Mūsų dienų vizionierius Elonas Muskas praėjusią savaitę pribloškė savo gerbėjus valdiniams pateiktu ultimatumu. „Tesla“ vadybininkai galį rinktis: dirbti 40 valandų biure arba būti laisvo oro direktoriais.
Elonas Muskas (Ilonas Maskas) pirmadienį pagrasino atsiimti pasiūlymą dėl „Twitter“ įsigijimo, kaltindamas bendrovę nepateikus duomenų apie tikruosius vadinamųjų botų ir netikrų paskyrų skaičius.
Milijardierius Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad būdamas „Twitter“ savininku atšauktų draudimą buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui naudotis šia platforma. Anot jo, respublikono pašalinimas iš šio socialinio tinklo „atstūmė didelę dalį šalies“.
JAV žiniasklaida verda, o Lietuvos žiniasklaida tyli apie tai, kad turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas nusipirko socialinį tinklą Twitter už 44 milijardus dolerių. Iš pradžių tapęs didžiausiu akcininku su 9 proc. akcijų, jis atsisakė pasiūlymo tapti Twitter valdybos nariu, nes tai būtų uždraudę jam kontroliuoti daugiau nei 15 proc. akcijų. Muskas norėjo visiškos kontrolės ir ją nusipirko.
Neseniai pasaulį apskriejo žinia, kad Elonas Muskas nusipirko „Twitter“ platformą. Europos Sąjungos (ES) komisarė jau įspėjo E. Muską, kad šis „Twitter“ turinį turės reguliuoti pagal taisykles. Šįkart diskusija apie tai vyko su LNK studijoje viešėjusiu „Infobalt“ vadovu Mindaugu Ubartu.
Europos Sąjunga antradienį perspėjo milijardierių verslininką Eloną Muską, kad interneto platforma „Twitter“, kurią jis netrukus įsigys, turės laikytis naujų Europos įstatymų, kuriais ribojama didžiųjų technologijų galia.
„Twitter“ pristatė savo apsaugoto privatumo svetainės versiją, kuria galima išvengti sekimo ir cenzūros, Rusijai apribojus prieigą prie šio socialinio tinklo.