Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) trečiadienį pakartojo, kad Kinija turi dalytis daugiau duomenų apie šalyje įsižiebusį COVID-19 protrūkį, ir kartu pagyrė Vašingtono „radikalų skaidrumą“ kovojant su nauja viruso forma.
Kinija ketvirtadienį paragino Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO) užimti „teisingą poziciją“ dėl COVID-19 po to, kai ši organizacija sukritikavo Pekino „labai siaurą“ mirčių nuo viruso apibrėžtį.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) trečiadienį sukritikavo „labai siaurą“ Kinijos mirčių nuo COVID-19 apibrėžtį ir įspėjo, kad oficiali statistika neparodo tikrojo protrūkio poveikio.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) penktadienį susitiko su Kinijos pareigūnais aptarti padidėjusį COVID-19 atvejų skaičių ir paragino juos dalytis duomenimis realiuoju laiku, kad kitos šalys galėtų veiksmingai reaguoti.
Pasaulio sveikatos organizacijos vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedrosas Adhanomas Gebrejesusas) trečiadienį pareiškė esąs „labai susirūpinęs“ dėl precedento neturinčios COVID-19 atvejų bangos Kinijoje ir paragino Pekiną pateikti išsamią informaciją apie situacijos rimtumą.
Po tris dienas Ženevoje vykusių diskusijų Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad kitų metų vasario mėnesį bus pradėtos derybos dėl pasaulinio susitarimo projekto, skirto geresnei kovai su kita pandemija.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį įspėjo, kad, Rusijai sudavus virtinę raketų smūgių Ukrainos elektros tinklui, ateinanti žiema „kels pavojų“ milijonų ukrainiečių „gyvybei“.
Europoje dėl karščių 2022 metais jau mirė mažiausiai 15 tūkst. žmonių, o tarp labiausiai nukentėjusių šalių yra Ispanija ir Vokietija, pirmadienį pareiškė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) antradienį pranešė, kad jos ekspertų komitetas nusprendė, jog beždžionių raupai ir toliau turėtų būti klasifikuojami kaip tarptautinio masto ekstremali sveikatos situacija.
Nepaisant narkotikų, tabako ir alkoholio gaminiams taikomos draudimų politikos, priklausomybes sukeliančių medžiagų vartojimas šalyje nemažėja. Griežta kontrolė kol kas nedavė teigiamų rezultatų, todėl ekspertai ragina politiką kreipti į visuomenės sveikatos apsaugą ir žalos mažinimo priemones.