Čekijos komandos pergalė mišrių dvejetų tradiciniame teniso turnyre

Australijoje tęsiasi tradicinis aštuonių mišrių komandų „Hopmano taurės“ teniso turnyras, kurio dalyviai dvejose grupėse varžosi dėl vietos finale.

Antrą pergalę iš eilės keturių ekipų A grupėje iškovojo bei vienvalde lydere tapo favorite laikoma Čekija, 3:0 sutriuškinusi nugalėtojos titulą ginančią bei galimybę į finalą iškopti praradusią JAV rinktinę:

Čekija - JAV       3:0
Petra Kvitova - Bethanie Mattek-Sands 6:2, 6:1;
Tomaš Berdych - Mardy Fish 6:3, 6:3;
P. Kvitova/T. Berdych - B. Mattek-Sands/ M. Fish 6:3, 7:5.

Pirmą pergalę A grupėje iškovojo Bulgarijos ekipa, 2:1 privertusi pasiduoti pirmą nesėkmę patyrusią Danijos komandą:

Bulgarija - Danija 2:1
Cvetana Pironkova - Caroline Wozniacki 5:7, 6:4, 2:6;
Grigor Dimitrov - Frederik Nielsen 7:6 (7:5), 6:2;
C. Pironkova/G. Dimitrov - C. Wozniacki/F. Nielsen 3:6, 6:4, 10:1.

Turnyro B grupės nugalėtoją bei antrąjį finalo dalyvį lems po dvi pergales turinčių Ispanijos ir Prancūzijos tenisininkų mačas.

Pernai pagrindinį „Hopmano taurės“ turnyro prizą šeštą kartą iškovojo JAV tenisininkai, finale 2:1 privertę pasiduoti belgus.

Šiame straipsnyje: tenisas