Kelią į Kauno oro uostą sutvarkys laiku?

Penktadienį prasideda 35 dienų iššūkis, kai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto bus nukreipiami į Kauną. Kelią tvarkantys darbininkai tikino, kad jei leis orai, penktadienį eismas abiem kryptimis vyks sklandžiai.

Darbus koreguoja lietus

Likus mažiau nei parai iki Vilniaus oro uosto uždarymo, kelias į Kauno oro uostą vis dar atrodė kaip statybų aikštelė. Joje sukiojosi ryškiaspalvėmis liemenėmis apsirengę darbininkai. Kelininkai tikino, kad dedami paskutiniai taškai, o penktadienį ant važiuojamosios kelio dalies neliks jokios technikos. Ji persikels į šaligatvius, kurių iki liepos 14-osios termino sutvarkyti nespėta.

"Kaip Lietuvos automobilių kelių direkcija pageidavo, ketvirtadienis – paskutinė darbo diena. Danga jau paklota, vyksta ženklinimo darbai, vietomis pašluojamas kelias, statomi kelio ženklai. Manau, kad kelininkų penktadienio ryte visiškai nebebus. Jei lis, linijos bus braižomos naktį, nes tada prognozuojama, kad bus giedra. Jei nelis, baigsime anksčiau", – sakė darbus atliekančios bendrovės "Lemminkainen" komercijos direktorius Nerijus Žėkas.

Šiai bendrovei pavesta tvarkyti kelią nuo Kauno iki Karmėlavos. Vadovas tikino, kad kelio bus paženklinta net daugiau, nei buvo planuota.

Jei lis, linijos bus braižomos naktį, nes tada prognozuojama, kad bus giedra. Jei nelis, baigsime anksčiau.

Paskutiniai akcentai

Šiandien "Kauno tiltų" darbininkai pačioje Karmėlavoje taip pat atliko baigiamuosius asfaltavimo darbus, ženklino dangą.

"Paisome orų sąlygų, tačiau darbai vykdomi pagal grafiką ir kelių techniką nuo važiuojamosios dalies patrauksime vos pabaigę įsipareigojimus. Darbus Karmėlavos kelio ruože "Kauno tiltai" planavo užbaigti liepos 14-osios naktį. Užtikriname, kad eismas dviem eismo juostomis vyks skandžiai, o vairuotojai ir keleiviai nepatirs trukdžių", – žadėjo "Kauno tiltų" atstovė Giedrė Samulionytė-Lekavičienė.

Gyventojams kelia abejonių

Karmėlavoje sutikti vietos gyventojai ir pro šalį važiavę vairuotojai vieningai tikino, kad kelio, vedančio į oro uostą, darbai tikrai apsunkins visą eismą ir automobiliai judės dar lėčiau. Žmonės daug vilčių neturėjo, kad iki penktadienio kelininkai visiškai spės atlaisvinti atkarpą nuo Kauno iki oro uosto.

"Tikrai nespės, bus kaip dabar: automobiliai vos pravažiuoja, būna, užsikemša viskas", – skundėsi vietos gyventojas Kostas.

"Nežinia, kaip čia bus viskas tas dienas. Man šiandien į paštą reikėjo, tai per tuos traktorius pasukti negalėjau, teko toliau važiuoti ir apsisukti, toliausiai automobilį pastatyti ir ateiti. Rekomenduoja važiuoti su viešuoju transportu, nes dabar nėra net kur pastatyti. Tikrai tragedija, bus sunku", – sakė dirbančius kelininkus stebėjusi Virginija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kostas gyventojas

Kostas gyventojas portretas
Kaunas netenka keleivinio oro uosto nes po Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos kurios kaina 26 milijonai eurų Karmėlavos oro uostas kurio rekonstrukcijos kainuos tik 6 milijonai euru priims tiktai krovinius keleivių skrendančių iš Kauno, o Vilniaus oro uostas skraidins tiktai keleivius iš visos Lietuvos, keleiviai iš Kauno važiuos į Vilniaus oro uosta taksi... "

Psichozė

Psichozė portretas
Žmonės, baikit tą vilniečių ir žurnalistų sukeltą psichozę. Padarys tą kelią, bus šaligatviai, veiks oro uostas, skraidys lėktuvai, nebus spūsčių, niekas nesugrius

tadas

tadas portretas
penkmeti per pusmeti.
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių