”Kelininko” žaidėjai paminėjo sukaktį

2006-06-07

Kadaise garsus Kauno “Kelininko” klubas pažymėjo 35 metų įkūrimo sukaktį. Ta proga buvę “Kelininko” futbolininkai Dirbtinės dangos aikštėje žaidė draugiškas rungtynes su Kauno “Takiosios Neries” veteranų komanda.

Mačas, trukęs 60 minučių, baigėsi lygiosiomis 2:2. Po pirmojo kėlinio 2:0 pirmavo jaunesni “Takiosios Neries” futbolininkai, tačiau antrajame kėlinyje sėkmingiau žaidė “Kelininkas”. Petras Baršauskas rezultatą sušvelnino, o vartininkas Romualdas Lincevičius iš 11 metrų baudinio išlygino.

“Kelininkui” atstovavo Lietuvos futbolo federacijos generalinis direktorius Julius Kvedaras, šalies jaunimo rinktinės vyriausiasis treneris Vitalijus Stankevičius, Kauno “Atleto” vyriausiasis treneris Kazimieras Bričkus, komandos įkūrėjas Antanas Katavičius ir kiti praeityje žinomi žaidėjai.

“Prieš penkerius metus paminėjome “Kelininko” trisdešimtmetį, dabar vėl susirinkome. Gal pavyks atšvęsti ir 40 metų jubiliejų. Žaisti vis sunkiau, bet tikiuosi, kad po penkerių metų dar sugebėsime rungtyniauti”, - “Kauno dienai” sakė “Kelininko” įkūrėjas ir žaidžiantysis treneris A.Katavičius.

“Kelininkas” net penkis kartus laimėjo “Tiesos” taurę, tris kartus iškovojo Lietuvos čempionato sidabro medalius, du kartus buvo iškopęs į SSRS kolektyvų pusfinalį.

Komanda gyvavo du dešimtmečius - nuo 1971-ųjų iki 1991 metų. Net 18 metų jos administratoriumi dirbo dabartinis Futbolo maniežo direktorius Aleksandras Oniščiukas. “Vėliau mes susijungėme su Kauno “Banga”, - prisiminė paskutinis ekipos treneris Romas Lavrinavičius.

Buvusius “Kelininko” žaidėjus pasveikino “Kauno” klubo direktorius Romualdas Kontrimas.