Rusija parduoda ginklus į Siriją pagal anksčiau sudarytas sutartis

Rusija toliau vykdo savo įsipareigojimus tiekti į Siriją ginklus ir kovinę techniką, pareiškė Federalinės karinio techninio bendradarbiavimo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Dzirkalnas.

„Kadangi jokių apribojimų tiekti ginkluotę į Siriją nėra, Rusija vykdo visus savo įsipareigojimus pagal sutartis, kuriuos mes prisiėmėme šiai šaliai“, - sakė V.Dzirkalnas spaudos konferencijoje sekmadienį aviacijos salone Jungtinių Arabų Emyratuose.

Jis pažymėjo, kad iki tol, kol nėra jokių tarptautinių apribojimų ginkluotės tiekimams į Siriją dėl padėties šioje šalyje paaštrėjimo, Rusija vykdys visus savo įsipareigojimus pagal sudarytas sutartis.

„Mes tikimės, situacija Sirijoje stabilizuosis. Rusija pateikė siūlymų, kurie, kaip mes tikimės, padės stabilizuoti padėtį Sirijoje“, - sakė Dzirkalnas.

Pasak jo, Rusija deda visas pastangas, kad nepasikartotų Sirijoje Libijos scenarijus.

„Vienintelė galima išeitis iš dabartinės krizės Sirijoje, mūsų nuomone, yra valdžios ir opozicijos dialogas. Tik taip galima kuo greičiau nutraukti smurtą, užkirsti kelią pilietiniam susipriešinimui ir neišvengiamai tokiu atveju sumaiščiai“, - sakė V.Dzirkalnas.

Jis pažymėjo, kad valdžia, kaip ji tai patvirtino, remdamasi Arabų Lygos sąlygomis, tokiam dialogui pasirengusi.

Pasak V.Dzirkalno, Rusija aiškiai apibrėžė savo poziciją dėl įvykių per balsavimą JT Saugumo Taryboje dėl Vakarų šalių parengto rezoliucijos projekto, kuris buvo pagrįstas įtampos didinimo filosofija ir kuriam buvo būdingas vienašališkas polinkis kaltinti Damaską bei buvo ultimatyvus grasinimas taikyti sankcijas Sirijos valdžiai.

„Toks požiūris, kaip mes manome, prieštarauja krizės taikaus sureguliavimo, remiantis visos Sirijos nacionaliniu dialogu, principui ir galėtų išprovokuoti Sirijoje plataus masto konfliktą, o vėliau destabilizuoti padėti ir visame regione. Negalima leisti, kad pasikartotų įvykių raidos Libijoje scenarijus Sirijoje“, - sakė V.Dzirkalnas.


Šiame straipsnyje: ginklaiSirijaRusija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Trumpet Call

Trumpet Call portretas
Luko 21: 7 Jie paklausė: „Mokytojau, kada tai įvyks? Ir koks bus ženklas, kai visa tai pradės pildytis?“ 8 Jis pasakė: „Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis mano vardu, ir sakys: ‘Tai Aš!’ ir: ‘Atėjo metas!’ Neikite paskui juos! 9 O kai išgirsite apie karus ir maištus, nenusigąskite, nes visa tai turi pirmiau įvykti, bet dar negreit galas“. 10 Ir dar jiems sakė: „Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. 11 Įvairiose vietose bus didelių žemės drebėjimų, badmečių, marų, bus baisių įvykių ir didelių ženklų iš dangaus. 12 Bet prieš tai jie pakels prieš jus rankas ir dėl mano vardo jus persekios, tempdami į sinagogas ir kalėjimus, ves pas karalius ir valdytojus. 13 Tai bus jums proga liudyti. 14 Taigi įsidėkite sau į širdis iš anksto negalvoti, kaip ginsitės, 15 nes Aš jums duosiu tokios iškalbos ir išminties, kad nė vienas jūsų priešininkas negalės nei atsispirti, nei prieštarauti. 16 Jus išdavinės tėvai, broliai, giminės ir draugai; kai kuriuos iš jūsų jie žudys. 17 Būsite visų nekenčiami dėl mano vardo. 18 Tačiau nė plaukas nuo jūsų galvos nenukris. 19 Savo ištverme išlaikykite savo sielas“. 20 „Kai pamatysite Jeruzalę supamą kariuomenės, žinokite, jog prisiartino jos sunaikinimas. 21 Tada, kas bus Judėjoje, tebėga į kalnus, kas mieste – teišeina iš jo, kas apylinkėse – tenegrįžta. 22 Nes tai bus bausmės dienos, kad išsipildytų visa, kas parašyta. 23 Vargas nėščioms ir žindančioms tomis dienomis! Nes baisi nelaimė ir rūstybė ištiks šitą tautą. 24 Žmonės kris nuo kalavijo ašmenų ir bus išvaryti nelaisvėn į visas tautas, o Jeruzalę mindžios pagonys, kol baigsis pagonių laikai“. 25 „Bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žemėje blaškysis sielvarto slegiamos tautos, jūrai baisiai šniokščiant ir šėlstant. 26 Žmonės sustings iš baimės, laukdami to, kas turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sudrebintos. 27 Tada jie išvys Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su jėga ir didžia šlove. 28 Kai tai prasidės, atsitieskite ir pakelkite galvas, nes artėja jūsų atpirkimas“. 29 Ir Jis jiems pasakė palyginimą: „Stebėkite figmedį bei visus kitus medžius. 30 Kai jie ima sprogti, jūs patys matote ir žinote, kad vasara jau arti. 31 Taip pat pamatę visa tai vykstant, žinokite, kad arti yra Dievo karalystė. 32 Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, iki visa tai įvyks. 33 Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai nepraeis. Mūsų karta yra paskutinė karta! Daugiau informacijos BIBLIJOJE. TAIP, SKAITYKIT BIBLIJĄ: ST, NT, PT (Laiškai; TrumpetCallofGodOnline). VISOS DALYS YRA VIENODAI SVARBIOS!… VISIEMS: "youtube: /watch?v=PEm2TjZX0-8" ; KRIKŠČIONIMS: "youtube: /watch?v=zF4UReGqGD4" ; TAU: GAL ŠIANDIEN YRA TAVO IŠGELBĖJIMO DIENA?...

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Rusija dabar turi tik 4draugus: Iranas, Šiaurės Korėja, Venesuela ir Sirija...prieš pusmetį turėjo 5-kis (Libija). Net su Tadžikistanu susipyko....
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių