Savivaldybė uždaro keliolika metų gyvavusį kultūrinių žinių portalą

T0mas J.

T0mas J. portretas
Šiemet konkurse KAUNAS DARKOSI įgyvendintos kelios idėjos, ypač papiktinusios kauniečius - - privačiam verslui 25-iems metams UŽ DYKA atiduota miesto centre esanti Vienybės aikštė, - prieš tai uždraudus konkurenciją, 25-iais procentais pabrangintas monopolistui priklausantis miesto keleivių pervežimo biznis, - išpjauta daug sveikų medžių Kauno gatvėse, labai brangiai mokant už jų atsodinimą. Tai vis BBD mero pasiekimai.

lijopardas

lijopardas portretas
Beraštės vieningos erkės kapeikas pasidalins. šlyktūs raudonieji tipai.

Paulius

Paulius portretas
Amžinąjį atilsį Vidai Savičiūnaitei, Viktoriui Valačinui ir Kamanei.lt. tegul ilsisi ramybėje. Kaip ir Algimantui Kančui ir visiems kiteims kurie šį portalą kūrė ir rėmė. Gaila žmonių sudėtu vargų šio padarėlio kūrybai.

luzeris

luzeris portretas
o ką galvoja iškilusis "Kauno savivaldybės architektas" profesorius Audėjaitis?

Lukaa

Lukaa portretas
Niekaip nesuprantu šitos valdžios. Kodėl jie taip šienauja kultūrą ? Juk tai tūkstantį kartų svarbiau nei sportas kurį jie taip uoliai finansuoja. Pabėgiot galima dykai.Kaip pradėjo nuo Rubinovo. Tikrai kamane ir kaunoaleja paskaitau,gi daugiau nėr ką, bet nežinojau kad čia kauno tinklapis, nes apie LT kutūrą buvo. Kažin kas toliau?

Kaunas

Kaunas portretas
Nuo 2018 m. dvylika metų veikusio profesionalaus meno žinių portalo www.kamane.lt veikla nutraukiama. 2005 m. Kauno menininkų namų iniciatyva įkurtas portalas kasdien dienraščio ritmu skleidė Kauno ir Lietuvos kultūros ir meno naujienas, vertinimus, diskusijas. Portalo archyvuose saugojami per veiklos metus sukaupti autoriniai tekstai, kūrėjų biografijos, video įrašai, duomenys apie menininkų apdovanojimus. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uzejus i tu paciu Kauno menininkų namų puslapi ismeta. Kauno menininkų namų (KMN) kultūrinės informacijos centras (infocentras) – nauja, 2018 m. pradedanti veikti platforma, užsiimsianti kultūrinių reiškinių bei meno informacijos sklaida ir koordinavimu Kauno mieste. Tai cia tik formalumas speju. Be piktumu zmones.

...

... portretas
Prisiminkim bolševikinius laikus: "Vos išgirstu žodį 'kultūra' ranka automatiškai siekia nagano"... ir dabar kai kam senį įpročiai nepradingo.

proletaras

proletaras portretas
Uždarė biblioteką, teatrą, dabar – kultūros portalą. Kaip Rusijoje po revoliucijos. Tik kitas tūkstantmetis. Ką dar „reikšmingo“ šitie kovotojai su kultūra nuveiks iki kadencijos galo?..

Nijo

Nijo portretas
Matosi koks mero ir savivaldybės darbuotojų lygis. Iki jų kadencijos pabaigos gali kultūros Kaune ir visai nelikti. Tai mano nuomonė. Ačiū "brangusis" mere.

Noriu atkreipti dėmesį

Noriu atkreipti dėmesį portretas
Kitame "Kauno dienos" straipsnyje šiuo metu skelbiama ir tokia žinia: "Antradienį pranešta, kad mirė Kauno dramos teatro aktorius Viktoras Valašinas. Garsus Lietuvos aktorius ir režisierius ėjo 74-uosius metus. ... Nuo 1999 m. iki 2017 m. buvo Kauno menininkų namų direktorius". ____________ Kas galėtų paneigti, kad tai nesusijusios žinios? Gal žymus menininkas tiesiog neišlaikė tokio spjūvio...

pagarba Merui

pagarba Merui portretas
Pagarba Merui, bučiuoju ranką. Bereikalingai pinigus nereikia švaistyti, Meras matomai tai supranta.

Na taip

Na taip portretas
kam ta Kultūra.Viskas sulig diena sparčiai nyksta-liks verbos, tautiniai rūbai, gal chorų dainos..Ir krūva neįdomių ir jokios men. vertės neturinčių Liandzbergio knygų.Tokio Lietuvos kultūros genocido dar istorijoje nėra buvę

kaunietė

kaunietė portretas
Gal ir gerai, kad uždaromas portalas ir nors jis deklaruoja, kad pristato profesionalųjį meną, tačiau tik nedidelę dalį profesionalių menininkų pristatė šis portalas. Taip buvo sudaromas įspūdis, kad kiti profesionalūs menininkai neverti. Keista, kad pastaruoju metu minimas portalas pristatydavo ir menininkus, kurie galimai nėra profesionalai. Be to kūrybinės sąjungos gali ir pačios pristatyti savo profesionalius menininkus.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Labai labai gaila
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių