Gyvūnų prieglaudą atakavo agresyvus vilkas. Taip mano be namų likusius gyvūnus globojanti prieglaudos steigėja, kuri tikino, kad pirmą kartą teko išvysti tokį žvėrišką įsiūtį.
Viena moteris viešai pasiskundė gyvūnų prieglaudos „Būk mano draugas“ darbu. Jos paskelbtoje istorijoje rašoma, kad neva į skambučius ir žinutes prieglauda nereagavo, tad gyvūnus teko vežti į kitą prieglaudą.
Gyvūnų prieglaudos – perpildytos, o priežastys, dėl kurių keturkojai jose atsiranda, vis kinta. Pastebima, kad pastaruoju metu mylimo augintinio iškeliavimą į prieglaudą lemia vaiko gimimas.
Gyvūnų prieglaudos „Lesė“ Kauno skyrius susidūrė su didele problema. Naktį visas patalpas užliejo vanduo, teko gelbėti gyvūnus, perkelti juos į kitą vietą. Tačiau dabar reikia pašalinti vandenį, todėl gyvūnų prieglauda kreipiasi į geros valios žmonės pagalbos.
Gyvūnų globos organizacija „Lesė“ pranešė, jog šventiniu laikotarpiu nebus dovanojami gyvūnai. Taip siekiama, kad šeimininkai atsakingai priimtų sprendimą globoti gyvūną ir šis po švenčių vėl nesugrįžtų į prieglaudą.
Atėjus šaltajam sezonui – gatvėse daugėja beglobių gyvūnų. Prieglaudos skundžiasi, kad trūksta vietų, kamuoja išaugusių komunalinių paslaugų sąskaitų našta, pabrangusios paslaugų ir prekių kainos. Taip pat pasaulyje pastebėta tendencija, kad žmonės vis mažiau aukoja, praneša LNK.
Šeši liūtai ir šeši tigrai iš netoli Kijevo esančios gyvūnų prieglaudos ketvirtadienio rytą buvo perkelti į Lenkiją, pranešė didžiųjų kačių evakuaciją organizavusio Poznanės zoologijos sodo atstovė .
Šią savaitę gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“ krėtė trys institucijos: Valstybinė maisto veterinarijos tarnyba (VMVT), Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) bei Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Po patikrinimo ne visos tarnybos linkusios kalbėti apie rezultatus.
Keturkojai nenustoja plūsti į prieglaudas. Šimtai jų vis dar išmetami lyg nereikalingi daiktai. Gyvūnų prieglaudų atstovai abejoja, kad gegužės 1 d. įsigaliosiantis privalomas augintinių ženklinimas duos naudos.