Žinoma krepšininkė karjerą keičia į šeimą


2003-09-15
Dovilė KAMARAUSKIENĖ
Žinoma krepšininkė karjerą keičia į šeimą

Viena geriausių Lietuvos krepšininkių kaunietė Lina Dambrauskaitė sukūrė šeimą.

Ilgametė Lietuvos rinktinės žaidėja, 1997 metų Europos čempionė šeštadienį Kauno Rotušėje ištarė “taip” savo išrinktajam vilniečiui žurnalistui Robertui Sabaliauskui.

L.Dambrauskaite-Sabaliauskiene tapusi krepšininkė sakė, kad ilgai derino vestuvių datą, nes norėjo ištekėti 13 dieną - skaičius 13 jai yra labai svarbus: “Kaip kitaip galėjo būti, juk visą laiką rungtyniavau 13-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais”.

Lina teigė puikiai prisimenanti pirmąją pažintį su Robertu: “Tai buvo 1998-ųjų spalio 10 diena. Jis ėmė iš manęs interviu apie iškovotą Europos čempionės aukso medalį. Kitų duotų interviu ir jų datų neprisimenu, o šis įstrigo”.

“Kai ėmiau interviu, dar neturėjau tikslo Liną padaryti savo žmona. Bet tas susitikimas buvo lemtingas”, - sakė R.Sabaliauskas.

Vyras norėtų, kad 35 metų žmonos karjera krepšinio aikštėje jau eitų į pabaigą: “Labai myliu krepšinį, bet, manau, Linai jau atėjo laikas kūrenti šeimos židinį. Tikiuosi, krepšinį ji žais nebeilgai”.

Kur po vestuvių žada apsigyventi, pora neatskleidė, pasakiusi, kad tai - kol kas maža paslaptis.

Pastaraisiais metais Kauno “Laisvėje” žaidusios L.Dambrauskaitės-Sabaliauskienės vestuvių puotoje Kauno rajone dalyvavo didelis būrys žinomų Lietuvos krepšininkų. Piršliu nuotaka pakvietė būti savo buvusį trenerį Lietuvos rinktinėje ir Kauno “Viktorijoje” Vydą Gedvilą su žmona Elena.