betis"Athletic"Ispanija