„CSKA“ laimėjo Rusijos taurę

Sekmadienį Rusjijoje vyko šalies taurės finalas, kuriame susitiko Maskvos „CKSA“ ir „Alania Vladikavkaz“ komandos. Po rungtynių taurę virš savo galvų galėjo kelti „CSKA“, nes ši komanda šventė pergalę rezultatu 2-1.

„CSKA“ į priekį išsiveržė jau 13-ą mačo minutę, kai įvartį pelnė afrikietis Seydou Doumbia. Visgi jau po dešimties minučių „Alania“ rezultatą išlygino, kai įvartį pelnė Danilo Montecino Neco.

Nors iki pirmojo kėlinio abu klubai dar progų susikūrė, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių daugiau niekas neįmušė ir į pertrauką klubai patraukė esant lygiam rezultatui.

Tačiau 69-ą minutę Seydou Doumbia pelnė savo antrąjį įvartį ir kaip paaiškėjo, jis buvo lemiamas. Daugiau įvarčių šiose rungtynėse niekas nepelnė ir „CKSA“ galėjo švęsti pergalę.

Maskvos klubas per visą savo klubo istoriją laimėjo šeštą šalies taurę. Priminsime, kad šiame sezone Rusijos pirmenybes laimėjo Sant Peterburgo „Zenit“.

„CKSA Moscow “ 2 – 1 „Alania Vladikavkaz“
13‘ [1 – 0] Seydou Doumbia
23‘ [1 – 1] Danilo Montecino Neco
69‘ [2 – 1] Seydou Doumbia

Šiame straipsnyje: futbolo klubas CSKA