Knygos pristatyme – visa tiesa apie E. Zurofo ir R. Vanagaitės projektą „Mūsiškiai“?

;

; portretas
na dirba kitu saliu tarnybos lietuvoje , dirba ir zmones, kartais net nezino, kad dirba, kazkas tokiems pataria, kazkas sumoka, kazkas pakursto, kazkas po to paraso, kazkas parodo, kazkas pasipiktina.

Laimis

Laimis portretas
Tokia tokį sutiko

...

... portretas
Karas - žydų klestėjimo sąlyga.

Rasa

Rasa portretas
Manau visi supranta, kad karas visa naikinantis, tai daugiau negu baisu, ką gali sugalvoti nužmogėjęs žmogus, tačiau pastoviai kapstytis praeityje, kaltų ieškojimas, taipogi ne išeitis, Reikia padėti tašką, gyventi toliau ir visiems kovoti, kad karai nekiltų.

Juoda varna

Juoda varna portretas
Karas- baisus metas, kur daug neteisybės, nesusipratimų, sumaišties iš visų pusių. Nesuprantu tos moterėlės didžiulio siekio pateikti faktus selektyviai, išskirtinai paniekinančius vien lietuvių tautą, tarsi lietuviai vieni sumanė, organizavo karą ir žudymus, trėmimus, o ne buvo panardinti į karo mėsmalę pagal savo geografinę padėtį ir tikrai pagal mastą buvo labai nereikšmingi bendrame kontekste. Reikėtų labai paieškoti tokios varnos, kuri su tokiu džiugesiu terštų visam pasauliui savo gentainių lizdą.

Petras

Petras portretas
Tai kad nebuvo jokio holokausto,ir visi protingi žmonės tai supranta,paprasčiausiai žydams reikėjo sukurti savo valstybę,ir pasitaikė puiki proga..yra daug literatūros ta tema,kad ir knyga”six millions-lost and found”,kuri gan tiksliai nurodo visas žydų idėjas,ir,beje,kaip ir visa su holokaustu susijusi dokumentika ar tyrinėjimai-uždrausta..

Arui Valiuliui

Arui Valiuliui portretas
O kvailiau parašyti nesugebėjote? Gėda.

iš kur jūs ištraukėte?

iš kur jūs ištraukėte? portretas
Kad puiki, emocionaliai, jautriai parašyta R.Vanagaitės knyga ,,Mūsiškiai" yra anot jūsų - kažkoks, atseit E.Zurofo ir R.Vanagaitės ,,projektas"? Joks tai ne projektas, o gera, vertinga, teisinga knyga ! O emocijos, keliamos šios knygos, lygiai tokios pačios, kaip man pasakojo mano a.a. Mama ir mano a.a. Teta - jos sesuo. Abi jos karo pradžioje buvo jaunutės Panevėžio Ekonomikos mokyklos vyresniųjų klasių moksleivės ir tokių, panašių Vanagaitės aprašytų atvejų matė pačios savo akimis. Įsivaizduokite jaunutes moksleives, matančias, kaip žydų koloną veda ginkluoti jų pačių mokyklos paralelinių klasių jaunuoliai.... Juk labai ,,smagu" ar ne? Mama ir Teta man tiek pripasakojo savo jaunystės prisiminimų, kad būdavo baisu - kai jos abi susitikdavo, iškart prisimindavo karo pradžią ir savo baisiuosius jaunystės įspūdžius. Taip, kad Rūta Vanagaitė yra visiškai teisi ir neslėpkite tiesos.

Anonimas

Anonimas portretas
Sutvarkykit tą 9 - tą fortą nes gėdą darot Europai.

AS

AS portretas
Judu daug .Ne tik zydu tautoj.

Danas

Danas portretas
Keturesdesimt metu Moze vedziojo zydus po dykuma ,kad igautu proto ,pasirodo, kad taip ir neigavo .Lietuva ,tokia motule, kuri niuniuoja zydams lopsine ,uzmirsusi Rainiu ziauriausiais budais nukankintus nekaltus ukininkus ,paauglius gimnazistus ,uzmirsusi KGB rusiuose vykdytas ziauriausias ekzekucijas ir ju vykdytojus .Nesaukim i istorija is pistoleto ,nes ji issus is patrankos.Jei suabejojot mano teisumu ,paklauskit pas Vanagaite .

Aras Valiulis

Aras Valiulis portretas
Rūta,Rūta,keisk vardą į kokią Mirtą ar ką...O e.zurofas aplamai ,,persona non grata,,Lietuvoje.To žydo asmenvardis-tik mažąja

džonis

džonis portretas
JUDAS JĖZŲ išdavė,o šita būtybė išdavė savo tautą,jei ji lietuvė,o gal ne?

RJ

RJ portretas
Kodel kaunieciu niekas neinformuoja apie rusu vykdytas zudynes Petrasiunu miske. Gal reiketu ten pastatyti ka nors atmintino, kad ir nedideli paminkliuka ar atminimo lenta. Turime gi zinoti ka isdarinejo rusu kariai Lietuvoje su jos zmonemis.

tiesa bado akis

tiesa bado akis portretas
citata: "...tikslai – suskaldyti ir supriešinti Lietuvos visuomenę bei užsienyje skleisti melagingą informaciją apie Lietuvos praeitį bei dabart...į" Tiesa bado akis! Knygoje nieko naujo: kas domisi sia tema - zino daugiau! Svarbiausia buvo tame, kad ji atskleide tiesa , kad nenorima tirti , nes nera "pinigu" o is tikruju - nera noro! Pvz.: laikas istirti krepsininku veikla...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių