Aršūs Graikijos klubų aistruoliai neleido baigti rungtynių

Kaip ir laukta, Graikijos futbolo čempionato rungtynėse tarp mirtinų varžovų – Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjaus „Olympiacos“ klubų neišvengta incidentų.

Dėl įvykių tribūnose teisėjas keletą kartų stabdė rungtynes. O užsitęsęs policijos ir aistruolių konfliktas, antrojo kėlinio pradžią nukėlė 45 minutėms. Chuliganai degino kėdes, į policininkus mėtė butelius su padegamuoju skysčiu, akmenis, kitus daiktus. Tramdydami minią, teisėtvarkininkai panaudojo ašarines dujas. Sulaikyta daugiau nei 60 tvarkos pažeidėjų.

Ugniagesių automobiliai, kad gesintų ugnį tribūnose, įvažiavo į pačią futbolo aikštę.

Vis dėlto, rungtynėse nenuaidėjo finalinis švilpukas. Pirmaujant „Olympiacos“ ekipai 1:0, varžybos buvo visiškai sustabdytos likus iki jų pabaigos 9 min.

Šiame straipsnyje: PanathinaikosOlympiacos