Kauno ženklo konkursas baigėsi, ženklo nebus

Penktadienį posėdžiavusi Kauno prekinio ženklo ir šūkio komisija nusprendė niekam neskirti pirmosios vietos, tačiau toks sprendimas gali pažeisti Viešųjų pirkimų įstatymą.

„Visi ženklai tampa savivaldybės nuosavybe, bet pirmas eilėje esantis ženklas nebus naudojamas kaip miesto ženklas“, – iš karto po posėdžio patvirtino komisijos narė Gintarė Skaistė.

Pasak jos, komisijos narių nuomonės buvo įvairios, tačiau galiausiai nuspręsta pirmosios vietos niekam neskirti, nors preliminariai buvo skelbiama, kad geriausiu išrinktas darbas su K raide mėlyname fone „Kaunas – atviras miestas“.

„Iš visuomenės reakcijos supratome, kad kauniečiai savęs netapatina su šiuo ženklu ir nereprezentuoja miesto taip, kaip buvo tikėtasi“, – priežastį, dėl ko daugiausiai ekspertų balsų gavęs ženklas netampa pačiu geriausiu įvardijo G.Skaistė.

Savivaldybė konkurso prizininkams buvo numačiusi skirti 10 tūkst. litų. Komisija nusprendė šią sumą išdalyti vienam antrosios ir dviem trečiosios vietos laimėtojams.

Anot G.Skaistės, pirmąją vietą pretendavęs užimti ženklas – K raidė mėlyname fone – taps antrosios vietos laimėtoju. Du po jo eilėje buvę darbai pasidalys trečiąją vietą.

„Kauno dienai“ pavyko sužinoti, kad toks komisijos narių sprendimas įnešė sąmyšį dėl galimai pažeisto Viešųjų pirkimų įstatymo, nes prekinio ženklo ir šūkio konkursas buvo organizuojamas pagal viešų pirkimų reikalavimus.

„Nesu teisininkas, negalėčiau įvardyti, ar yra pažeidimų. Tačiau konkurso nuostatuose buvo numatyta, kad komisija gali neskirti pirmosios vietos“, – aiškino Kauno prekinio ženklo komisijai vadovavęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis.

Jis tikino, kad šis komisijos sprendimas pagal viešųjų pirkimų procedūras dar nėra galutinis, mat konkurso dalyviai per 15 dienų dar gali pareikšti pretenzijas. Anot R.Skilandžio, jeigu skundai bus motyvuoti, komisija privalės juos apsvarstyti. Ar gali vis dėlto būti skirta pirmoji vieta, jeigu atsirastų rimtų pretenzijų, R.Skilandis nedrįso prognozuoti.

Komisijos narė G.Skaistė užsiminė, kad artimiausiu metu savivaldybė ketina apsvarstyti ir nuspręsti, ar reikia rengti dar vieną Kauno ženklo konkursą.


Šiame straipsnyje: prekės ženklas

NAUJAUSI KOMENTARAI

aciu

aciu portretas
dievui... tokio baisaus simbolio galima tik porno zurnalui palinketi

pinigai

pinigai portretas
Gaila tik, kad visa sita nesamone miestui kainavo 10 tukst..:(

Trumpet Call

Trumpet Call portretas
VILNIUS TAMPA TOTALITARINIO REŽIMO MIESTU... KAIP TIE VALDŽIOJ SĖDINTYS DRĮSTA DRAUSTI VARGŠAM PAŠALPAS DUOT!? BIBLIJOJ AIŠKIAI PASAKYTA, KAD TAM, KAS PRAŠO - DUOK!... AR NEMATOT, KAD MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ?... DĖMESIO! II Timotiejui 3: 1 Žinok, kad paskutinėmis dienomis užeis sunkūs laikai, 2 nes žmonės bus savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi, 3 nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera, 4 išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus negu Dievą, 5 turintys dievotumo išvaizdą, bet atsižadėję jo jėgos. Šalinkis tokių žmonių! KAS PARAŠYTA BIBLIJOJE pildosi prieš Mūsų akis! MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ KARTA (Mato 24; Luko 21; Morkaus 13)! Nepatinka ką rašau? Sąžinė pradeda graužt? Nepatogu? Dūžta iliuzijos, kad esi geras žmogus? Pradedi suprasti, kad ką rašau yra TIESA? Nori, kad nutilčiau?… Nori mane nutildyti?… NETYLĖSIU! Mato 5: 13 „Jūs esate žemės druska. Jei druska netenka sūrumo, kuo gi ją reikėtų pasūdyti? Ji niekam netinka, ir belieka ją išberti žmonėms sumindžioti. Luko 11: 33 „Niekas uždegto žiburio nededa į slėptuvę ar po indu, bet stato jį į žibintuvą, kad įeinantys matytų šviesą. Mato 5: 14 Jūs esate pasaulio šviesa. Neįmanoma nuslėpti miesto, pastatyto ant kalno. Jono 15: 18 „Jei pasaulis jūsų nekenčia, žinokite, kad manęs jis nekentė pirmiau negu jūsų. Mato 24: 9 Tada jus atiduos kankinti ir žudyti. Jūs būsite visų tautų nekenčiami dėl mano vardo. DABAR SUPRASK TAI: Luko 13: 1 Tuo pačiu metu atėjo keli žmonės ir papasakojo Jam apie galilėjiečius, kurių kraują Pilotas sumaišė su jų aukomis. 2 Jėzus, atsakydamas jiems, tarė: „Ar manote, kad tie galilėjiečiai buvo didesni nusidėjėliai už visus kitus galilėjiečius ir todėl taip nukentėjo? 3 Ne, sakau jums! Bet jei neatgailausite, visi taip pat pražūsite. 4 Arba anie aštuoniolika, kuriuos užgriuvo bokštas prie Siloamo ir užmušė; jūs manote, kad jie buvo kaltesni už visus kitus Jeruzalės gyventojus? 5 Ne, sakau jums, bet jei neatgailausite, visi taip pat pražūsite“. VISIEMS: "youtube: /watch?v=PEm2TjZX0-8" ; KRIKŠČIONIMS: "youtube: /watch?v=zF4UReGqGD4" ; TAU: GAL ŠIANDIEN YRA TAVO IŠGELBĖJIMO DIENA?... TAIP, SKAITYK BIBLIJĄ: ST, NT, PT (Laiškai; TrumpetCallofGodOnline). VISOS DALYS YRA VIENODAI SVARBIOS!… DĖKA JĖZAUS KRISTAUS PASIAUKOJIMO TU GALI GYVENTI AMŽINAI, AR SUPRANTI? TAI DOVANA, KURI TURI BŪTI PRIIMAMA LAISVA VALIA. PASIRINKIMAS TAVO. PABAIGAI INFORMUOSIU, KAD RFID ČIPAI BUS NAUDOJAMI IR ŽMONĖMS ŽYMĖT, RUOŠKITĖS BADAUT AR NET ŽŪT, BET NEPRIIMTI ŠIO VELNIO IŠRADIMO Į SAVO KAKTAS IR RANKAS...
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių