Teatrą ne scenoje, bet žiūrovo sąmonėje kurianti Pojūčių teatro įkūrėja režisierė Karolina Žernytė kviečia moteris nors trumpam pabūti savimi. Teatrinis ritualas "Atvira oda" – tai galimybė kvapais, garsais, judesiu, skoniu nusivalyti kasdienį grimą, nušveisti vidinę odą.
Sintetinių kvapų dominavimas, nenatūralus maistas, nesveikas gyvenimo būdas atbukina ne tik žmogaus uoslę, bet kitus pojūčius. "Mes su žmonėmis bendraujame per pojūčius", – prieš žengiant į kvapų pasaulį teigė septynerius metus veikiančio Pojūčių teatro įkūrėja Karolina Žernytė.
Nors šiais laikais nustebinti žiūrovą tampa vis sunkiau, teatro režisierė Karolina Žernytė (30 m.) savo darbais ne tik įrodo turinti kūrybinio potencialo, bet ir paliudija kitokio teatro poreikį.
Vakar paminėta Tarptautinė teatro diena šalies menininkus sukvietė bendram pabuvimui. Labiausiai nusipelniusiems kūrėjams Kauno valstybiniame muzikiniame teatre buvo įteikti Auksiniai scenos kryžiai, o uostamiesčio Kultūros fabrike – "Padėkos kaukės".
Klaipėdos jaunimo teatras (KJT) kartu su režisiere Karolina Žernyte uostamiestyje rodė spektaklį neregiams. Tiesa, premjeroje dalyvavo ne tik aklieji, bet ir matantys.
Uostamiestyje po truputį atgyja kultūrinis gyvenimas. Vis daugiau jaunųjų kūrėjų čia atvyksta pasidalinti savo idėjomis ar net kuria bendrus projektus. Štai teatrą akliesiems sukūrusi režisierė Karolina kartu su KJT pirmadienio vakarą miestiečiams pristatė bendrą premjerą.
Bendras Jaunimo teatro ir nepriklausomos režisierės darbas Kultūros fabrike pavadinimu "Akmuo vanduo geluonis" nepaliko abejingų