Kremlius atmetė buvusios Vokietijos kanclerės Angelos Merkel komentarus apie 2007 m. susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu kaip dar vieną A. Merkel antirusiško nusistatymo įrodymą.
Kai 70-metė Angela Merkel, ilgiausiai Vokietiją valdžiusi kanclerė, nusprendė parašyti savo memuarus „Laisvė“ (vok. „Freiheit“), ji liko ištikima sau – atsargi, santūri ir metodiška.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį atsiprašė buvusios vokiečių kanclerės Angelos Merkel ir sakė, jog nebandė jos išgąsdinti, kai oficialaus susitikimo 2007-aisiais metu atsivedė savo augintinį labradorą.
Buvusi Vokietijos federalinė kanclerė Angela Merkel paragino Ukrainą ir jos rėmėjas apsvarstyti ir diplomatinius sprendimus siekiant Rusijos pradėto karo pabaigos. „Rusija neturi laimėti šio karo, – sakė ji ZDF televizijos pokalbių laidoje. – Tai akivaizdus tarptautinei teisei prieštaraujantis veiksmas, kurios jis (Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas) ėmėsi Ukrainoje“.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atsiprašė buvusios Vokietijos kanclerės Angelos Merkel už 2007 m. incidentą, kai jis, nepaisydamas atitinkamos kanclerės fobijos, į susitikimą atsivedė šunį.
Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį išleistuose memuaruose prisimena Vladimiro Putino „galios žaidimus“, kontrastingus susitikimus su Baracku Obama ir Donaldu Trumpu ir teigia, kad klausia savęs, ar galėjo padaryti daugiau, kad užkirstų kelią „Brexitui“.
Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel buvo viena populiariausių politikių pasaulyje, kai 2021 m. išėjo į pensiją, tačiau kritikai vis dažniau abejoja jos palikimu prieš pasirodant jos prisiminimų knygai.
Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį pelnė prestižinį Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros Nanseno apdovanojimą, sulaukusi pagyrų už savo ryžtą globoti prieglobsčio prašytojus, kol ėjo pareigas.