Malūno parko ir tvenkinio vaizdą jau kurį laiką darko suniokotas laikinasis statinys šalia vandens. Jame iki pernai rudens veikė vandenlenčių paslaugas teikusi įmonė. Šiai nutraukus veiklą, pastatą suniokojo vandalai.
4 km nuo Svencelės į Kintų pusę, nuošalioje sodyboje, stovi namelis ant ratų. Vasarą jis – profesionalios interjero dizainerės Monikos Šilytės namai. Žiemą jos namais gali tapti butas Vilniuje, viešbutis Egipte, Meksikoje ar dar kuriame nors pasaulio krašte, kur siaučia vėjai ir šiaušiasi bangos.
Atsidarė tyliai, bet sieks skambėti garsiai – taip trumpai galima apibūdinti naujo vandenlenčių parko "Vanduo Marse" veiklos pradžią. Jo įkūrėjų siekiai ambicingi – norima, kad Kauno rajonas taptų Lietuvos vandenlenčių sporto sostine.
Vandenlenčių parkai šią vasarą dirba be poilsio – pramogautojai ir sportininkai gerą orą išnaudoja nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Vienas iš "Dock7" parkų Kauno rajone įkūrėjų Dovydas Rekštys teigia, kad Lietuvoje susiformavusią vandenlenčių kultūrą vienija žmonės, ieškantys savęs ir kitokio gyvenimo būdo.
Pernai rudenį Noreikiškėse atidarytas vandenlenčių parkas „Dock7“ sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau šią vasarą jis turės konkurentą kitame Kauno rajono miestelyje – Kulautuvoje.
Šeštadienį Noreikiškėse oficialiai duris į vandenį atvėrė naujas vandenlenčių parkas "Dock7", kurį išbandė ir iš Vilniaus atvykę žinomi šio ekstremalaus sporto nariai iš "Board Sports" komandos.
Vandenlenčių sportas pastaruosius kelerius metus ypač išpopuliarėjo ir, kaip teigia šios sporto šakos entuziastas Jonas Kriščiūnas, vandenlenčių parkų Lietuvoje žemėlapis yra sparčiai išsiplėtęs.
Trinyčių tvenkinio prieigos jau kurį laiką ilsisi nuo vandens sporto entuziastų šurmulio. Nors prieš įsikuriant šiai pramogų zonai saujelė gyventojų ir nepalankiai vertino tokią iniciatyvą, tačiau vasarą esą skeptikų gretos susitraukė. Dabar laukiama sniego ir laiko, kai tvenkinys užšals.